Aš vis lendu jums į akis su visokiais atvirukais ir laiškais, bet Kalėdos toks puikus metas priminti šiuos malonius dalykus. Juk būtent per Kalėdas vaikystėje rašydavom Kalėdų seneliui. Aš puikiai atsimenu, kad siųsdavau laiškus kažkur į Kanadą, ir adrese būdavo HOH OHO raidelės :). Vasario mėnesį ateidavo atsakymas. Tada sužinojau, kad Kalėdų senelis turi žmoną, nes pasakodavo, ką ši veikia. Dabar gi, kai jau esu užaugusi, man smalsumą kelia kitos detalės, labiau techninės. Pvz., kas versdavo tuos laiškus? Šiais laikais galima pasitelkti (kažkiek) google translate, bet tada jo nebuvo, o laiškai taip pat neatrodė sklandūs ir tobuli. Tik smalsu!

Kad mėgstu siųsti atvirukus, tai jūs visi žinote, tačiau laiškus aš irgi labai vertinu. Dar vaikystėje, o vėliau paauglystėje, nuolatos skelbdavau savo adresą visokiuose žurnaliukuose (kaip neatsargu, nes kartais ir kaliniai parašydavo!), susirašinėdavau su įvairiais vaikais, viena draugė, su kuria susipažinome, kai buvome 13-14 metų amžiaus, išliko iki šių dienų. Kai atsirado internetas, mano santykis irgi toks keistas buvo, susipažindavau su kuo nors internetu ir pasiūlydavau susirašinėti. Beje, taip susipažinau su savo pirmu vyru. Buvau vienuoliktokė, jis pirmo kurso studentas. Susipažinę internete, mes pažintį tęsėme laiškais (mobilaus telefono nė vienas iš mūsų dar neturėjo, nuolatinio interneto – irgi). Po pusmečio susitikom, vėliau pradėjom draugaut ir vis dar susirašinėjom, kol baigiau mokyklą ir išvažiavau studijuoti į tą patį miestą.

Laiškus rašau ir dabar. Vieną tokį sėsiu pildyti, kai baigsiu šį įrašą. Tiesa, užaugus kiek sunkiau išlaikyti draugystę: darbas, veikla, namai… O ir technologijos nepadeda. Nes aptari ką laiške, po to papletkini per FB mesendžerį :D. Visgi, aš rekomenduoju susirasti baltą lapą, o jei norite gražaus popieriaus, žinokite, leidykla “Nieko rimto” pastoviai išleidžia ką nors naujo.

Kam rašyti? Na, pasukite galvą! Manau draugė, su kuria vakar gėrėt kavos, tikrai nudžiugtų radusi vokelį pašto dėžėje. Jei jau visai nėra kam rašyti, tai aš mielai laukiu! Nuolatos dairausi artimo amžiaus susirašinėjimo draugų. Paprastas laiškas dar nemirė! Žinau ką sakau!

Na ir dar truputį apie atvirukus. Jūs žinote, kad esu postcrossing.com bendruomenės senbuvė ir lietuvių postcroserių būrelio narė, todėl atvirlaiškių gaunu (ir siunčiu) beveik kiekvieną dieną. Ir ne po vieną. Mes turime kur ir padėkoti, kur ir pasirodyti, ką gavome. Tačiau čia aš labai noriu padėkoti su postcrosingo bendruomene nesusijusiems žmonėms, kurių atvirlaiškiai mane labai nudžiugino. Visi jie yra šio blogo skaitytojai, todėl čia ir parodau gražuolius atvirukus.

Dėkoju, Neringai, kuri net iš Čekijos atsiuntė man krokodilą :). Ir pašto ženklą, kokį fainą radai!

Dėkoju, blogo skaitytojai (ir ne tik!) Romanai! Man labai faina, kad kažkokie atvirukai primena mane!

Ir taip pat mane labai nustebino skaitytoja Irma. Ačiū už Ryden’ą!

Ir dar visai netikėtai radau už durų užkištą (matyt ne paštas nešioja) atviruką nuo mamos :). Smagu!

Ačiū visoms, kad randate laiko užrašyti atviruką ir daryti staigmenas. Tai yra tikros Kalėdos ir aš tai labai vertinu!

Ir kaip gi Blogmas, be Patricijos dovanos išpakavimo.

Šios dienos dovana buvo pati didžiausia ir užuomina sakė:

O viduje radau:

Kvapnių žvakučių! Patricija irgi sakė, kad norėtų gauti žvakių, bet aš nedrįsau dovanoti, nes darydama namų darbus perskaičiau, kad nuo nenatūralių žvakių jai skauda gerklę. Pabijojau nepataikyti. Tiesa, žvakutės buvo supakuotos į stiklainį, bet deja, išvyniojus paaiškėjo, kad kelionės neatlaikė, net nuotraukoje matau šukę. O jos sako laimę neša. O laimė man patinka, tad labai neliūdžiu, žvakes perdėjau į kitą stiklainį ir pasidėjau į neliečiamas atsargas. Gyvename tokiais neramiais laikais, kai visi namų ūkiai turėtų turėti žvakių, konservų, negendančių produktų. Dėl visa ko. Mes irgi turime tokią spintelę :). O kartais ir romantiškam vakarui praverčia :D. Ačiū!

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.