[2021 08 11] Ruošiuosi atostogoms. Woohoo! Ir abejoju ar spėsiu paruošti įrašų kitiems trečiadieniams, tad gali būti, kad kitą kartą susitiksime tik rugsėjį.

Vasara baigiasi, bet saulės kremus aš naudoju tada, kai šviečia saulė 😀 Bent jau veidui, nes visam kam kitam pamirštu, tingiu, retai išsinuoginu. Tačiau surasti kremą, kuris patiktų/tiktų riebiai veido odai, atrodo, misija neįmanoma. Tai blizga, tai kemša poras, tai nemaloni plėvelė susidaro. Bet vis ieškau ieškau ir šiandien noriu labai trumpai aptarti viską, ką bandžiau šią vasarą. O tai yra maždaug tiek:

Sudėčių aš nenagrinėsiu, nes nenagrinėjų jų ir pirkdama. Šiuo atveju mano tikslas papasakoti apie pojūčius, o ne išrinkti kažkam visapusiškai gerą kremą. Man svarbu, kad būtų aukštas SPF ir tiktų riebiai odai. Žinau, kad 100% mineralinė apsauga vistiek nepatiks, tai savęs ir neapgaudinėju. Žinau, kad jei reikės rinktis malonesnį naudoti vs saugesnį – nugalės pojūčiai, tad nesiraukau.

Favoritas nr.1 man yra „Avene B-protect“. Šis kremas turi spalvą. Tiksliau yra baltas, o tepant paruduoja ir, o stebukle, ne per tamsiai ir ne per geltonai. Kremas ant mano veido odos dengiasi labai gražiai, suvienodina spalvą, nors didelių maskavimo savybių neturi, nejaučiu lipnumo jausmo, nematau bjauraus blizgesio. Tik jį ir naudočiau, bet, kad visur išparduotas. Ir nežinia, ar dėl to, kad gamyba nespėja (o girdėjau, kad pirmas karantinas ją tiek sutrikdė, kad vis dar neatsigauna ir viską, ką dabar gamina yra skirta jau kitiems metams), ar dėl to, kad tiesiog jo nebegamins, nes kompanijos mėgsta naujas kolekcijas, o senus mylimus produktus pamiršta.

„Uriage“ kremas irgi su spalva. Tik ji jau kiek tamsesnė, bet vėlyvesnei vasarai tiko. Šiaip kremas lyg ir neblogas, bet tikrai sunkesnis už „Avene“ ir jau yra to tipinio lipnumo užuominos. Nedaug, bet yra. Po jo visada naudoju birią pudrą/ Tačiau kremas nėra blogas ir tikrai rinkčiausi vėl, jei nebūtų geresnių :).

„Byron Bay“ pamačiau „Eurokos“ parduotuvėse, nematytas, negirdėtas, bet matinis finišas sudomino, tad nusipirkau. Tapo lyg ir nauju favoritu. Kremas man nė kiek neprimena saulės produktų. Lengvai susigeria, drėkina, nė trupučio nelimpa. Malonumas naudoti. Išpildo visus pažadus. Rekomenduoju, nes ir kaina gana konkurencinga, tiesa, visgi norėčiau SPF50 versijos 😀

„The Ordinary“ – ne, nepatinka. Net kūną juo tepti nervina. Labai riebus, labai lipnus ir tas lipnumas niekada nebedingsta. Per didžiuosius karščius apima jausmas, kad visos musės prilips 😀

„Noreva“ žada matizuoti odą. Ką gi, taip ir daro. Vaizdas tikrai neblogas, nes veidas neblizga. Tačiau pojūtis toks vidutinis, nes palietus odą ji vistiek jaučiasi padengta nemalonia plėvele. Aišku, nėra ten ko liesti, ar ne? Šitą jausmą ir vėl gi galima panaikinti biria pudra, tik kad vasara jos norisi kuo mažiau.

Šį „Eucerin“ gelį rekomendavo sekėja. Būtent „dry touch“, nes visi ten jie atrodo vienodai. Nors minėjau, kad į sudėtis per daug nelendu, turiu įspėti, kad „Eucerin“ labai dažnai naudoja alkoholį, kuris gana aukštai. Tas pats ir šiame kreme. Tačiau, naudojimo patirtis visai nebloga, nes produktas lengvas, greitai susigeria, neturi jokio kvapo ir nepalieka visų tų nemalonių pojūčių.

„Avene“ jau baigiau, „The Ordinary“ stumdau stumdau nuo savęs, „Norevą“ jau tuoj tuoj pabaigsiu, o likusius tris kremus naudoju pakaitomis, pagal nuotaiką, pagal tai, ką ir kiek ketinu veikti lauke. Šiam sezonui pakaks.

O jūs ar turite kažkokių favoritų, kurie tobuli? Gal galite rekomenduoti? Taip pat laukiu ir antirekomendacijų. Pati visiems ir visur girių šį „Avene“, tai jei kas išbandėte, parašykite ar patiko 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.