Blogmas diena Nr.5: pakalbėkime apie dovanų pakavimą

Estimated read time 3 min read

Šiandien mano Meškio kalendorius buvo banalus ir liepė pasipuošti namus. Tik va, bėdžius šiek tiek pavėlavo, nes aplink darbo stalą pasipuošiau, o visur kitur net neketinu. Na, gal gal, pastatysim eglutę. Bet aš iš tų žmonių, kurie tingi su tomis eglėmis terliotis 😀

O šios dienos tema yra apie dovanų pakavimą. Apie mėgiamiausius savo pakavimo būdus aš jau pasakojau pernai ir kelias idėjas galite pamatyti čia.

Na, o šiemet aš nelabai noriu į tinklaraštį dėti nežinia kieno nuotraukas, todėl surinkau “Pinterest” galeriją – Venividi.lt rekomenduoja.

Užsukite ir pasižvalgykite. Prisipažinsiu, kad esu ir tinginė, ir kreivarankė, todėl ten nerasite įmantrių idėjų, karpinių, augalėlių klijavimo. Viskas paprasta, bet neprasta. Man ypač patinka tie kryžiažodžiai, bei spalvinimo knygelių panaudojimas. Pagrindinė idėja – pakavimui tinka netradicinės priemonės (seni žemėlapiai, natų sąsiuviniai, žurnalų puslapiai), o taip pat vyniojamą popierių lengvai galite pasigaminti patys!

Apie ką labiausiai norėjau pakalbėti? Apie smulkmenas. Kaip dažniausiai jūs pakuojate dovanas? Sudedate viską į dovanų maišelį? Į dėžutę? Ką darote jei dovanojate daugiau nei vieną dovanėlę? Aš rekomenduoju supakuoti viską atskirai. Taip taip! Viską viską. Jei dovanojate kavą, puodelį, šaukštelį, saldainį ir dar teleloto bilietą, tai visus 5 daikčiukus pakuokite atskirai. Net mažiausią saldainuką. Absoliučiai visi žino, kad išpakavimas yra geriausia dovanos dalis, kai ją gauni, o supakavimas – geriausia dalis, kai ją ruoši. Kodėl gi nepratęsus malonumo?

Dar viena smulkmena, apie kurią dažnai nekalbama. O kaip jūs transportuojate dovanas? Puiku, jei viską išpakuosite savo namuose. Tereikia gražiai suvynioti, išdėlioti po egle ir laukti švenčių. O kaip tada, kai važiuojate pas tėvus, senelius, savo antrosios pusės giminaičius? Mes dažniausiai visas dovanas vežamės kartu. Ir jei jų yra 5-6, o dar ir skirtingo dydžio, tai į rankinuką nesusidėsi. Į čežantį prekybos centro maišiuką sumesti irgi nei šiaip, nei taip. Sumesti tai sumesti, bet nekoks Kalėdų senelio įvaizdis su tokiu atvažiavus, ar ne? O jei dar nebuvot tinginiai ir pakuotes išdabinot eglišakiais, šermukšniais, karpiniais ir kitais tūriniais grožiais, kurių galima prisižiūrėti tame pačiame “Pinterest”?

Ką aš siūlau? Iš anksto apsirūpinkite didžiuliu dovanų maišeliu, į kurį viskas tilptų negrūdant. O jei toks sprendimo būdas nepriimtinas, tai nusipirkite arba prekybos centre pasiimkite, didelę kartoninę dėžę, ar kelias. Namuose ją dekoruokite patinkančiu būdu (kad ir apklijuokite tuo pačiu vyniojamu popieriumi, į kurį pakavote visas dovanėles). Patikėkite, į dėžę sukrautos dovanėlės atrodys geriau, nei sumestos į maišiuką. O ir bagažinėje “jausis” saugiau. Gal mano patarimai ir nėra visai nauji, bet priminimas niekam nekenkia, ar ne?

Šį kartą tiek. Šokam į penktą Patricijos advento kalendoriaus dieną!

Etiketė sako:

O viduje randu:

Kūno šveitiklis! Valio, pagaliau kosmetika, buvau bepradedanti pasigesti :). Tik, Patricija, šiek tiek pritrūko kokios etiketės, ar gaminio pavadinimo, mažai žinių oficialiai apžvalgėlei :D.

Šiandien tiek, papasakokit man, koks yra mėgstamiausias jūsų dovanų pakavimo būdas?

Linkėjimai ir Ačiū, kad skaitote.
Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni!
Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours