Kokia šauni vasarėlė! Aš šiais metais vis juokauju, kad vasara greitai asocijuosis ne su šiltais, orais, bet su šviesesnėmis dienomis. Ir tiek. Na buvo, buvo tos šilumos, bet būkim sąžiningi, vos kelios savaitės bendroje sumoje :D. Tokiu oru nuo kompiuterio trauktis niekur nesinori :D. Tad pabloginsiu bent jau apie ryškų laką.

Kalbant apie bloginimą, tai vakar manęs klausė ar aš nebijau tiek visko naudoti ant savęs. Nežinau, visada mėgau išbandyti naujus produktus ir jei atkreiptumėte dėmesį, kad nepaisant to, jog rašau kas dieną po kelis kartus, visgi, tarp kai kurių produktų apžvalgų yra tikrai dideli laiko tarpai (ypač kas susiję su veido ir kūno priežiūra), o visi kiti, pvz., dekoratyvinė kosmetika, ar plaukų aliejukai, tėra žaislai, kuriuos bandyti tikrai nebijau.

Bet grįžkime prie nagų lako. “Catrice ICONails” pastebėjau dar “Instagram”, kai jų LT nebuvo. Ir kai atsirado, pagalvojau – pamėginsiu. Kaip tik buvau nusivylus garsiais “Kinetics”. Spalva – 13 Mermayday Mayday

Lakas žada, kad laikysis iki 7 dienų be jokio viršutinio sluoksnio. Jo jo, jau tikiu!

Mane nustebino dvigubas kamštelis. Tas kvadratinis atlieka tik dekoratyvinę funkciją ir tiesiog nusiima.

Šepetėlis platus ir patogus.

Lako pigmentacija labai patiko. Užteko vos vieno sluoksnio!

Nors rašo, kad TOP sluoksnio nereikia, bet aš visada naudoju savo mėgiamiausią iš “Orly”. Lakas laikė 3 dienas. Tai yra tris kartus ilgiau nei išgirtieji “Kinetics”. Užskaitau!

Visgi, aš svajoju, kad gyvenime įvyks stebuklas ir rasiu laką, kuris bent 5 dienas laiko.


Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite “Eurokos” ir “Droge”. Kaina – apie 2.89 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.