Čia jogurtas ar kremas? “Organic Shop” kūno priežiūros priemonės “Strawberry and milk” apžvalga

Estimated read time 2 min read

Šiais visuotinio sveikos gyvensenos kulto laikais mes atsisakome cukraus, pyragėlių, tortukų. Et, ir ledų, kavos, pieniškų kokteilių…. Kosmetikos gamintojų dėka galima bent akimis maitintis. Į vonią metame šokolado plytą ar kokį keksiuką. Veidą stangriname kaifuodami nuo kavos aromato, kūną šveičiame kuo tikriausia uogiene, rankas tepame bananais. O kur dar visos šešėlių paletės, kurios ne tik atrodo, bet ir kvepia kaip šokoladas. Maisto iliuzija kosmetikoje jokia naujiena, o šiandien pakalbėsiu apie dar vieną produktą, kuris labai jau primena jogurtą.

Kas tas musas (mousse) aš nežinau, keistas žodis nusakantis lengvesnę nei kremas produkto konsistenciją? Jau esu pažįstama su “Organic Shop”. Esu rašiusi apie kūno kremą (tikrą, ne musą) ir šveitiklį. Šveitikliai man apskritai atrodo tobuli. Tiek tas didysis aprašytas, tiek tokiame indelyje, kaip šios dienos herojus. Net dabar naudoju kavos kvapo.

Sudėtis:

Taigi, vasarai norėjau lengvesnio produkto, bet braškės su pienu kažkaip užsiliko iki rudens. Ir gerai, nes ne visada noriu tepti aliejų, kurį dažniausiai naudoju kūno priežiūrai. Konsistencija šio muso yra tikrai labai lengva, jogurtinė, dar truputį ir būtų skysta.

Kvapas maistiškas, nėra pats natūraliausias, bet juk jogurtai, net ir valgomi, tuo nepasižymi. Tikrai, jei užrašai būtų man nesuprantama kalba ir produktas stovėtų šaldytuve tai aš net nesuabejojusi įsidėčiau šaukštą į burną. Tik nežinau kas po to? Turbūt bėgiočiau spjaudydamasi ir keikdama gudruolį, kuris mane taip apmovė.

Susigeria gana greitai, kvapas neužsilaiko. Drėkinimas vidutinis. Žiemai per lengvas. Naudojasi greitai.

Kas man labai nepatinka, tai pakuotė. Na nepatogus tas dangtelis ir tiek. Visgi “Organic Shop” asortimentas jau nusipelnė daugelio simpatijų ir mano manymu tikrai vertas dėmesio. Juo labiau, kad pasiūla tikrai nemenka, o kainos labai draugiškos.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite didesnėje “Maxima” parduotuvėje, o plačiausias asortimentas – “Elevitose”. Kaina – 2.45 EUR už 250ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

5Comments

Add yours
 1. 1
  Živilė

  Putėsiai! Aš turėjau jų mangų kvapo šveitiklį, nu kažkaip nekartosiu, šveitiklis neprastas, bet neįspūdingas, kvapas erzint pradėjo, tai kažkaip nebesinori į tą pusę žiūrėt:(

 2. 2
  Irma Sincera

  Kaip skaniai skamba! Kur radai šį “skonį” ? Maximose lyg neužmačiau… Organic Shopo šveitiklį ir vonios putas tai tiesiog įsimylėjau!

 3. 3
  Salomėja

  Elevitoj (ir intetnetinėj) pats plačiausias pasirinkimas. Gyvai pamačius net akys apraibsta nuo tų vienodų indukų 😉

 4. 4
  Miglė

  Taip mane kvapas mangų irgi nerealiai užkniso :/ Užtat tas su kava tikrai skaniai kvepėjo.

 5. 5
  Salomėja

  Į indelio pabaigą pradeda ir kava užknist, bet tiesiog rečiau naudoju ir vėl iš naujo gerai 🙂

+ Leave a Comment