Blogmas diena Nr.2: dovanų idėjos iš Topbeauty.lt ir Inhair.lt, sniego gaudymas bei antrasis advento kalendoriaus langelis

Estimated read time 5 min read

Šios dienos Blogmas įrašas nusikėlė į vakarą, bet čia nieko netikėto, viskas kaip suplanuota. Vėlyvą rytmetį keliavau į “Inhair” parduotuvę, kur “inhairiečiai” susikooperavę su TopBeauty.lt, blogerėms dovanojo kalėdinę nuotaiką: vaišino nuostabiais pyragėliais, šampanu ir tuo pačiu, žinoma, pristatė kalėdinius produktų rinkinius.

Apie dovanų rinkinius ir dovanų idėjas jau senokai norėjau papasakoti, pamenate?

Štai proga ir pati atsirado, nes daug rinkinių galėjau pačiupinėti ir užsimanyti :). Nerodysiu aš jums visko visko, nes mano tinklaraštis nėra katalogas, bet į akį krito nemažai dalykų, kuriais noriu pasidalinti.

Pradėsiu nuo Davines. Šią kompaniją aš pažįstu daugiausiai per mėginukus, kurie absoliučiai visi patiko. Taip pat turiu ir valantį šampūną, kuriam negaliu nė vieno blogo žodžio pasakyti. Tad jau gerokai seniau man į akį krito šventiniai “Davines” rinkiniai.

Supakuoti tvirtose, meniškai puoštose dėžutėse, kurios tikrai nekeliautų į šiukšlių dėžę suvartojus produktus. Rinkinius rasite tiek “Inhair” fizinėse parduotuvėse, tiek internete. Aš minėjau, kad jau senokai atkreipiau į juos dėmesį, ypač į OI/OIL.

Labai daug girdėjau apie pienelį, kuris buvo ir paskutinėje Topbeuty.lt grožio dėžutėje. Vien dėl jo graužiu nagus, kad nespėjau šios įsigyti, labai norėčiau.

“Inhair” parduotuvėje niekada nepraeisite akies neužmetę į GHD produktus. Jau net aš įsikalusi į galvą, kad tai geriausios savo srities priemonės ir pasvajoju apie tiesintuvą (šiaip jau 30+ metų gyvenu be tokio daikto, bet vis pasvarstau, kad gal noriu, o jei jau noriu, tai tik GHD).

Kalėdų senelius galite siųsti čia arba čia.

Kompanijos Keune gerbėjų taip pat laukia specialus rinkinys. Tikrai neatsisakyčiau. Bet mane žinote, aš maniakė.

Anaiptol ne viską čia parodžiau, ką galite rasti “Inhair”. CHI, Wella, Sebastian – taip pat laukia supakuoti į dėžutes ir pasiruošę sušokti į Kalėdų senelio maišą.

Ypač įdomu buvo pasižvalgyti po Topbeauty.lt prekes, nes ši parduotuvė gyvuoja tik internete. Jei ieškote įdomios, prabangios dovanos, tai siūlau atkreipti dėmesį į “Missha” rinkinius. Matau svetainėje ne viskas yra, ką čiupinėjau, o čiupinėjau ne viską, kas yra svetainėje, bet bendram įspūdžiui susidaryti pakako. Tie rinkiniai yra wow!

Na, kad ir šis:

Entuziastingai reaguočiau gavusi dovanų, ypač jei kur kas mažiau domėčiausi kosmetika. Kažkas iš kosmoso srities, net man, moteriai, kuriai nepatinka aukso spalvos dekoras. Mačiau, kad šiuos produktus galima įsigyti ir pavieniui.

Kiek paprastesnis, bet ne mažiau žavus rinkinys, kurį tikrai norėčiau gauti dovanų. Jei tas auksinis labiau tinka brandžioms moterims, tai mėlynasis turėtų įtikti platesniam moterų ir merginų ratui.

O čia Salomėja, kuri pamatė veidrodį ir nesusilaikė nepasimaiviusi 🙂

“MakeUp Revolution” gerbėjai TopBeauty.lt galėjo rasti gana nemažai šventinių rinkinių. Tačiau šie tirpsta! Paskubėkit, jei dar kažką planuojate dovanoti. Mano matyti rinkiniai paliko įspūdį savo pakuotės dydžiu. Čia tiems, kuriems dovana nedovana, jeigu maža 🙂

“Sleek” rinkinukai akį traukia ryškiomis spalvomis, kokybiška pakuote. Tikrai neatsisakyčiau tokios dovanėlės.

Štai tiek rinkinių norėjau parodyti, tačiau turiu dar kelias rekomendacijas iš šių parduotuvių. Čia jau visai savo nuožiūra ir per savo prizmę.

Jei turite artimųjų, kuriems svarbūs garsūs vardai, prabanga (rožiniu auksu) tviskantys, parduotuvės, o vėliau ir namų lempų, apšvietime spindintys buteliukai, tai atkreipkite dėmesį į Kardashian Beauty lentyną.

Manęs nepapirktumėte, bet žinau kam patiktų.

O kuo papirktumėte mane? Viskuo, kas aliejiška. Pvz., nesusilaikiau nestabtelėjusi prie L’oreal lentynos. Vienos…

Ir kitos…

O dabar naudoju tobulą “Matrix” aliejų, bei tikrai gerus “Oil Wonders” produktus, tad nejučia padūsauju prie dar neturimų…

Trumpam grįšime prie TopBeauty.lt asortimento. Aš, jei turėčiau neribotą biudžetą ir dažytis mėgstančias drauges, vienareikšmiškai apdovanočiau visas “The Balm”.

Pvz., naujausia gamintojo paletė “Appétit” yra OSOM.

Ir žiū, kiek dar daug priemonių yra mano geidaraštyje!

Dovaninių idėjų apžvalga baigta, bet reikaliukai dar nesibaigė! Dar mes turime bent du advento kalendorius. Ką gi man šiandien liepė Meškis?

Gaudyk snaiges, sako man jis! Ir aš į reikalą pažiūrėjau tiesiogiai!

Užskaitot?

Pala, dar ne viskas, dar laukia smagiausia ryto atrakcija! “O jei noriu dar!” advento kalendoriaus išpakavimas!

Antrosios dienos žinutė man sakė:

Iš laiškelio aš jau supratau, kad dovana bus ne man, bet nė nenujaučiau kas ten slepiasi. O radau gi Kalėdinę Kojinę. Skirta mano vyrui ir užskaityta katės :).

Idėja: tokios kojinės labai tinka smulkioms dovanėlėms pakuoti. Daug įdomiau už vyniojamą popierių ir daug daug daug įdomiau už dovanų maišelius.

Ačiū, kad skaitote. Rytojaus tema bus apie baisiuosius Kalėdinius megztinius! Likite kartu!

Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours