Daiktai palengvinantys gyvenimą: silikoninė širdelė šepetėliams plauti

Estimated read time 3 min read

Išleidau vyrą savaitei paatostogauti ir dabar keistai jaučiuosi. Viskas lyg ir taip pat, nes nebūname dieną kartu, bet ir keista, kad vakare niekas negrįžta 😀 Niekada nebuvome iš tų porų, kurie tik ir svajoja vienas nuo kito pailsėti, na bet savaitė prabėgs greitai (ypač jam, nes atostogos fiziškai sunkios ir rizikingos), o man daug laiko suėda smulkūs buitiniai darbeliai, pvz., šepetėlių plovimas (juokauju, kiek jau čia to laiko teužima). Man regis sekmadienį tuo užsiima daug merginų, ar ne?

Ilgą laiką aš neturėjau jokios pagalbinės priemonės ir bandydavau šepetukus plauti rankomis. Sunku gerai išsklaidyti ir pasiekti tankaus šepetėlio vidų. Tada nusižiūrėjusi visus tuos specialius padelius, sugalvojau į pagalbą pasitelkti silikoninę muilinę su spygliukais. Žinokit, kad ir kaip mylėčiau “Sigma” šepetėlius, tačiau pirkti silikono gabaliuką už 20+ eurų nekilo ranka. Muilinė gal ir visai nieko dideliems veido šepetėliams, bet ne itin tinka smulkiems. Tad vieną kartą ėmiau ir nusipirkau kinišką niekutį, kuris nekainavo net dolerio.

Tokių, ar kitokių silikono gabaliukų galite rasti kiekvienoje kiniškoje parduotuvėje. Na, o jei iš vis nenorite pirkti, bet turite namuose rankdarbiams skirtų priemonių, tai galite ir pačios pasidaryti. Imate atsparų vandeniui plokščią daiktą, kad ir virtuvinę plastikinę lentelę, tvirtą padėkliuką ar kažką ir karštais klijais pridėliojate visokių formų ir storių taškelių-brūkšnelių. Tik kam terliotis?

Tai va, šitas niekutis visiškai gerai atlieka savo funkciją. Patogus laikyti.

Visi tie dantukai padeda sklaidyti šepetėlį ir jį gerai išplauti. Vienas minusas, neįvertinau, kad širdelė tokia nedidelė ir ateityje galvoju nusipirkti tokį:

Ar tokį:

Na tiesiog, tai nėra kažkoks ploviklis, šampūnas, ar dar kažkokia priemonė, į kurios kokybę bei vardą verta investuoti. Tai tik niekutis palengvinantis gyvenimą. Bent jau mano.

O kaip jūs plaunate šepetėlius?

Beje, jei apie pilną procesą, tai aš iš pradžių mirkau į aliejinį veido prausiklį, o po to perplaunu šampūnu. Bent jau veido šepetėlius, nes pudras sunkiau iškrapštyti nei šešėlius.


Naudinga: Širdelę pirkau Aliexpres.com. Kainavo 0.85 USD.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

5Comments

Add yours
 1. 1
  Monika M

  Šepetėlius ir RT kempinėlę plaunu po kiekvieno panaudojimo su paprastu kietu muilu ir šiltu vandeniu, tada padedu juos džiūti ant rankšluosčio. Greita ir paprasta, nes kasdien daug šepetėlių nenaudoju, apie 2-3 🙂 O tokie daikčiukai pas mane tik užimtų vietą, tingėčiau naudoti, o ir be jų puikiai išsiverčiu 😉

 2. 2
  Burundukas

  O kur vyras atostogauja? turiu ir aš panašų, bet nenaudoju šepetėlių, turiu juos tik iš ali ir pasidovanot žadu per gimtadienį originalius (liepos 8tą, tad jau greit ), tada ir naudosiu

 3. 3
  Salomėja

  Burunduk, Lietuvoj atostogauja. O tai tu nesidažai, ar kitaip vertiesi be šepetėlių? Aš irgi turių jų iš Ali, bet plaut reikia taip pat kaip ir kitus.

 4. 4
  Kristė

  Aš tik BB plaunu po kiekvieno naudojimo, o šepetėlius, kuriuos naudoju praktiškai tik sausiems produktams, kai turiu ūpo, 1-2 kartus savaitėj. Ne visada naudoju specialų muiliuką ar ploviklį. labai dažnai tam pasitarnauja nepatikęs šampūnas, ar koks dovanų gautas kietas muilas, nes tokių nenaudoju. Bet vis pagalvoju, kad gal toks padelis pagreitintų ir palengvintų procesą.

 5. 5
  Salomėja

  Jei tik tiek tereikia, tai žinoma, kam reikia ;). Beje, aš pati bais nemėgstu kieto muilo. Neturiu kur laikyt, visad trukdo ta muilinė 😉

+ Leave a Comment