Ar jau pasipuošėte namus? Ar turite kažkokias namų puošybos tradicijas? Pamenu, kad mes vaikystėje puošdavome tik Kalėdų eglutę. Ir tik Kūčių dieną, kol mama gamindavo tuos visus 12 valgių. Ir tik pradėjusi savarankiškai gyventi, aš eglutę ėmiau puošti anksčiau. Labiausiai dėl to, kad per pačias šventes dažniausiai išvažiuoju, tai kaip ir nėra prasmės dekoruoti tik per jas.

Šiaip, aš jau nuo lapkričio galo turiu parsivežusi kelias pušų šakeles ir jas pasimerkusi į alaus bokalą :).

Vėliau dar nusipirkau lemputes, kurias jau ne kartą matėte mano nuotraukose.

Lyg ir yra planų pasistatyti eglutę, net yra tema jos puošybai – pacman! Tačiau prisipažinsiu atvirai: esu visiškai abejinga šventiniam namų dekorui. Man nei šilta, nei šalta, nei daugiau šventės, nei mažiau. Daugiausiai Kalėdinės nuotaikos susikuriu pakuodama dovanėles artimiems žmonėms.

Tačiau, jei jau kada man prireiktų įkvėpimo puoštis, tai susidariau galeriją Pinterest, į kurią kviečiu ir jus užsukti.

Ypač man patinka šis vainikas ir šie žaisliukai.

Truputį neįprasta, truputį netradiciška? Nepamirškite, kad visos tradicijos kažkada nebuvo tradicijomis, kad jos visos arba primestos, arba prilipo, nes yra fainos. Kurkite savas. Juk jei dovanas dovanojame kitiems ir turime mažiau paisyti savo norų ir daugiau atsižvelgti į tą žmogų, tai namus puošiame sau, tad negali būti jokių taisyklių!

O dabar pulkime išpakuoti Patricijos dovanėlės!

Užuomina sako:

O viduje randu:

Cukrines kalėdines dekoracijas! Patricija, pati darei? Pritiko prie Blogmas temos, ar ne?

P.S. nesu tikra ar šį savaitgalį pavyks pablogmint, bet nepyksit gi labai, taip?

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.