Blogmas diena Nr.21: metų geriausių pudrų/BB kremų TOP3! Ir dovanėlių išpakavimas

Estimated read time 3 min read

Šiandien, ko gero, parašysiu paskutinį metų TOP :). Nebent jus domina dar kokia sritis, o rašiau apie nagų priemones, veido priežiūrą, garbanų formavimo produktus, šampūnus, plaukų aliejus bei geriausius tušus. Dabar eilė atėjo pudroms. Į vieną topą sutilps krempudros, birios, mineralinės pudros bei BB kremai. Tiesiog jų nėra tiek daug, kad skirstyti. Kažkada sakiau, kad aš galiu gyventi be dekoratyvinės kosmetikos, išskyrus veido maskavimo bei spalvos sulyginimo produktus. Visgi, aš neturiu jų labai daug. Ir mano topas gana paprastas.

Trečia vieta

Trečioje vietoje atsiduria dar gana naujas mano kosmetinėje produktas – MISSHA BB kremas “Signature Wrinkle Fill-up”.

Ši priemonė labai gerai maskuoja, yra idealiai tinkamos man spalvos ir neparyškina sausų veido vietų. Naudoju, džiaugiuosi ir siūlau atkreipti dėmesį.

Antra vieta

Antra vieta yra tikra duoklė instagram makiažams 🙂 – “Physician’s Formula” BB kremas #InstaReady.

Labai gerai maskuojantis matinis kremas, kuris veidą paverčia baltu lapu tolesniems žingsniams, pvz., kontūravimui ar strobinimui. Jei reiktų eiti į vakarėlį, kuriame bus daug fotoblyksčių, tai neabejotinai rinkčiausi šį BB.

Pirma vieta

Pirmoje vietoje produktas, kurį dabar pakeitė kitas, iš “Uoga Uoga”. Tačiau uogos mano kosmetinėje gana naujos, o laimėtoją naudojau visus metus, tad jam ir skiriu fanfaras. Pirmą vietą gauna “Gosh” mineralinė pudra.

Nuo šios priemonės prasidėjo mano pažintis su mineralinėmis pudromis. Džiaugiuosi, kad ir su spalva iš karto pataikiau. “Gosh” taip pat maskuoja puikiai. Tiesa, sausesnio veido periodais miltukai kiek išryškėja, bet tai sutvarkoma užpurškus hidrolato.

Toks mano pudrų topas. O koks būtų jūsiškis?

Po oficialiosios dalies, gi Blogmas dienose laukia afterpatis su dovanomis! Šį kartą turiu pasidžiaugti kaip niekada gausiu Kalėdų seneliu :).

Visiška staigmena buvo siuntinukas nuo “Mary Kay” atstovų. Įsilaužiau vos išėjusi iš pašto, nes labai jau įdomu buvo, ką rasiu. Dovanėlė subalansuota šiam blizgučių metui. Ir nors nesu didelė nei rožinės, nei bling bling gerbėja, tačiau vistiek dovanėlė pasirodė laiku ir vietoje.

Blizga tviska! Čia matote blizginamąjį kūno purškiklį. Šalia jo – kūno putėsiai. Saldainių, zefyrų, kramtomos gumos kvapas iš pradžių atrodo, kad išvarys iš proto, bet prablėsta ir lieka kažkas saldžiai gaivaus, kaip melionai :). Kaip tik šventėms. Ačiū!

Na, kompanijos dovanėlių atsiunčia, žinoma, reklaminiais tikslais, nors tai ne mažiau džiugina, tačiau kai gaunu dovanų iš skaitytojų, tai jaučiuosi truputį skolinga. Užtektų atviruko, nes nesijaučiu nusipelnius visos dėžutės dovanų. Mane nudžiugino skaitytoja Viktorija. Negaliu patikėti, kad gaunu tokių gražių linkėjimų ir dar gėrybių prie jų! Rodau ir jums!

Super, ar ne? Džiovintų vaisių skanėstų man dar nepavyko atpažinti, beragaudama ir bespėliodama tuoj viską ir sunaikinsiu, net vyrui neliks paragauti :). Ačiū, Viktorija!

Nepamiršau ir Patricijos advento kalendoriaus!

Dienos užuomina:

Viduje:

Jeigu skaitote Patricijos blogą ir/arba žiūrite filmukus, tai tikrai žinote kas čia! Tai yra jos gamybos veido prausiklis. Ryte išbandžiau, na tikrai smagus ir malonesnis nei panašus iš “Uoga Uoga”. Ačiū!

Tiek šiandien blogminimo. Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours