Blogmas diena Nr.20: kosmetikos maniakė gavo dovanų! Laukti Kalėdų negalima išpakuoti!

Estimated read time 5 min read

Laukti Kalėdų negalima išpakuoti! Kur dedame kablelį? Neįsivaizduoju tų kantrių žmonių, kurie pasideda dovanas po egle ir ramiai laukia švenčių. Tik ne aš! Esu smalsiausias padaras pasaulyje! Todėl gavusi dovaną, ją išpakuoju. Ir dar taip chaotiškai, kaip parodysiu vienoje nuotraukoje :).

Priešistorė. Yra toks uždaras bendraminčių būrelis, kuriame mes paplepame apie kosmetiką ir ne tik. Plepu aš, plepa mano svečio rubrikos autorės ir dar kelios merginos. Dar rudenį nusprendėme apsikeisti kalėdininėmis grožio dėžutėmis. Savotiškas swapas, kai burtu keliu gauni žmogaus vardą, bet nežinai kas dovaną atsiųs tau. Kad būtų kiek lengviau mes užpildėme anketą, kurioje nurodėme ko nenorime gauti, ko visai norėtume ir pan. Paskyrėme 25 eurų sumą ir puolėme ruoštis Kalėdoms. Tada atrodė, kad laiko dar labai daug, keli mėnesiai prieš akis, o va, jau atėjo tas metas, kai džiaugiamės dovanomis.

Šiandien gavusi dovanėlę nuo Virginijos, kuri ne tik bendrauja mūsų grupelėje, bet ir skaito mano blogą, aš buvau tikra, kad čia yra Ta dovanėlė. Tačiau, ji mane tikina, kad čia tik šiaip kalėdiniai linkėjimai. Ir kol rašiau šiuos žodžius, nuo vienos skaitytojos gavau žinutę, kad atkeliauja dar viena dovanėlė. Įsivaizduojat, kokia hyperturbo Kalėdinė nuotaika apima?

Virginija man leido parodyti savo dovanėlę ir jums, kuo aš labai džiaugiuosi, nes kažkaip nes kažkaip nemoku slėpti gerų emocijų ir norisi dalintis!

Pašte manęs laukė didžiulis siuntinys! Ne dydyje esmė, bet nejučia išsišiepi žmogus, kai paštininkė iš urvo tau atbogina tokią pakuotę 🙂

O kai įsilaužiau į vidų iš pradžių radau atviruką, kuris labai tinka į mano “Baths and wannabe baths” kolekciją.

Beje, lyrinis nukrypimas į mano atvirukų galeriją. Postkroserės bičiulės jau žino kas ten ir su kuo valgoma, bet neseniai viena draugė iš “kito pasaulio” klausė, ar toje galerijoje yra sukelti visų mano gautų atvirukų paveikslėliai. Ne visai. Aš nerenku viso viso pasaulio atvirlaiškių. Labiau domina tam tikros temos, ar autoriai, tad toje galerijoje yra viskas pagal renkamas temas suskirstyta, arba tai, kas man labai patinka (“other”). Kai gaunu atviruką, kuris nei patinka, nei į kurią nors renkamą temą tinka, aš nukerpu pašto ženklą, kurį atiduodu kolekcionieriams, o atviruką sunaikinu. Tiesiog visko gyvenime nesukaupsi.

Tai va, grįžtame prie Virginijos atviruko. Jame ji rašo, kad siunčia linkėjimus, rankų darbo dovanų ir žinoma viską pakuoja pagal naujausią metų trendą – į stiklainius. Nes jei dovana ne stiklainyje, tai kažkaip nėra žavesio :). Virginija žino ką kalba, gi skaito madingiausius blogus. O aš… O aš maniau, kad ji juokauja, bet…

O bet tačiau, ne. Nejuokauja. Kai ištraukiau tą sloiniką, tai vos nemiriau iš juoko, todėl tas mano katinas taip įtartinai į mane žiūri. Gausūs metai jais (stiklainiais, ne katinais), ane?

Pilnas stiklainis dovanų! Ir visos supakuotos taip, kad tik pratęsti išpakavimo malonumą.

Pirmiausiai ištraukiau Woodoo lėlytę. Aš jau vieną turiu – Rokenrolinam! Tad ji turės apkabinimų draugą :D.

Įsilaužusi į kitą paketą randu man nei matytą, nei girdėtą kaukę. Bus išmėginta!

Tada manęs laukė net du koncentratai plaukams, na negalima gi nepastebėti mano manijų, ar ne?

Kita dovanėlė mane labai nustebino, nors ir neturėtų. Daug kas žino, kad aš renku įdomias kortas. Aš net piniginėje kelis Džokerius nešiojuosi. Ir man faina gauti ne šiaip “ai kažkokios kortos, tai gal tau patiks”, o mėgstamojo Gorjuss pieštas! Na tiesiog super! Ta mano kolekcija retokai pasipildo, tad happy happy!

Kitame pakete slėpėsi prieštaringas daiktas. Daug kartų pati norėjau nusipirkti. Turbūt jau skaitėt, kokį ažiotažą buvo sukėlęs Cien kremas :). Kaukes bandyti man regis saugiau :). O pažiūrėjau sudėti, nepamačiau nieko blogesnio nei neseniai aprašytame L’oreal. Tikrai išmėginsiu ir gal net jums papasakosiu.

Dar vieną daikčiuką pasiūlysiu savo vyrui. Jis pastoviai perka visokius kojų dezodorantus, gal patiks tos įdomesnis.

“Caviar” priemonę plaukams seniai norėjau išmėginti, pavydėjau jos, kai žiūrėjau vienos grožio dėžutės apžvalgas, o dabar va turiu!

Dovanos pažiba – plaukų aliejus. Virginija tikrai žinojo, kad aš jo noriu, nes net ir bloge esu apie jį užsiminusi. O man aliejų per daug nebūna, negalvokite, kad tausosiu iki kol kitus subaigsiu. O ne, aš jau ryt išmėginsiu!

Virginija, labai mane pralinksminai pakuote, laiškeliu ir pačia dovana! Aš vis dar netikiu, kad čia ne TAS siuntinys, kurio turiu laukti ir kad mano slaptas draugas yra kažkas kitas. Eik jau :D. Maustai!

O čia galite pasigrožėti, kaip atrodo namai, kai išprotėjusi Salomėja įsilaužinėja į siuntą 🙂

Jėga!

Bet palaukite, dar ne viskas! Dar laukia dvidešimta Patricijos advento kalendoriaus dovanėlė. Šios dienos užuomina:

Aišku, gali!

Viduje randu:

Kalėdinį papuošalą. Tokio tipo dekoracijos yra mano mėgstamiausios, nes jaukios ir saugios (nenumėto ir nesudaužo katės). Ačiū!

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours