Šiandien Blogmas įrašas itin trumpas ir jame tik parodysiu Patricijos dovanėlę. Kodėl gi taip? Tiesiog jau vėlu, jėgų kažką rašyti nėra, o užsivėlinau, nes buvome su vyru vakarieniauti, pasišnekučiuoti ir smagiai praleisti laiko.

Diena buvo gera, atplaukė dovanėlių iš mielų žmonių, atplaukė džiuginančių PR dalykėlių, tačiau vistiek geriausia dalis buvo ta vakarienė su brangiausiuoju. Pastaruoju metu gana retai matėmės, dar rečiau buvo progų paplepėti bei atsipalaiduoti. Todėl reikia nepamiršti visų tų švenčių esmės. JDovanos nekompensuos asmeninio dėmesio. Skamba banaliai, seniai žinomos tiesos, bet kažkodėl pamirštamos! Silkės pjaustymas, ar išlikimo kova Akropolyje tampa žūtbūtiniu reikalu, tik užsimirštame vardan ko viskas. Mylėkite vieni kitus!

O advento kalendoriaus žinutė tokia:

Viduje radau:

Skardinėlę arbatos. Ačiū!

Iki rytojaus! Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.