Kaip jums sekasi? Galvoju, kad pasidiskutuojame čia tokiomis bangomis. Paplepam – patylim. Natūralu. Svarbiausia, kad esate! Ir  vis kartas nuo karto paliečiu bloginimo temą. Bet irgi nieko keisto, juk ši veikla mano kasdieninė kaip koks šampūnas, tik svarbesnė :). Aš pasižiūrėjau, kad po kelių savaičių jau bus prabėgę metai nuo tada, kai atsinaujinau tinklaraščio sistemą ir dizainą. Tą kartą nepavyko perkelti komentarų, tad žinau tik tiksliai kiek jų sulaukiau rožiniame “naujame” bloge. Nei daug, nei mažai – 2306. Įskaitant, žinoma, maniškius, nes aš visada stengiuosi atsakyti, jei tik yra ką pasakyti. Tad, nors kartais man atrodo, kad dingstat, visgi tai nevisai tiesa :). Beje, ne tik aš, bet ir tinklaraščių kūrimo bei vystymo guru Kotryna yra pastebėjusi, kad vis išlenda nuomonė, jog blogai jau atgyvenęs reikalas. Leisiu sau įkelti jos pamąstymą, kodėl taip nėra:

https://www.instagram.com/p/BhqiKtnH8La/?taken-by=kotrynabass

Blogai tikrai nėra atgyvenęs reikalas, tik jų auditorija specifinė ir jei anksčiau skaitydavo visi, dabar gi lieka tik tie, kurie žino, ko čia atėjo. O tai nuostabu! Aš kurdama savo turinį intuityviai daugiausiai dėmesio skiriu blogui. Daug daugiau nei soc. tinklams, kuriuose vistiek kviečiu mane sekti, nes pvz., instagramo istorijose parodau visokius PR siuntinius, pirkinius, renginius, tad galite įsivaizduoti, kokių apžvalgų laukti. Taip pat ten patenka visiškai spontaniškos gyvenimo nuotrupos. Pasirodai, po paros ta nuotrauka dingsta ir tiek žinių.

Grįžtant prie bloginimo, nors aš tekstuose daug papasakoju apie save ir savo požiūrį į mus supančius dalykus, visgi turinio pagrindą sudaro atsiliepimai. Ir man būna smagu pasižiūrinėti statistikas, kuriose atsispindi tendencijos. Pvz., šiuo metu iš senų įrašų yra labai iškilęs mano užpakalis :), t.y., anticeliulitinio gelio “STYX Cello gel” apžvalga. Būčiau tik instagramusi apie tai, kas berastų? Kai man pačiai kažko prireikia, aš einu ieškoti “Google”, o ne “Facebooke”. Žinoma, dabar jaunimas jau daug ko ieško “Youtube”, tačiau kartais nė negali žinoti, kad ilgiausiame vloge bus kalbama apie tau įdomų produktą, pati gi neseniai žiūrinėjau tipsus ir triksus apie telefoną ir erzinausi, kad negaliu iš karto žinoti ar bus ten kas reikalingo, o čia gi “Google” tikrai suindeksuos, kad pasakosiu apie “EO Lab” regeneruojantį ir drėkinantį kremą su saulės apsauga. 

Šį kremą naudoju ketvirtą savaitę ir tiesą sakant, tai per mažas laikas, kad jau labai drąsiai kalbėčiau apie veido priežiūros produktą. Tokias priemones mėgstu išmėginti ilgiau, tačiau taip jau yra, kad saulė šiemet išlindo anksti, apsauga pasidarė itin aktuali, o mano nuomonė pakankamai gera, tad drįstu dalintis apžvalga.

Aš visada labai kritikuoju “EO Lab” pakuočių išvaizdą, tačiau “Elevitoje” (ir šiek tiek “Eurokos”) atsirado naujų produktų, kurių išvaizda gerokai patrauklesnė. Aš šiek tiek prasinešiau.

Mane tikrai patraukė tos raidelės SPF, nes patys žinote, kad esu margutis ir turiu itin saugotis saulės. Pigmentinės dėmės nepuošia.

Kremo sudėtisAqua, Organic Camellia Japonica Seed Oil, Glycerin, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract, Nannochloropsis Oculata Extract, Pullulan, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Sodium Metabisulfite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Titanium Dioxide, Alumina, Stearic Acid, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Perfume, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Indelis stiklinis ir iš pradžių pasirodė visai solidžiai.

Deja, greitai teko ieškoti, kur gi perkrauti turinį, nes…

Na, o kas liečia pati kremą, tai man jis tikrai patinka, nes pasižymi tokiomis savybėmis: lengvesnės konsistencijos, nors ir jaučiasi šiek tiek riebumo, nelipnus, lengvai sklaidosi nepalikdamas balto šydo, drėkina. Ant kremo be problemų gula mano pudros. Neerzinantis kvapas.

Minusai: oda šiek tiek greičiau riebaluojasi. Paprastai aš iš viso būčiau linkusi nenaudoti dieninių kremų, nes man su daugeliu taip, tad negaliu labai objektyviai įvertinti. Nepatvari ir nehigieniška pakuotė, sunku rasti pirkti (kol kas tik fizinėje Vilkpėdės “Elevitoje” radau).

Ar saugo nuo saulės? Šiaip jau prisiminkite, kad norint geros apsaugos, ją aplikuoti reikia gana dažnai. Tad jei ryte pasitepsite kremu, o vakare nudegsite, tai nekaltinkite produkto :). Aš tepu šią priemonę, taip pat naudoju krempudras su SPF ir dar mineralinę kartais. Žodžiu, stengiuosi pasislėpti nuo spindulių. Kol kas dar nenudegiau, nes dažniausiai būtent pavasarį išlindus pirmai saulei nepasižiūrėdavau.

Po kelių savaičių naudojimo nepastebėjau, kad kimštų poras labiau nei bet kas kitas (priminsiu, kad maniškės visada linkusios į tai).

Kalbu kalbu, o pasakyti tenorėjau, kad pirkau taip tarsi ant bajerio, o visai patiko :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevitose”, tikėtina, kad pasirodys ir “Eurokos”. Kaina – apie 7 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.