Šios dienos Blogmas tema bus ir vėl apie dovanas. Nors aš pati galėčiau surašyti ilgą sąrašą, ką norėčiau gauti ir iš kitų sričių (pvz., knygų), bet blogas gi yra toks truputį teminis, tad apsiribosiu tik kosmetika :). Taip pat, aš manau, kad Kalėdos yra tokia šventė, kai apdovanoti norisi kuo daugiau mylimų žmonių ir ferarių visiems nepripirksi. Tad mano dovanų idėjos bus iki 15 EUR. Visus išvardintus daiktus aš pati norėčiau gauti, todėl jei tokia idėja nepatinka, tai kaltinkite tik mano prastą skonį :). Taip pat idėjų dairiausi lietuviškose parduotuvėse, nes parsisiųsti ką nors jau vėloka.

Tai ir pradėkime! Pirma nuotrauka, po ja komentaras 🙂

“Rituals Fortune Oil” dušo aliejus (8.50 EUR). Aš, nežinau ar tikite, dar nesu bandžiusi jokio dušo aliejaus. Tokia dovanėlė man būtų tiesiog galimybė atrasti, o kadangi yra tekę eiti pro “Rituals” parduotuvę, tai įsivaizduoju kaip skaniai kvepia jų produktai!

“The Body Shop Vanilla Chai” kūno pienelis (15 EUR). Kažkaip kompanija pastaruoju metu ne kaip vertinama, sudėtys prastos, kvapai nenatūralūs, tačiau aš apsidžiaugčiau beveik bet kuo iš ten, ypač jei kvapai būtų ne vaisiniai, o riešutiniai, vaniliniai, šokoladiniai.

“Sleek Makeup Highlighting Palette” spindesio suteikiančių pudrų paletė (13.99 EUR). Pratinuosi prie švytėjimą suteikiančių produktų ir ši paletė man atrodo įdomi. Mielai ir dovanočiau ir dovanų gaučiau.

“Real Techniques” stebuklinga makiažo modeliavimo kempinėlė (10.70 EUR). Aš šią kempinėlę turiu, tačiau neįtraukti į idėjų sąrašą negaliu, nes tikrai pravartus ir geras daiktas. Atradimas nebandžiusioms.

“TonyMoly Panda’s Dream Smudge Out Mascara” blakstienų tušas (10.36 EUR). Kadaise bandžiau kačiukų tušą, dabar norėčiau pandučių. Ir apskritai džiaugčiausi gavusi dovanų korėjietiškos kosmetikos, ten visada yra atradimų klodai :).

Marrakesh Earthly Body Naked In The Woods” žvakė (14.50 EUR). Nežinau kaip jūs, bet aš dar niekada neturėjau masažinės žvakės. O norėčiau!

Davines OI/pienelis-viskas viename (12 EUR). Ir kaip gi aš galėčiau nepasiūlyti ir nepanorėti kažko plaukams? Šis pienelis vis su manimi prasilenkia.

Septynios idėjos, arba šeši punktai mano “wish liste” (kempinėlę jau turiu). Godi aš, ar ne? Visada randu ko norėti. Kalėdų seneliai gali naudotis sufleriu :).

Na, o Patricijos advento kalendoriaus užuomina tokia:

Nekreipkit dėmesio, kad lapukas kiek aliejuotas, čia penktos dienos dovanėlė siautėjo.

Viduje randu:

Labai skaniai kvepiantį rankų kremą. Jau išmėginau, tikrai fainas! Ačiū! Šią žiemą rankų kremai naudojami tonomis :).

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.