Atrodo jau esu nebe jauniklė, bet pastaruoju metu buvau visiškai panėrusi į paauglišką knygą apie magiją. Net ne vieną, o visas tris, nes skaičiau “Rato” seriją. Nors man patinka visokios fantastinės istorijos, visgi labiausiai įtraukia tokios, kuriose veiksmas vyksta šiuolaikiniame pasaulyje. Tada visai nesunku sufantazuoti, kad telefone išsiunti laišką kviečiantį susitikti ir atlikti magišką ritualą. Ar tai, kad praeivis iš tiesų yra ragana. O dar kai aplink tiek daug dalykų su užuomina apie burtus… Štai aš kartais užsidegu “smells like spells” žvakę su runomis ir bandau galvoti apie tuos dalykus, kuriuos ji žada aktyvuoti. Taip pat vis paglostinėju “Biocos Academy” sinergetinius aliejų mišinius “Gausa” ir “Energija”. Kompanija savo asortimente turi jų daugiau: jei vis varstote šaldytuvą – rinkitės “Saiką”, jei ryt egzaminai, pravers “Atmintis”, taip pat rasite “Gaivos”, “Ramybės” ir t.t.

Dėl tam tikrų aplinkybių, savo namuose aš turėjau visus buteliukus. Ir kadangi jie buvo ne mano, žinokite, labai jau kankinausi bandydama jiems atsispirti. Neapsakomai norėjosi prasukti ir paauostyti, koks yra “Gaivos” ar “Harmonijos” kvapas. Ilgai juos varčiusi supratau, ko man labiausiai reikia ir nusipirkau “Gausą” bei “Energiją”.

Apie mišinius:

Eterinių aliejų mišiniai sukurti, atsižvelgiant į eterinių aliejų chemines bei aromaterapines savybes, pagrįstas aromaterapeutų rekomendacijomis bei tyrimais.

Aromaterapija gali būti naudinga valant patalpų orą, gerinant bendrą savijautą, padedant mažinti stresą, kūno svorį, siekti užsibrėžtų tikslų, harmonijos ir dvasinės ramybės.

Eteriniai aliejai mišiniuose papildo vienas kitą bei veikia sinergiškai, t.y. turi stipresnį poveikį emocijoms, gerai savijautai bei dvasinei sveikatai už pavienius eterinius aliejus. Mišiniuose naudojami tik natūralūs aukščiausios kokybės gryni eteriniai aliejai, suteikiantys galimybę mėgauti aromaterapijos poveikiu.

Mišinių naudojimas:

3-5 lašus mišinio garinkite aromatinėse lempose arba paskleiskite aromatų difuzoriumi;
Įkvėpkite tiesiogiai iš buteliuko. Eteriniai aliejai per uoslės organus patenka į kraują ir veikia emocijas bei mūsų savijautą.
Masažams, įtrinimams, kvėpinimuisi skieskite su baziniu aliejumi (migdolų, sezamų, ar kt.): 10 lašų mišinio į 10 ml. (du valgomieji šaukštai) bazinio aliejaus;
Pilkite į vonią, praskiedę su kastilijos muilu: 10 lašų mišinio į 10 ml. kastilijos muilo. Nelašinkite mišinio tiesiai į vandenį, nes aliejai netirpsta vandenyje, bet plūduriuoja paviršiuje, todėl gali patekti ant odos ir ją sudirginti.
Lašinkite 3 lašus ant drėgnos servetėlės ir dėkite į spintą ar drabužių džiovintuvą, kad pakvėpinti drabužius. Būkite atsargūs, nes aliejai gali ištepti baltos spalvos drabužius.

Taigi, apie “Gausą”. Pasak aprašymo tai aliejų mišinys, kuriame subalansuoti eteriniai aliejai, pasižymintys “energetine trauka” ir magnetizmu, todėl padeda pritraukti teigiamą energiją, gerovę bei pilnatvę. Gausos energija dažnai ateina ne finansine prasme, o galimybėmis, sėkme, išmintimi. Finansinis klestėjimas pasireiškia esant emociniam balansui, stipriai sveikatai, pasitikėjimui savimi. Eteriniai aliejai gali padėti sustiprinti šias vidines žmogaus galias, padėti siekti užsibrėžtų tikslų, argumentuoti, apginti savo poziciją.

Nors aš lengvai nepraeinu pro saldainius ir pirkti reiktų “Saiką”, tačiau pastaraisiais metais mano gyvenime buvo mažai gausos, jei kalbėtume apie finansinius dalykus. Juk patys žinote, kad aš ir papildomų darbų vis dairausi. Man atrodo, kad ir dirbu aš nemažai, iš esmės nebuvo šiemet atostogų ar savaitgalio, kuomet aš bent prie kažkokio darbelio neprisėsčiau, tačiau finansinė nauda neproporcinga. Ką gi, gal man trūksta tiesiog tos teigiamos bei vidinės energijos, kuri skatina siekti savo tikslų, o ne pasislėpti mintyse, kurios skamba, kaip “aš negaliu”, “aš nemoku”, “neturiu patirties”, “niekam to nereikia, “niekas to neįvertins”. Ir jei atvirai, tai pats aliejus nėra koks burtas, jis piniginės nepripildys, bet būna aš pažiūriu į buteliuką, pakvėpuoju aromatu ir atsiverčiu naują užduotį. Taip pat radau jėgų net teigiamai atsakyti į kelis nors ir nedidelius, labai laikinus, bet vis naudingus pasiūlymus.

“Gausos” mišinio kompozicija:

Pačiulių aliejus – tikras pinigų magnetas, be to, žadina prigimtinį žmogaus kūrybiškumą.
Bergamočių aliejus pritraukia gyvybinę energiją, padeda būti išklausytiems ir išgirstiems, stiprina visapusišką supratimą.
Bazilikų aliejus gali padėti teigiami įtakoti verslą, padėti „kopti karjeros laiptais“, gausinti finansinius srautus. Rekomenduojama bazilikų aliejumi kvepinti prekybos vietas, kad pritrauktų pirkėjus.
Muskatas – nuo seno buvo nešiojamas kaip magiškas apsaugos talismanas. Padeda įveikti žmogiškąsias silpnybes.
Ingredients: Citrus bergamia, Pogostemon patchouli, Myristica fragrans, Ocimum basilicum.

Na, o “Energiją” pasirinkau, kaip logišką tęsinį. Galvoju paprastai. Jei jau “Gausa” padės man pritraukti, priimti, surasti veiklą, kuri gali būti finansiškai naudinga, tai man tikrai prireiks energijos, ar ne? Tai va taip ir apsisprendžiau.

Pasak aprašymo, mišinys stimuliuoja vidinę energiją, skatina pozityvumą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų. Gaivus aliejų mišinys intensyviai dirbantiems padės susikaupti bei pasiekti geresnių rezultatų. Rekomenduojama naudoti darbo aplinkoje, taip pat ryte.

Taigi vienas kitam neprieštarauja ir vienas kitą papildo.

“Energijos” mišinio kompozicija:

Citrinų aliejus gerina nuotaiką, atgaivina protą ir aiškų mąstymą, išvalo orą.
Rozmarinų aliejus padeda susikaupti, didina dėmesio koncentraciją, gerina atmintį, kelia darbingumą.
Pipirmėčių aliejaus gaivus vėsinantis aromatas stimuliuoja, padeda koncentruoti dėmesį, išsklaido slogias mintis.
Pipirų aliejaus šiltas ir gaivus prieskoninis kvapas stimuliuoja, tonizuoja ir atgaivina.
Bazilikų aliejus aktyvina atmintį, gaivina pavargusį protą, padeda kūnui adaptuotis prie besikeičiančių aplinkos sąlygų.
Ingredients: Citrus limon, Rosmarinus officinalis, Mentha piperita, Piper nigrum, Ocimum basilicum

Su šiuo produktu aš pasigaminau kietąjį kūno balzamą (apie jį papasakosiu atskirame įraše), tad ryte po dušo visai tinka vietoje papildomo kavos puodelio.

Abiejų mišinių kvapai man priimtini ir aš su malonumu juos uostau dienos eigoje. Skundžiausi, kad pastaruoju metu esu pavargusi, tad “Energiją” vis dažniau uostinėju popietėmis. Na, o iš “Gausos” vis dar tikiuosi burto :). Na, to, kuris žada sustiprinti tam tikras mano savybes, kurios naujam kompiuteriui padės užsidirbti greičiau, nei mano senasis jau visiškai užlinks.

O šiaip eteriniai aliejai mūsų namuose tikrai nėra naujovė. Arbatmedžių, eukalipto, kedrų, levandų – yra beveik visada. Esu turėjusi mišinių geram miegui. Tikiu aromaterapija. O kaip jūs?


Naudinga: “Biocos Academy” turi 10 sinergetinių aliejų mišinių. Kaina – 9,5-14.90 EUR už 10ml.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.