Blogmas diena Nr.10: pailsėkite prieš didįjį švenčių maratoną!

Estimated read time 2 min read

Šios dienos įrašas bus visai trumpas, todėl, kad jį rašau iš anksto. Taip taip, dovanėlę irgi išpakavau 😀

Šiandien (šeštadienį) turėčiau būti pakeliui link jūros. Katėms draugiją palaikys auklė. Vos vienas vakaras, vos viena naktis, vos vienas rytas. Tačiau tikiu, kad užteks pravėdinti galvas, tuo labiau, kad žada didelius vėjus. Žinote, taip jau yra, kad man labai patinka jūra, bet aš labai retai prie jos nuvažiuoju. Nelabai mėgstu lietuviškame pajūryje lankytis vasarą. O šaltasis metas yra pats tas. Kai ramu, kai nėra žmonių… Juk vistiek aš nei deginuosi, nei maudausi, tai nereikia vasariško oro. Tiesa, visai norėčiau, kad nepliauptų lietus.

Manau toks atotrūkis labai paruoš švenčių maratonui, paskutinių dovanėlių pirkimui bei pakavimui, kelionėms per gimines ir džingl bels melodijoms parduotuvėse. Linkiu ir jums susigalvoti bent menkutį atotrūkį. Manau kiekvienas gali, bent kelias valandas pasivaikščioti parke ar kitaip ramiai parelaksuoti. Juk visi turim savo Narniją, tik apie ją pamirštame. Dar nepamirškite, kad šventės yra ŠVENTĖS, o ne darbas, ar kokia prievolė.

Dar šventės yra dovanos! Išpakuoju jau dešimtą Patricijos paruoštą paketėlį.

Užuomina sako:

Na, o pas Viktoriją jau mačiau kas bus viduje:

Nedidukė knygelė užrašams. Labai pravers, kai eisiu nurašinėti skaitiklius, nes pastoviai prigriebiu kokį atviruką, ir šalia žmogaus linkėjimų, užsirašau dar ir skaičiukų :D.

Gražaus savaitgalio!

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours