Šiandien Blogmas vėlyvokas. Prisipažinsiu, kad pusę dienos pakavau dovaną. Po to šiaip neradau sau vietos, nes užsirašiau į sportą, o aš gi tokia sociofobė. Viskas būna gerai, kai nueinu, bet iki tol šimtai smegenų ląstelių nuo streso miršta :).

Šiandien aš sugalvojau padaryti tagą. Net nežinau, kaip tą žodį ir paaiškinti šiame kontekste. Matyt, kadaise, per blogerius ir vlogerius, nuvilnijo tokia grandinė, kai vienas atsako į klausimus, tada užtagina savo kolegą, tas atsako į klausimus, tada tagina savo kitus kolegas ir taip tęsiasi, iki kol išsisemia. Tikslas iš esmės tai būdavo vieniems blogams pareklamuoti kitus :). Dabar jau vis rečiau taginamasi, bet pavadinimuose “tag” išliko. Galima savo nuožiūra susirasti patikusį klausimyną :). Taip padariau ir aš. Užsienio bloguose paskaičiau vieną kitą tagą, atsirinkau 13 klausimų ir į juos pasistengsiu atsakyti. Ir taginu jus visus! Man būtų įdomu komentaruose paskaityti, kokie gi jūsų atsakymai būtų! O jei rašote blogą ir sugalvosite atsakyti į klausimus, tai palikit nuorodą :).

Tai ir pradėkim!

1. Koks mėgstamiausias tavo Kalėdų filmas.

Nekenčiu, kalėdinių filmų. Mano pragare tektų šimtąjį kartą žiūrėti “Vienas namuose” ir milijoninį “Vienas namuose 5”. Bet jei jau reiktų išrinkti, tai gal koks “Bad Santa”?

2. Ar dovanas išpakuoji Kūčių vakarą, ar Kalėdų rytą?

Vaikystėje visada išpakuodavome Kalėdų rytą. Naktį dar darydavome žygį į dovanų paieškas :). Tačiau dabar nutinka visaip, nes nešvenčiame švenčių namuose, vienais metais vienur, kitais kitur. Kūčias sutinkame pas vienus tėvus, Kalėdas pas kitus, tad ir dovanomis būna mainomasi, kaip jau gaunasi susitikti. O su vyru mes dažnai neištveriame ir pasidovanojame per anksti :).

3. Ar turi mėgstamiausią kalėdinį atsiminimą?

Taip! Mėgstamiausias kalėdinis atsiminimas yra susijęs su tuo, kaip mes su vyru susipažinome. Pamenu, kad tai buvo pirmos Kalėdos, kai buvau išsiskyrusi, nors ir neoficialiai dar. Todėl labai jų nelaukiau. Ne todėl, kad liūdna, ar ką, anaiptol, man tie laikai iš viso gana linksmi buvo. Tačiau labai jau be ryšio judėti didesnius atstumus iš taško A į tašką B. Jei seniau visur važiavome automobiliu, tai pas tėvus teko dardėti autobusu pilnu studentų. Dovanų dydis dėl tos pačios priežasties irgi apribotas. Žodžiu, nepatogu, nenoriu, nereikia. O, kur dar tas visas giminaičių užuojautos pliūpsnis, kad kaip tu čia viena. Nuvažiavau, atbuvau, ir nors tai buvo ilgasis savaitgalis, kai susidėjo gal 4 laisvos dienos, sprukau kuo greičiau į Vilnių. Na, ir antrą ar trečią Kalėdų dieną, jau buvau nusidušinusi, susiruošusi vakarą leisti lovoje su filmais, aš per čiatą gavau kvietimą į pasimatymą. Kvietė mane dabartinis vyras sugalvojęs kažkokią nesąmoningą priežastį. Iki tol mes vienas kitą žinojom tik iš interneto, iš blogų, nes abu buvom blogeriai ir vienas pas kitą komentuodavom, ir tą kartą susitikome gyvai. Aš ne tik sutikau ateiti į pasimatymą, bet ir pažadėjau po valandos būti. O tai reiškia, kad reikia iššokti iš pižamos, sugalvoti ką rengtis, pasidaryti makiažą, pasigauti troleibusą ir iš tolimojo Žirmūnų galo nuvažiuoti į centrą. Nepavėlavau. Na tai va, antrą ar trečią Kalėdų dieną susitikome pirmą kartą, o pirmomis sausio dienomis, sutikę naujuosius miške, apsigyvenome kartu, su oficialiais sutuoktiniais išsiskyrėme kažkada pavasarį :D. Man čia toks įsimintinas prisiminimas, nes buvo žaibiškos gyvenimo permainos. Nutikusios per Kalėdas.

4. Mėgstamiausias šventinis patiekalas.

Visą gyvenimą kūčių laukdavau dėl silkės su riešutais, nors nepasakyčiau, kad dabar labai tą patiekalą mėgstu :). O joks kitas pirmos vietos neužima. Gal anytos kepamos “ausytės” su baravykais?

5. Kokia yra geriausia kalėdinė dovana, kurią gavai?

Pernai gauti Dr. Martens batai. Dar niekada nebuvau gavusi tokį ilgą laiką džiuginančio, nepabostančio daikto. Bet čia, jei kalbame apie materialius dalykus. Pradžiuginę mane yra labai labai daug dalykų. Knygos, papuošalai, netikėtas atvirukas. O apie moralinius dalykus nepasakosiu, visokių stebuklų gyvenime yra nutikę.

6. Ar turi tradicijų susijusių su Kūčiomis, ar Kalėdomis?

Dabar jau neturiu. Vaikystėje turėjom tradiciją eglutę puošti per Kūčias. Ir po pagalve prisidėti lapelių su berniukų vardais. Paryčiais ištraukti vieną. Kieno vardas parašytas, su tuo ir draugausi. Spėkit, ar veikia? Tiesa, kelis metus nemari mano tradicija yra siuntinėti atvirlaiškius. Jei aš žinau jūsų adresą, tai didelė tikimybė, kad netikėtai gali atkeliauti atvirukas. Jei ne vienais metais, tai kitais :).

7. Kas puošia tavo Kalėdų eglutės viršūnę?

🙂 Niekas, neturiu eglutės. Vaikystėje turėjome kažkokį žaisliuką specialiai viršūnei, o pastaraisiais metais tiesiog aukštai, prie pat viršaus užrišdavau kaspiną :).

8. Ar labiau mėgsti dovanoti, ar gauti dovanas?

Egoistas ir drakoniukas manyje, sako, kad gauti gauti gauti. Tačiau nežinau, ar tiesa. Įvertinusi, kad pastaruosius kelis mėnesius aš nieko neveikiau, tik su užsidegimu ieškojau dovanų, domėjausi tais žmonėmis, kuriems jos atiteks, visiškai pamiršdama, kad ir atgal kažką gausiu, tai manau, kad gal dovanoti smagiau? Pvz., net ir bloge kai darau mainus, swapbox ir pan, aš su didesniu jauduliu laukiu reakcijos į mano dovanėlę, nei savo dovanėlės :). Tačiau gauti taip pat faina, nu rimtai, kam čia apsimetinėti :).

9. Ar yra kokia nors vieta, kurią norėtum aplankyti per kalėdinį laikotarpį?

Taip, labai norėčiau kada nors sutikti Kalėdas kraštuose, kuriuose visada šilta, sniegas pažįstamas tik iš atvirukų, ar televizoriaus. O jei dar ta šalis švenčia Kalėdas (nes dažnai šilta būna kitų tradicijų kraštuose), tai iš viso jėga. Gal kokia Kalifornija, m?

10. Kada supratai, kad Kalėdų Senelio nėra?

Tikslaus meto ir momento nepamenu. Tačiau tikrai žinau, kad suvokusi šią tiesą dar ilgai prieš tėvus apsimetinėjau, kad seneliu tikiu. Nes nagi, pareikši garsiai, kad jo nėra, tai o kas tada dovanas atneš? Tačiau turėjau savo tradiciją ieškoti paslėptų dovanų. Ir tą darydavau net suaugusi. Todėl vienas iš patarimų yra supakuoti gerai dovaną ir padėti ją viešai. Žinoma, kažkam gal būtų įžūlumo ją atlupt, bet man neužtenka :). Vieną kartą, vaikystėje, dovanas radau garaže stovinčiame automobilyje. Neklauskit. Aš pati nežinau, kaip sugalvoju patikrinti tokias keistas vietas.

11. Ar tu sudarai naujųjų metų pažadų sąrašą?

Taisyklės nėra. Kartais sudarau, kartais ne. Dabar jau dažniau ne. Pastoviai įrašydavau planą suplonėt, bet gi valios pritrūkdavo, Tad kam save apgaudinėt? Arba imiesi reikalo, arba ne.

12. Kada paskutinį kartą lipdei besmegenį?

2009-01-11 🙂

13. Ką labiausiai mėgsti Kalėdose?

Kalėdų laukimą! Pačios šventės man nelabai patinka, nes susiveda viskas į valgymą ir primestinį bendravimą (kai reikia dalinti dėmesį, kad kažkas neįsižeistų, kad neaplankei ir t.t.).

Tai tiek apie mane, kaip jau sakiau, labai faina būtų ir jūsų atsakymų išgirsti!

Na ir priėjome prie jums įdomiausios dalies! Patricijos tryliktosios dovanėlės! Juk jūs žinote, kad aš dievinu skaičių 13, ar ne? Nejuokauju! Net tattoo turiu!

Užuomina sako:

O ten:

Kaukės! Wohoo! Sakiau, kad 13 diena laiminga! Konkrečiai šios rūšies dar nesu išbandžiusi, nes šias kaukes pamėgau dovanoti. Tai tą atradinėjimo stoką ir ištaisysiu, bei išbandysiu. Ačiū!

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.