Geriausi pavasario atradimai "Second Hand" parduotuvėse

Estimated read time 3 min read

Spėju, kad neturiu tokių skaitytojų, kurie nežinotų kas yra “Second Hand” parduotuvės. Jau seniai praėjo tie laikai, kai į jas būdavo gėda kišti nosį. O jei pažįstami pamatys? Dabar dėvėtų daiktų krautuvėse kažin, ar lankosi vien tik sutaupyti norintys žmonės. Daugelis ieško originalių daiktų, nori paįvairinti garderobą, o gal tiesiog smagiai pasikuisti.

Prisipažinsiu, kad mano 90% drabužių yra pirkti SH parduotuvėse. Tiesiog toks mano gyvenimo būdas. Aš nemėgstu tviskančių akropolinių parduotuvių, tuo labiau visai visai nesvajoju atsidurti turgaus drabužių skyreliuose, na o štai dėvėtų rūbų parduotuvės man labai labai patinka. Čia užsuku kai tik galiu. Kartais ir po kelis kartus per dieną. Ir šiaip dar man smagu, kad daiktai turi šansą pagyventi ir antrą gyvenimą.

Apsipirkinėdama turiu savo vidines taisykles. Visų pirma jos liečia kainas. Pvz., paltą, striukę ar batus aš galiu pirkti už neribotą pinigų sumą, svarbu, kad jie būtų wow! Gerai suknelei man negaila iki 10 eur, dauguma kitų rūbų turi tilpti iki 8 eurų, bet stengiuosi už tiek pirkti tik tikrai vertus dalykus, dažniausiai sugebu gerų dalykų įsigyti už 2-5 eurus. Juk Humanose nuolatos laimės pusvalandžiai.

Šį pavasarį aš esu labai išranki. Juk bandau vadovautis “Spintologijos” patarimais, gerai pagalvoju ar man to rūbo reikia, ar man jis tiks ir su kuo aš jį nešiosiu. Todėl nors SH aplankau gal kas antrą dieną, bet pirkau gana mažai.

Noriu pasimaivyti tais keliais mylimais savo radiniais. Jei venividi.lt būtų madų blogas, kur keliu derinukus, tai jį reiktų vadinti Plus Size tinklaraščiu, mat tokia ir esu. Bent kol kas (amžinai). Visi mano drabužiai yra L-XL dydžio, todėl besirinkdama aš dar labai stengiuosi ir pritaikyti savo figūrai. Aš randu daug savo dydžio gražumų, į kuriuos įlendu ir matau, kad tapau dar storesnė, tad suprantate, geri radiniai dar labiau džiugina.

Pasirodymas 🙂

Džinsinė suknelė, kuri kainavo 6.5 Eur. Yra gana tvirto džinso. Turiu tokią labai panašią, bet plonesnę, tai ji mane erzino dėl glamžymosi ir tuo, kad negražiai krenta. Šia esu visiškai patenkinta! Ypač džiaugiuosi kišenėmis.

(Nuotraukoje matomi batai yra iš “Batų kalno” – apie 19 eur, apyrankė iš su’Rasta, o telefono dėkliuką su kačiukais galite apžiūrėti šiame įraše).

Antroje nuotraukoje demonstruoju mylimą pilką megztuką už 1.5 Euro. Labai paprastas todėl tinka ilgi pakabukai. Švelnus ir su ilgesniu galu. Man tinka. Po juo visiškai simple Vero Moda aptempta juoda maikutė. 1 Euras. Na ir labai patogios garstyčių spalvos kelnės už 8 Eurus. Tiesiog labai norėjau kažko kito nei džinsai ir labai apsidžiaugiau radusi.

Minėjau, kad prie pilkojo dera ilgi pakabukai. Šis taip pat iš SH. Iš arčiau galite apžiūrėti pirmoje šio įrašo nuotraukoje. labai patiko ryškūs skirtingų spalvų stikliukai. Kai nenešioju ant kaklo, tinka kaip apyrankė. Kainavo 3 Eurus.

Na ir dar vienas džiugesys tai marškinukai. Atsiprašau, nuotraukoje atrodo labiau nelyginti nei yra :). Labai pamėgau tokio tipo marškinius, tai yra nesusegamus per visą ilgį, o tik iki pusės. Myliu ir žalias spalvas. Rūbas taip pat yra iš tų ilgesnių gale, trumpesnių priekyje. Kainavo 3 Eurus.

Štai tokie mano kovo-balandžio SH mylimiausi pirkiniai. Atleiskit už šukuoseną, auginami plaukai pasiekė tą kritinę ribą kai visada atrodo lyg būtų ištikusi “bad hair day”.

O jūs ar mėgstate palobiauti tokiose parduotuvėse? Diskutuokime čia arba Facebooke.

+ There are no comments

Add yours