[2022 12 14] Net smalsu ar parašysiu šį įrašą, nes jau nuo ketvirtadienio namuose gyvena krokodiliukas, kuriam dėmesio reikia visą laiką, kai nemiega. Tačiau per tas keliolika miego minučių galima visai daug nuveikti.

Taigi, pakalbame apie geriausią metų kosmetiką. Šio įrašo planas toks:

Dekoratyvinė kosmetika:

 • Geriausias tušas;
 • Geriausias lūpų produktas;
 • Geriausi šešėliai;
 • Geriausia antakių priemonė.

Plaukų priežiūra:

 • Geriausias šampūnas;
 • Geriausia kaukė;
 • Geriausias formavimo produktas garbanoms.

Veido ir kūno priežiūros priemonės:

 • Geriausias veido kremas;
 • Geriausia veido prausimosi priemonė;
 • Geriausia kūno prausimosi priemonė;
 • Geriausias rankų kremas;
 • Geriausias lūpų balzamas.

Dekoratyvinė kosmetika

Manau daug kartų minėjau, kad aš nesu didelė pilno makiažo gerbėja. Tokio daikto kaip skaistalai, highlighteris ar bronzantas neturiu. Kaip ir akių pravedimų. Labai retai benaudoju net BB kremus, ką jau kalbėti apie kremines pudras. Aš arba nesidažau, arba paryškinu antakius, tepu vienos spalvos šešėlį, tušą ir kokį nors nude lūpdažį ar tintą. Esmė tame, kad man turi būti greita ir patogu. “Patogu” mano pasaulyje, deja, visada nugali “gražu”.

Geriausiu tušu skelbiu vandeniui atsparų “IDUN Minerals Vatn”.

Man jis patinka tuo, kad sukuria gana natūralų, bet akivaizdų rezultatą (mėgstu, kai tušas matomas). Gana patvarus ir nusiplauna šiltu vandeniu.

Geriausiu lūpų produktu man tapo “Bell Hypoallergenic Stay-On Water lip tint”.

Nes jis beveik nejaučiamas. Tepasi itin plonu, skystu kaip vandenėlis sluoksniu. Suteikia spalvos ir ilgai laikosi. Viskas, kas man svarbu.

Geriausiais šešėliais skelbiu PHYSICIANS FORMULA BUTTER paletę.

Nusipirkau spontaniškai per išpardavimą, bet neteko turėti geresnės. Aš gi nesu iš tų, kur labai ten rimtus makiažus daro: blizgus šviesus į kamputį, tamsus matinis į raukšlę ir tt. Aš dažnai naudoju vieną dvi spalvas. Tai labai patiko, kad šie šešėliai turi kremiškumo ir galiu tepti tiesiog pirštais. Nemėgstu šepetėlių, o pirštais ir pigmentas stipresnis.

Geriausias produktams antakiams – CATRICE VOLUME & LIFT antakių tušas.

Daug aš visko išbandžiau, bet supratau, kad man tokio tipo priemonę naudoti paprasčiausia. Greitai uždažo žilus plaukelius, šiek tiek paryškina, sutvirtina ir to gana.

Plaukų priežiūra

Metų šampūnu skelbiu SheaMoisture, African Black Soap, Bamboo Charcoal Deep Cleansing Shampoo, Dry & Oily Scalp.

Priemonė nėra skirta garbanėms, tad gal ir daugiau žmonių sudominsiu? Pagrindinis jo privalumas, kad jis tikrai labai gerai plauna nesausindamas skalpo ir šiaip nepalikdamas šieno jausmo. Žinoma, kad man be kaukės tai niekaip, aš net po plaunančių kondicionierių dar kažką tepu ant plaukų.

Geriausia kaukė – CURLY SECRET atstatanti plaukų kaukė su proteinu.

Man užteko jos gana ilgam, nes proteinines kaukes naudoju kas porą savaičių. Tačiau jau baiginėju. Vienas tų atvejų, kai efektas tikrai matomas. Plaukai tampa wow! Aišku, primenu, kad svarbus proteino ir drėgmės balansas. Jei naudotumėte tik šią priemonę, tas wow greitai taptų nutysusiais, nebesigarbanojančiais ir lužinėjančiais plaukais.

Geriausias formavimo produktas garbanoms – Ecoslay Orange Marmelade garbanų formavimo kremas.

Aš savo trumpų apžvalgų įrašuose aptariau labai daug priemonių garbanoms. Apskritai man šie metai – atradimų, kuomet bandau (kiek įmanoma) taikyti Curly Girl Method. Visi mano produktai plaukams (išskyrus dažus) yra draugiškų sudėčių ir t.t. Tačiau vienas gelis skiriasi nuo kito, kremai nėra vienodi ir t.t. Tarp tarp masės produktų man išsiskyrė šis. Dėl linų sėmenų kremas yra slidus, lengvai tepasi, neapsunkina plaukų. Jei naudoju daug – sukietina ir sukelia šlapią efektą, bet kai plaukai visiškai išdžiovinami, tas kietumas išsigniaužo. Turiu foto tik panaudojusi pirmą kartą, vėliau išmokau dar gažiau pasiformuoti.

Veido ir kūno priežiūros priemonės

Geriausias veido kremas turbūt nenustebins. Jau daugiau nei 1,5 metus draugauju su Skinlovers ir naudoju jų produktus. Per mano bloginimo “karjerą” buvo išbandyta daug įvairių produktų. Tačiau nebuvo taip, kad vieno kremo sunaudočiau 5+ buteliukus. Ir atsibodo, ir norisi kažko kito, bet lengvos tekstūros veido kremas su beta gliukanu ir pantenoliu man labai tiko.

Lengvas, drėkina, nekemša porų, nedidna riebios odos blizgėjimo. Šiuo metu esu jį baigusi ir kol laukiu naujo naudoju visokius advento kalendoriaus radinius. Tai vėl oda streikuoja. Jei norite kažką išbandyti iš šio gamintojo asortimento, tai #reklama: galioja mano nuolaidos kodas Salomeja10. Tačiau turiu įspėti, kad tikrai ne visiems, kurie nusekė mano rekomendacija, patiko. Tad įsivertinkite savo poreikius.

Geriausia veido prausimosi priemone man tapo „Chalure“ veido odą raminančios prausimosi putos su kofeinu ir hialiurono rūgštimi.

Labai malonios konsistencijos, gerai prausia ir visiškai nedirgina bei nepalieka sausumo jausmo. O ir skalsios. (Šis produktas buvo kompanijos #dovana)

Geriausia kūno prausimosi priemonė – cha cha, bet MARGARITA Maitinamasis šampūnas su lazdynų riešutų aliejumi ir medaus ekstraktu.

Na taip, tai priemonė plaukams, bet ar galite atsakyti, kodėl galėtų netikti kūnui? Kuris ingredientas jus trikdytų, jei reiktų prausti ne galvos odą, o blauzdų? Priemonė labai skaniai kvepia, skalsi ir tiesiog patiko.

Geriausias rankų kremas – Man Cave Lemon & Oak.

Malonaus, nenusibodusio kvapo. Greitai įsigeriantis (juk pozicionuojamas kaip vyrų, kurie dažnai tingi cackintis). Palieka komfortišką jausmą, o dar ir butelis didelis, su dozatoriumi, tad patogu naudoti.

Geriausias lūpų balzamas – Stenders su spanguolėmis.

Nei per tirštas, nei per skystas, tepasi tobulu sluoksniu. Malonus ant lūpų, ilgai juntamas ir gerai maitina bei saugo. Turiu aš kalnus balzamų, juk minėjau priklausomybę, bet šis šiuo metu ir šiais metais buvo favoritas.

Taigi, štai ir visas topas rašytas beveik savaitę ir kartais telefonu su maligatoriuku ant kelių. Man tikrai būtų įdomu sužinoti jūsų favoritus. Net ir pačius paprasčiausius.


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.