Blogmas diena Nr.3: apie bjaurius kalėdinius megztinius ir trečioji advento kalendoriaus dovanėlė

Estimated read time 3 min read

Vėlyvas šeštadienis, tingiai vartausi lovoje, kol nepažvalina mintis, kad reikia išlupti naują advento kalendoriaus dovanėlę. Nekantravimas veikia kaip papildomas kavos puodelis. Bet prieš tai pasižiūrėkime, ką mums sako kišeninis Meškio kalendorius!

Koks taiklus! Mat aš šiandien esu susiruošusi truputį paplepėti apie bjauriuosius kalėdinius megztinius (angl. “ugly Christmas Sweater”). Tokių megztinių mada, žinoma, mus pasiekė iš JAV. Aš jau senokai buvau skaičiusi, kad šie baisuokliai yra savotiškas protestas prieš šventinį tviskesį, prievolę puoštis kalėdiniams darbo, žmonos/vyro darbo, draugų, šeimos vakarėliams. Visą tai priminė ir neseniai žurnale “Laima” skaitytas straipsnis.

Straipsnyje teigiama, kad JAV dėvėtų drabužių parduotuvėse, šie drabužiai išgrobstomi. Pasakysiu, kad lietuviškose parduotuvėse, jie taip pat sparčiai tirpsta. Tik fotografavau visą eilę, o po kelių dienų ši jau gerokai praretinta buvo. Maža to, JAV gruodžio 12 diena yra nacionalinė bjauriojo megztinio diena, o kai kurios darbovietės net rengia bjauriausio rinkimus.

Lietuvos tokios tradicijos dar neužkariavo, bet po truputį ugliai pildo ir vietines spintas. Ir iš tiesų, iš savo patirties pasakysiu, kad instinktyviai, kai gruodį nesugalvoju ką rengtis, čiumpu kalėdinį megztinį :).

Turiu jų net du. Robotas ištirpdė mano širdį, nes aš gi tokia moteris prie technikos 😀

Na, o elnias tai supaprastinta bjaurybės versiją, net nežinau ar galima jį į minimų megztukų kategoriją dėti. Šį drabužį nusavino vyras ir penktadieniais eina į darbą 😀

Dar vieno užsiprašė mama. Šitas tai tikrai baisus, su į priekį atkišta morka 😀

Kur megztinių ieškoti? Dairykitės second handuose. Maniškai iš ten. Prieš porą savaičių fotografavau pasiūlą:

Ten ne tik šie trys matomi megztukai buvo (taip, būtent tas besmegenis patiko mano mamai ir nupirkau kitą dieną). Čia visa eilė dvelkė Kalėdomis.

Na, o vakar užsukau į H&M ir žvilgtelėjau ar jie turi ką pasiūlyti. Turi!

Taip pat Vinted puslapyje mačiau nemažai parduodamų ugliukų. O jūs jau ar turite savo? Šiandien puikiai tinkama diena šturmuoti prekybos centrus!

O dabar! Advento kalendorius! Patricija man rašo:

Ir viduje randu:

Jei iš konsistencijos teisingai identifikuoju, tai čia yra lūpų balzamas. Na, bent jau aš jį taip panaudojau ir sėdžiu patenkinta. Labai skaniai kvepia, ačiū!

Gražaus šeštadienio!

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours