Su šiuo kremu viskas taip: aš jį stumdau. Nusprendžiu nebenaudoti, vėl prisimenu. Nusprendžiu aprašyti, ištrinu nuotraukas, padarau naujas, pamirštu. Užkerėtas kažkoks ir gal net nevertas teksto, bet vistiek papasakosiu šiek tiek.

Taigi, apie “Acure Organics” paakių kremą su edelvaisu :), beje “Muzikos Garsai” kadaise buvo mano mėgiamiausias filmas!

Acure Organics akių kremas sudėtyje turi daug švelniu ir naudingų odai natūralių komponentų, sertifikuotų kaip organiški. Alpinės liūtpėdės (Edelweiss) ekstraktas: pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Aliųjų dumblių ekstraktas (chlorella growth factor) turi daug naudingų savybių, stabdo odos senėjimo procesus, pagerina odos atspalvį, elastingumą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Argano aliejus, vitaminas E ir Q10 gerai maitina odą, kas ne tik neleidžia atsirasti naujoms raukšlėms aplink akis, bet ir sumažina esamas.

Be parabenų, ftalatų, silikonų, sulfatų, gliuteno, sintetinių dažų ir kvapų, nekemša porų. Nebandyta su gyvūnais. 100% suiranti pakuotė.

Aprašymą pasiskolinau iš čia.

Sudėtis:

Organic acai, organic blackberry, organic rosehips, organic pomegranate, organic calendula officinalis, organic chamomile, organic fair trade rooibos, organic aloe barbadensis leaf juice, organic theobromo cacao (cocoa seed) butter, organic carthamus tinctorius (safflower) oil, organic cocos nucifera (coconut) oil, glyceryl stearate SE (vegetable derived), vegetable glycerin, organic helianthus annuus (sunflower) oil, infusion of organic calendula in organic olea europea (olive) oil, organic chlorella pyrenoidosa (chlorella growth factor) extract, leontopodium alpinum (edelweiss) stem cell, ubiquinone (CoQ10), organic argania spinosa (argan) oil, glucono delta lactone (fermented sugar), D-alpha tocopherol acetate (natural vitamin E), organic oenthera biennis (evening primrose) oil, potassium sorbate (food grade preservative).

Tikrai nedrįsčiau sakyti, kad kreme nieko gero nėra, tik va bėda ta, kad man jis nelabai prilipo.

Konsistencija gana lengva, todėl susigeria labai greitai. Taip greitai, kad po akimirkos ima atrodyti, kad nieko netepei. Jei paakiai buvo normalūs, tai ir liko. Jei, pvz., po makiažo valymo buvo atsiradęs sausumo jausmas, tai jis ir lieka.

Tepiau tepiau aš jį gal mėnesį, gal du, po to pamiršdavau. Suprantu, kad man jau reikia gerokai stipresnio produkto. Pažiūrėjusi nuotraukas matau maišelius po akimis, norėtųsi priemonės, kuri bent truputį padėtų kovoti su jais. Na, o “Acure”… Jei ta turtinga sudėtis ir darė ką nors, tai mano oda liko tam visai abejinga. O gaila, nes kiti kompanijos gaminiai tikrai neblogą įspūdį paliko.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti kremą galite Iherb.com. Kaina – apie 14 EUR už 30ml.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.