Blogmas diena Nr.1: įvadas, kalėdiška istorija ir pirmas advento kalendoriaus langelis

Estimated read time 4 min read

Jūs manęs paklausite, o kas gi yra tas Blogmas. Aš net nesugalvojau, koks lietuviškas žodis galėtų čia tikti. Blogmas – sudurtinis iš blogo ir Kalėdų, tad lietuviškai gal būtų tinklarašėdos? Kalėdraštis? Apsistojau ties tarptautinėje blogerių bendruomenėje naudojamu žodžiu. Dar yra Vlogmas – šį sutiksite youtuber’ių žodyne.

Tad kas gi tai yra? Žiūrėti reiktų laisva forma, nėra čia kažkokios taisyklės, bet iš esmės tai tarsi virtualus advento kalendorius tinklaraštyje. Kiekvieną dieną, iki pat Kalėdų, yra ašomi su šia švente susiję įrašai. Dovanų, dekoravimo idėjos, įkvėpimai namų puošybai, receptai, patarimai. Blogmas gali būti visoks. Koks bus mano? Dar nežinau, bet Kalėdos mane jau užvaldė.

Pernai aš taip pat rašiau kažką panašaus, tik ne kiekvieną dieną, o kas tris. Rodžiau, ką radau Advento kalendoriuje ir rašydavau Kalėdų tema. Šiemet nusprendžiau tą daryti kiekvieną dieną (nebent aplinkybės pakiš koją). Turbūt jau žinote, kad su Patricija iš “O jei noriu dar” tinklaraščio, mes pasikeitėme advento kalendoriais. Tad kiekvieną dieną jums parodysiu, kokią dovanėlę radau. Man labai labai labai knieti išlupti jį visą, bet būsiu kantri! Prisipažinsiu, kad be šios dienos, aš žinau tik kas slėpėsi penktoje dovanoje, nes ji grasino sugadinti likusias. Laiku įsikišau, manau niekas nenukentėjo išskyrus jos pačios pakuotę.

Taip pat noriu pristatyti jums Kišeninį Meškio Advento Kalendorių!

Jis man taip pat padės kurti Blogmas. Ir šios dienos (atsitiktinai ištraukta) kortelė sako:

Na, kalėdinę istoriją aš dabar kažin ar skaitysiu, bet pasidalinsiu viena asmenine su jumis :).

Istorija bus apie tai, kaip negalima spręsti tik iš pirmo žvilgsnio.

Buvau kokia devintokė ir baisiai įsimylėjau porą metų vyresnį berniuką, kurio vardas buvo Marius. Na taip baisiai baisiai, kad jei mokyklos koridoriumi jis praeidavo, tai tie drugeliai pilve žadą atimdavo, o jei nepamatydavau jo, kurią dieną, tai ši būdavo nesėkminga. Žinoma, kad jis į mane dėmesio nekreipė, nes na tikrai nebuvau prie populiariųjų. Net atvirkščiai, ta kuri žino, kas yra patyčios. Visiškai suprantu, kad joks berniukas nenorėtų draugauti su tokia mergaite ir užsikrėsti patyčiomis :). Tačiau jo nedėmesys man buvo dzin. Meilė gi :). Ir vieną kartą, niekučių parduotuvėje, pamačiau tikai prastos kokybės, bet kas tame amžiuje rūpi, grandinėlę su pakabuku-širdele, ant kurios buvo parašyta M. Iš Kalėdų senelio užsiprašiau tos grandinėlės ir taškas. Nieko man daugiau nereikia, tik to šūdeliuko :D.

Na ir atėjo Kūčios, naktis, paryčiui, kaip ir visada, su broliu sėliname pažiūrėti ar jau lankėsi senelis ir ką atnešė. Aišku, kad tikru seneliu aš jau netikėjau, bet ritualas yra ritualas. Na ir ką radau? Plaukų lako flakoną. Ir viskas. Pfff., nusivyliau, nuėjau miegoti, ryte jau be džiaugsmo kėliausi, tada jau visa šeima oficialiai eina žiūrėti dovanų (naktiniai žygiai gi slapti). Aš jau žinau, kad rasiu laką, be jokio ūpo išpakuoju. Pasidedu… O tada mama sako, kad pasipuršk, labai geras ir pan. Atidarau kamštuką ir iš jo iškrenta ta mano išsvajota grandinėlė. Oplia! Nespręsk apie knygą iš viršelio. Nors lakas tai buvo meh. Tą širdelę aš nešiojau dieną naktį. Kelis metus. Aptrupėjo, pajuodo, apsilupo. Ir vistiek nešiojau, kol nepradėjau realiai draugauti su savo pirmu vaikinu, tik jam ta M kaip ir nebetiko.

Tokia mano Kalėdinė istorija, apie tai kokie mes greiti nusivilti anksčiau laiko :D.

Na ir laikas išlupti pirmąją Patricijos dovanėlę, kuri sako:

Iš formos ir žinutės aš jau nujaučiu, kad viduje rasiu šokoladinį advento kalendorių ir….

…neklydau. Kiekvienas rytas prasidės mažytėmis nuodėmėmis :). Po to galėsiu pateikti ataskaitą, kiek svorio priaugau :).

Beje, advento kalendoriai yra naujas reiškinys mano gyvenime. Tik trečius metus iš eilės tokius turiu.

Taigi, tokia pirmoji Blogmas diena. Tai tebuvo įvadas, tikiuosi liksite ir Kalėdų lauksime kartu. Jei pageidaujate kokios konkrečios temos susijusios su Kalėdomis, būtinai parašykite!

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours