Donato Carrisi „Blogio labirintas“

Mano komentarai:  Pamenu, kad skaitydama „Blogio šnabždesys“ aš jaučiau įtampą. Ir dėl turinio, ir dėl baimės, kad tokia gera knyga gali suklupti. Tik nesugadink visko, tik nesugadink ir būsi vertas 5+! Na, autorius čiut sugadino, bet liko labai stiprūs 4 iš 5 bei tvirtas pažadas skaityti ir kitas knygas. Antroji dalis buvo gera, nors pirmajai neprilygo. Tačiau gera be jokių „bet“. O štai trečią kartą atsivertus Milos seriją atsiranda ir „bet“.

Knygos privalumas – retenybė šiais laikais. Tai yra nenuspėjamas siužetas. Bent toks jis buvo man. Tačiau „Blogio labirintas“ netapo pageturner’iu, dėl kurio aš nebenoriu nei valgyt, nei dirbti, o tik skaityt, kaip buvo su pirmąja. Vietomis net apimdavo lengvas nuobodulys. Gal dėl to, kad Milos Vaskez serijoje pačios Milos beveik nebeliko. Neapsigaukite, ši knyga tikrai priklauso ciklui, tačiau man labiau patiko, kai šios originalios tyrėjos ir jos vidinių vaiduoklių buvo gerokai daugiau. Dabar gi pirmu smuiku groja privatus detektyvas, kuris man nekėlė jokių jausmų.

Skaičiau ir būsimos knygos anotaciją, ten regis sugrįšime prie seno gero. Jei iš mano atsiliepimo pagalvojote, kad „Blogio labirintas“ nepatiko, tai esate neteisūs. Patiko. Tačiau ją lyginu su ankstesnėmis dalimis, kurios paliko geresnį įspūdį. Jei lyginčiau su visais pastaruoju metu skaitytais trileriais, tai knyga labai konkurencinga ir verta žanro gerbėjų dėmesio. Nenuspėjama, originali, paliekanti klausimų.

Puslapių skaičius: 288
Knygos kilmė: leidyklos „Sofoklis“ dovana
Pastaba: Jei tingite komentuoti čia, galite tai daryti Facebook arba Instagram
Knygos žanras:  detektyvas, trileris, trečia serijos knyga.