Šiandien aš neturiu jokios rimtos temos. Savaitgalis gi! Visai norėčiau parašyti, kokį kosmetikos “must have” Kalėdų vakarėliui, bet kažkaip nesigauna, nes pati tokiame vakarėlyje, ko gero, nesu buvusi, o susitikimams su šeima tinka, kad ir pižama bei žalia kaukė ant veido :). Artimiesiems svarbiau, kad tu apskritai būtum kartu. Na, nebent turite kandžią pusseserę, kuri nepamirš priminti, kad tavo paakiai pajuodę. Tada tą kaukę darykit iš anksto ir dar į SPA užsirašykit ketvirtadieniui.

Pati galvoju, kad nusilakuosiu nagus kaip nors šventiškiau, su savo įgūdžiais manau sugebėčiau kaip nors taip:

Reiks keliaut į tokio lako medžioklę, tačiau tikiu, kad jau išgrobstėte, ar ne? Šio spalvų derinio populiarumas labai sezoniškas.

O jūsų neapima tas negeras jausmas, kad geriausios Kalėdų dalies beliko tik savaitė? To laukimo, ruošimosi, lakstymo, pakavimo, zyzimo kokios blogos tos šventės, kokia tai yra komercija ir pan?. Ateis kitas šeštadienis, sekmadienis ir bac… viskas baigta. Liks tik sušluot eglutės spygliukus ir laukti kitų metų. Tačiau savaitė yra ne tiek jau mažai. Ne kartą teks pastovėti pašto eilėje, ne vieną kaspinėlį užrišti, snaigutę iškirpti, atviruką užrašyti :).

Ir nujaučiu, tiksliau žinau, kad atkeliaus ir staigmenėlių-dovanėlių. Slaptų draugų žaidimai įsibėgėję! O kol kas atidarinėju Patricijos advento kalendorių (taip pat ir “Haribo”, bet du trečdalius meškiukų sumaitinu vyrui).

Dienos užuomina:

Kas ten man pranašavo arbatą?

Žinojau ko tikėtis, nes mačiau kitos blogerės kalendoriuje :). Labai skaniai kvepia, tuoj ir užsiplikysiu.

Toks mano šios dienos, truputį melancholiškas, Blogmas! Ryt vėl bus TOP3 🙂

Tiek šiandien, ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.