Visą savaitgalį nebuvau pašte ir nepatikrinau dėžutės, tad šiandien ten apsilankyti patiko. Gavau seniausiai pamirštą pirkinį, labai juokingą lūpų balzamą, kurį turbūt parodysiu instagrame, o dar laukė visai netikėta, truputį vėluojanti, gimtadienio dovana. Smagu, nepaisant to, kad niekaip neišsikapstau iš lengvo peršalimo ir “tuoj sirgsiu” būsenos. Matyt laikas kojas kaitinti druskingose vonelėse.

Na ir kalbant apie kojas, aš noriu jums papasakoti apie naują kojų dildę “Ladybug”. Boružėlės gamintojas yra italų kompanija “Kiepe”.

Šiaip jau esu išbandžiusi galybę įvairių priemonių nuospaudoms gremžti. Ir skutukus panašius į skirtus bulvėms, ir tarkas visokias, ir pemzas. Nieko ypatingo nesu atradusi. Skutukai atšimpa, pemzos per švelnios. Todėl su smalsumu ėmiausi bandyti šios boružėlės.

Visų pirma į akis krenta labai patogus priemonės dizainas. Bent jau man tikrai primena tą daiktą, kurį labai dažnai laikau rankoje, tai yra kompiuterio pelytę.

Ne tik forma, bet ir dydis panašus, lengvai įsitaiso delne.

Nuospaudas rekomenduojama šveisti sausas. Taip ir darau. Dildė gana šiurkšti, bet nėra pati aštriausia mano gyvenime. Sukietėjimus pėdos šonuose nubrūžuoja gana lengvai, o ties kulnais reikia pavargti labiau. Už įprastas tarkas man patiko labiau, nes mažesnė tikimybė nudrožti gyvą odą. Palyginčiau brūžuoklį su švitrinėmis rupiomis dildėmis. Tokio tipo:

Tik boružėlė neturėtų taip greitai susidėvėti.

Dar vienas privalumas – lengvai nusiplauna. Minusas – dėl neįprastos formos, gana sunku rasti gerą laikymo vietą vonioje. Vertinu teigiamai, o jei ir jus sudomino, tai užsukite į tinklaraščio “Facebook” puslapį. Vieną tokį naujutėlį vabaliuką ketinu padovanoti, nes netikėtai mano namuose jie atsirado du :).

Įvertinimas:

Naudinga: Brūžuoklį galite rasti “Vitrina Pro” parduotuvėse arba jų interneto svetainėje Beautyforsale.eu. Kaina – 9.90 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.