Šios dienos Blogmas neturi rimtos temos. Vakar sakiau, kad pakalbėsime apie kalėdinį grojaraštį, bet, kad man kalėdos tėra tik vienas vienintelis atlikėjas. Išduosiu, žinoma, kas jis, bet abejoju ar ką nustebinsiu.

Šiandien pajutau, kad Kalėdos kažkur bėga nuo manęs, tai mikliai išstraukiau bjaurųjį kalėdinį megztinį su robotu. Nes robotas irgi žmogus, arba irgi Kalėdos. Ir ruošiuosi užrašinėti atvirlaiškius. Beje, labai keista, kad šiandien pasiūliau tinklaraščio draugams, kurie sveikino su gimtadieniu, nusiųsti atviruką, o nei vieno norinčio neatsirado. Matyt tik aš atvirlaiškių pasaulyje gyvenu.

Grįžkime prie muzikos, kaip jau sakiau, nieko nenustebinsiu pasakiusi, kad man Kalėdos yra Michael Buble.

Aš neįsivaizduoju save klausančią, kokio “laaaaast Christmas…” :). O ką klausote jūs? Pasidalinkite savo atradimais! Gal kitais metais šia tema galėsiu pasisakyti plačiau!

O dabar jau laikas išlupti ir parodyti septintą Patricijos dovanėlę.

Užuomina sako:

Iš dovanos formos, jau nuo pat pradžių žinojau ko tikėtis 🙂

Puodelis dekoruotas pačios Patricijos! Aš kaip tik vyrui aną dieną sakiau, kad jau laikas išmesti mylimiausią puodelį su mano paveikslu, nes indaplovė šį visiškai nugremžė. Tikiuosi naujo puoduko dekoras bus atsparesnis. O šiaip, labai miela. Vistiek manau, kad kai ruoši žmogui dovaną, tai daug apie jį galvoji ir bandai nuspėt skonį. Smagu, kad Patricija mane mato tokią jaukią, nes jau kartais gyvenimas priversdavo susirūpinti dėl viešo įvaizdžio :). Aš pati, ko gero, sau pripieščiau kaukolių ar sarkastiškų užrašų. :D.

Beje, kalbant apie mano (ne)skonį, tai vakar draugams gyriausi, kad gavau ko gero geriausią šiemet Kalėdinį atvirlaiškį 😀

Ačiū, Sonata, jeigu skaitai :D.

Rytojaus Blogmas bus apie tris geriausius metų tušus. Pirmą vietą, įtariu, galite atspėti. Bet gal bent antroji su trečia nustebins :D.

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.