Pirmadienis yra puiki diena, nes “Spotify” sudaro naują savaitės atradimų grojaraštį, o mes visi po truputį bandome grįžti į režimą. Kam dieta nuo pirmadienio, kam sportas, kam dar kokie pažadai :). Grįžtu ir aš, tiek į darbus, tiek į blogą. Tiek įrašų esu suplanavusi artimiausiu metu!

Tiesa, noriu priminti, o tiems, kas nepastebėjo ir pranešti, kad atsirado galimybė prenumeruoti naujienlaiškį. Prenumeratos formą rasite dešinėje juostoje (jei skaitote kompiuteryje), arba po įrašu (jei skaitote mobiliu įrenginiu). Planuoju naujienlaiškį siųsti tik kartą per mėnesį, jo pradžioje. Mano mintyse jis yra labai panašus į senuosius mėnesio geriausių įrašus, kurių kol kas nebeplanuoju. Tad bent pradžiai kviečiu prenumeruoti, o jei nepatiks, tai visada galima laišką atšaukti. Be to, visus 2018-tuosius aš kas mėnesį trims prenumeratoriams išsiųsiu atvirlaiškius su savo linkėjimais. Adreso pasiteirausiu tuo emeilu, kuriuo prenumeruosite laišką. Kaip užkietėjusi postkroserė, garantuoju, kad pašto dėžutė visada paslapčia šoka, kai į ją įkrenta atvirukas. Tiek reikalų, o dabar pakalbėkime apie labai įdomų produktą.

“The Ordinary” pristatinėti nereikia. Tai “Deciem” kompanijos prekinis ženklas, kuris vartotojų širdis užkariavo minimaliomis, bet veiksmingomis priemonių sudėtimis ir nedidelėmis kainomis. Pati esu išbandžiusi kelis produktus. Labiausiai patiko niacinamido serumas ir drėkinantis veido kremas. Labai baisus pasirodė vitamino C serumas (vienas pirmesnių, nes man regis jų daugiau pasirodė) ir nė kiek nepatiko abiejų formulių kreminės pudros. Nusprendusi išmėginti dar ką nors, aš apsistojau ties “AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution”. Tai yra tarsi kaukė-šveitiklis, kurį ant odos rekomenduojama laikyti ne ilgiau 10 minučių.

Kaip žinia, mano oda yra stora (tikrai nevargina kapiliarų problemos ir pan), riebi, porėta ir linkusi kimštis, pigmentuotis, dar ir brandi. Tad aš visada ieškau produktų, kurie padėtų ją išvalyti, po to tą švarą palaikyti, reguliuotų kažkiek riebalų veiklą, šviesintų, balintų pigmentines dėmeles ir dar jaunintų. Daug noriu, bet AHA ir BHA yra artimiausias sprendimas visiems šiems reikalavimams.

AHA rūgštis yra tarsi negyvų odos ląstelių šalintoja. Ji gali dirginti, tačiau pasižymi ir drėkinančiomis savybėmis. Rekomenduojama į aknę linkusiai, pigmentuotai odai. BHA rūgštys veikia įsiskverbdamos į poras ir išvalydamos nešvarumus, tačiau pasižymi sausinimu.

“The Ordinary” produktas žada gerinti odos tekstūrą, skaistinti, mažinti raukšleles na ir tiesiog daryti viską, ką paprastai žada rūgštiniai produktai. Šio “kraujo” koncentracija labai didelė. Pradedantiesiems užtenka iki 5% AHA, o čia šios rūgšties yra net 30%, tad būkite atsargūs. 2% BHA irgi yra praktiškai mano matytas maksimumas. Daugiau info rasite gamintojo svetainėje.

Visa sudėtis: Glycolic Acid, Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Water, Sodium Hydroxide, Daucus Carota Sativa Extract, Propanediol, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Potassium Citrate, Lactic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Panthenol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Glycerin, Pentylene Glycol, Xanthan gum, Polysorbate 20, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

Naudoti šį produktą reikia ant švarios, visiškai sausos veido odos.  Užtepti, palaikyti 10 minučių (maksimum!), nuplauti šiltu vandeniu. Kurį laiką būtinai kruopščiau ir atsakingiau naudoti saulės apsaugą, nes rūgštys labai padidina jautrumą.

Aš priemonę tepuosi kokį kartą per 10 dienų. Šiaip naudoju AHA serumą, BHA toniką, taip pat naktinį kremą su rūgštimis, tad nėra poreikio itin dažnai dar papildomai rūgštintis. Tačiau šis šveitiklis man labai padeda tada, kai susiruošia atsirasti spuogelių. BHA terapija labai praverčia, o AHA tuo metu padirbėja skaistinimo linkme :). Užtepus priemonę, veidas šiek tiek dilgsi, bet kadangi aš jau esu pripratusi prie rūgštelės, tai tas jausmas labai minimalus. Nuplovusi nejaučiu jokio sudirginimo, oda lieka švelni lyg po mechaninio šveitimo. Nei sudrėkina, nei išsausinta, tokia neutrali ir maloni liesti.

Pastoviai naudodama vienokį ar kitokį rūgštinį produktą aš gan smarkiai išsibalinau veidą. Seniau būdavau labai dėmėta (pigmentinės dėmėlės, strazdanos). Tačiau, kad pvz. toks produktas, labiau išvalytų poras aš nepastebėjau. Visgi, kaip minėjau, spuogelių atsiradimui kelia užkerta.

“The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution” rekomenduočiau tiems, kurie jau pripratę prie buitinių, rūgštinių produktų ir kartkartėmis nori pasidaryti stipresnę kaukę (ar šveitimo terapiją?). Tačiau jei tokių priemonių niekada nenaudojote, tai geriau bandykite 5% glikolio rūgšties serumą.


Įvertinimas:

Naudinga: 30ml buteliukas gamintojo svetainėje kainuoja 7.20 EUR. Aš dažniausiai “The Ordinary” perku Victoriahealth.com, ten jis kainuoja 7.36 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!