Labas vakaras! Aš juk nežadėjau, kad Blogmas įrašai pasirodys rytais, ar ne? Žinokit, aš labai džiaugiuosi kišeniniu Meškio advento kalendoriumi, nes jis man labai gerai pasufleruoja temas. Žiū, ką sakė šiandien:

Aš tikrai užrašysiu vieną kitą, nes tą darau beveik kiekvieną dieną. Patikėkite, aš esu apsėsta atvirukų. Taip, daugelis žinote, kad turiu savo parduotuvę, tai vien atvirukų-prekių mano namuose yra apie dešimt tūkstančių. Tačiau savo reikmėms aš perku daug atvirlaiškių ir iš kitur, įvairių temų, ir šių ko gero, suskaičiuotume taip pat kelis tūkstančius. Nemeluoju. Vien ant palangės stovi 10 pilnų dėžučių, į kurias telpa po +-100 atvirukų, o kur dar didžioji dėžė… Atvirukus siunčiu kiaurus metus, bet Kalėdos… Kalėdos yra ypatingas metas, kai šie maži gražūs kartono gabaliukai keliauja ne tik atvirlaiškių mainų hobio entuziastams, bet ir draugams, kolegoms, atsitiktinai gyvenime sutiktiems žmonėms.

Neseniai viena pažįstama sakė, kad norėtų dovanomis apdalinti visas savo drauges, bet deja, biudžetas ribotas, tad tenka kažkaip atsirinkti, ką sveikinti, o ką ne. Siųskit atvirlaiškius visiems! Taip, tai nėra pigu. Vienas atvirukas kainuoja nuo 30 centų iki 3 eurų. + dar pašto ženklas. Bet pripažinkime, kad tai gana biudžetinis reikalas, kuris suteikia ne mažiau džiaugsmo, nei brangesnė dovana, o gal net ir daugiau, jei ta dovana yra žvakė, statulėlė, puodelis… Aš kiekvienais metais su džiaugsmu atidarau atvirukų užrašinėjimo sezoną.

Patikėkit manimi, stebinti žmones yra smagu. Esu siuntusi atvirlaiškį į veterinarijos kliniką, kurioje tais metais gana dažnai lankėmės. Po kiek laiko mačiau tą atviruką įrėmintą laukiamajame. Siunčiau savo pašto darbuotojoms su padėka už gerą darbą, nors jis ir nebuvo labai geras, tačiau po to smarkiai pasikeitė santykiai į gerą. Siunčiau žmogui, pas kurį buvom apsistoję turistaudami Berlyne. Mes su vyru siuntėme atviruką net į dėvėtų dviračių parduotuvę Hamburge, kurioje pirkome dviračius kelionei į Paryžių.

Nuotraukose matote atvirlaiškius iš www.favoritepostcard.com.

Taip pat labai gražių Kalėdinių atvirukų rasite “Nieko Rimto” svetainėje. Jei nemėgstate pirkti internetu, tai “Nieko Rimto” atvirukų rasite paštuose bei knygynuose.

Dar vienas mano atradimas yra The Envelope atvirlaiškiai. Gyvai jų radau “Mint Vinetu” knygyne.

Na, o užsienietiškų parduotuvių dabar jau nebesiūlau, nes nebespėsite, tačiau kitais metais patikrinkite “Redbubble” ir “Bookdepository”.

Naudinga:

  • atvirlaiškis nededamas į voką.
  • pašto ženklų kainos: 0.39 EUR (Lietuvos ribose); 0.71 EUR (už ES ribų); 0,75 EUR (į ES šalis). Kainos nurodytos nepirmenybinio siuntimo, bet iš patirties sakau, kad jis pasiteisina.
  • pašto ženklų galima įsigyti pašto skyriuose arba spaudos kioskuose.

Siųskite atvirlaiškius! Taip kažkuriais metais atrodė mano siena, vos gruodžiui prasidėjus. Vėliau atvirukai nebetilpo 🙂

Ir štai priėjome prie Patricijos dovanos! Raštelis sako:

Išpakavusi radau kojines :).

Net ir grožio blogerės turbūt žiemą basos negali vaikščioti, ar ne? 😀

Lekiam užrašinėti atvirukų?

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.