Dar kartą apie saulės kremus veidui

Estimated read time 4 min read

[2021 08 11] Ruošiuosi atostogoms. Woohoo! Ir abejoju ar spėsiu paruošti įrašų kitiems trečiadieniams, tad gali būti, kad kitą kartą susitiksime tik rugsėjį.

Vasara baigiasi, bet saulės kremus aš naudoju tada, kai šviečia saulė 😀 Bent jau veidui, nes visam kam kitam pamirštu, tingiu, retai išsinuoginu. Tačiau surasti kremą, kuris patiktų/tiktų riebiai veido odai, atrodo, misija neįmanoma. Tai blizga, tai kemša poras, tai nemaloni plėvelė susidaro. Bet vis ieškau ieškau ir šiandien noriu labai trumpai aptarti viską, ką bandžiau šią vasarą. O tai yra maždaug tiek:

Sudėčių aš nenagrinėsiu, nes nenagrinėjų jų ir pirkdama. Šiuo atveju mano tikslas papasakoti apie pojūčius, o ne išrinkti kažkam visapusiškai gerą kremą. Man svarbu, kad būtų aukštas SPF ir tiktų riebiai odai. Žinau, kad 100% mineralinė apsauga vistiek nepatiks, tai savęs ir neapgaudinėju. Žinau, kad jei reikės rinktis malonesnį naudoti vs saugesnį – nugalės pojūčiai, tad nesiraukau.

Favoritas nr.1 man yra „Avene B-protect“. Šis kremas turi spalvą. Tiksliau yra baltas, o tepant paruduoja ir, o stebukle, ne per tamsiai ir ne per geltonai. Kremas ant mano veido odos dengiasi labai gražiai, suvienodina spalvą, nors didelių maskavimo savybių neturi, nejaučiu lipnumo jausmo, nematau bjauraus blizgesio. Tik jį ir naudočiau, bet, kad visur išparduotas. Ir nežinia, ar dėl to, kad gamyba nespėja (o girdėjau, kad pirmas karantinas ją tiek sutrikdė, kad vis dar neatsigauna ir viską, ką dabar gamina yra skirta jau kitiems metams), ar dėl to, kad tiesiog jo nebegamins, nes kompanijos mėgsta naujas kolekcijas, o senus mylimus produktus pamiršta.

„Uriage“ kremas irgi su spalva. Tik ji jau kiek tamsesnė, bet vėlyvesnei vasarai tiko. Šiaip kremas lyg ir neblogas, bet tikrai sunkesnis už „Avene“ ir jau yra to tipinio lipnumo užuominos. Nedaug, bet yra. Po jo visada naudoju birią pudrą/ Tačiau kremas nėra blogas ir tikrai rinkčiausi vėl, jei nebūtų geresnių :).

„Byron Bay“ pamačiau „Eurokos“ parduotuvėse, nematytas, negirdėtas, bet matinis finišas sudomino, tad nusipirkau. Tapo lyg ir nauju favoritu. Kremas man nė kiek neprimena saulės produktų. Lengvai susigeria, drėkina, nė trupučio nelimpa. Malonumas naudoti. Išpildo visus pažadus. Rekomenduoju, nes ir kaina gana konkurencinga, tiesa, visgi norėčiau SPF50 versijos 😀

„The Ordinary“ – ne, nepatinka. Net kūną juo tepti nervina. Labai riebus, labai lipnus ir tas lipnumas niekada nebedingsta. Per didžiuosius karščius apima jausmas, kad visos musės prilips 😀

„Noreva“ žada matizuoti odą. Ką gi, taip ir daro. Vaizdas tikrai neblogas, nes veidas neblizga. Tačiau pojūtis toks vidutinis, nes palietus odą ji vistiek jaučiasi padengta nemalonia plėvele. Aišku, nėra ten ko liesti, ar ne? Šitą jausmą ir vėl gi galima panaikinti biria pudra, tik kad vasara jos norisi kuo mažiau.

Šį „Eucerin“ gelį rekomendavo sekėja. Būtent „dry touch“, nes visi ten jie atrodo vienodai. Nors minėjau, kad į sudėtis per daug nelendu, turiu įspėti, kad „Eucerin“ labai dažnai naudoja alkoholį, kuris gana aukštai. Tas pats ir šiame kreme. Tačiau, naudojimo patirtis visai nebloga, nes produktas lengvas, greitai susigeria, neturi jokio kvapo ir nepalieka visų tų nemalonių pojūčių.

„Avene“ jau baigiau, „The Ordinary“ stumdau stumdau nuo savęs, „Norevą“ jau tuoj tuoj pabaigsiu, o likusius tris kremus naudoju pakaitomis, pagal nuotaiką, pagal tai, ką ir kiek ketinu veikti lauke. Šiam sezonui pakaks.

O jūs ar turite kažkokių favoritų, kurie tobuli? Gal galite rekomenduoti? Taip pat laukiu ir antirekomendacijų. Pati visiems ir visur girių šį „Avene“, tai jei kas išbandėte, parašykite ar patiko 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Laurita

  Mano vasaros favoritu taip pat tapo šis Avene kremas. Labai maloni tekstūra ir tas spalvos prisitaikymas visiškai papirko. Apskritai, patinka Avene produktai nuo saulės, turiu ir fluidą kūnui, tai juo pasitepus raudonai nudegti be šansų 😀
  Taip pat patiko ir Uriage saulės kremas su spalva, tik aš turiu iš žalios linijos. Tai jo spalva tobula, pats tas šviesiaodėms. Skirstosi ir pasidengia taip pat puikiai. Tai mano favoritai tokie 🙂

 2. 2
  Beata

  Kaip įdomiai, man The ordinary visai patinka, tiesa mano oda normali. Taip pat Madara labai pasiteisino, nelimpa ir gerai išsitrina, nors ir mineralinis. Ir pamenu tau Bioderma su spalva veidui irgi nepatiko, o man labai good. Matyt didelę įtaką turi odos tipas:) Aišku su bet kuriuo kremu turiu nepamiršt gerai nusipraust veidą su prausikliu, nes kitaip ilgainius kemšasi kakta.

 3. 3
  Salomėja

  Laurita, džiaugiuosi, kad kitiems šis Avene irgi patinka 🙂
  Beata, man nuo Madaros (kūnui) buvo saulės dilgėlinė, tai aš kažkaip privengiu jos. O dėl nusiprausimo – taip taip!

 4. 4
  Urtė

  Aš šią vasarą naudoju Dermedic sunbrella riebiai ir mišriai odai SPF50 apsauginį kremą. Esu visai patenkinta.

 5. 5
  Indrė

  Mano šios vasaros favoritas-Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF50.Sunaudotos net dvi tubelės šio gėrio.Žinoma, turėčiau pabrėžti, kad mano oda mišri, linkusi rausti.
  Antras nustebinęs Spf veidui, tai naujasis MARGARITA ALLERGY CERTIFIED Apsauginis losjonas nuo saulės vaikams su agurkų ekstraktu ir vitaminais.Šis losjonas veidą palieka riebelesnį, bet palaipsniui to riebaliuko nebelieka, ir, rodos, veido porų užsikimšimo nepaskatino.
  O dabar bandau šį kremą OMI – Verdio UV Moisture Essence SPF 50+ PA++++.Tai nuomonės tvirtos apie jį dar neturiu, bet, manyčiau nebus blogiausias bandytas variantas.
  Sudomino ir mane aprašytasis išliaupsintasis Avene su spalvaReiks ieškot.Kazkada yra tekę naudoti Vichy spf su atspalviu, bet ta tiršta jo masė ir oražinė spalva labai stipriai neapžavėjo

 6. 6
  Simona

  Mano šios vasaros atradimas Canmake Mermaid Skin Gel SPF 50. Lengvesnio SPF nesu bandžiusi. Šiaip tikrai tiktų visiems odos tipams. Bet labai riebiai odai gali nepatikti dėl švytinčio (tikrai ne per daug, bet efektas ne matininis) finišo. Mano oda mišri į sausumą, tai tiko ideliai. Rytais net nereikėdavo drėkinančio kremo. Atstojo jis man viską. Nei burbuliuojasi, nei kemša, nei smirda, nei turi kokių alkoholiu sudėtį, kas gal ne visiems patinka. Vienintelis minusas sunku gauti nes pastoviai išparduotas ir pas mus kainos labai jo užkeltos.

+ Leave a Comment