“Banka Agafji” anticeliulitinis šveitiklis kūnui

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Jau visos skaitytojų galvos išūžtos neseniai įvykusių grožio dėžučių mainų. Ir štai jau rašau apie pirmą produktą. O ką? Panaudoti spėjau jau tris kartus, išnaudojau pusę kiekio, tai nuomonę jau turiu.

Pradėkime nuo lūkesčių. Pavadinimas sako, kad tai yra anticeliulitinis, bet mes mergaitės jau didelės ir žinome, kad šveitiklis celiulito mums nenutrins. Tai padaryti gali tik mityba su sportu arba fotošopas. Tačiau mano lūkesčiai ir reikalavimai šveitikliams yra vienodi: turi skaniai kvepėti ir stipriai, šiurkštokai šveisti. Labai jau nemėgstu švelnaus pylingo.

Aprašymas: Banka Agafji cukrinis šveitiklis puikiai kovoja su celiulito požymiais, valo, atveria poras, pašalina toksinus. Natūralūs komponentai minkština ir išlygina odą, suteikia stangrumą ir elastingumą. Rudasis cukrus ir melisos ekstraktas efektyviai valo, šveičia ir minkština odą. Rozmarinų aliejus aktyviai pašalina toksinus, saugo nuo celiulito atsiradimo. Rožinės radiolos šaknies ir Sibiro ženšenio ekstraktai prisotina odą vitaminais ir mikroelementais, pasižymi tonizuojančiu ir jauninančiu poveikiu. Naudojimas: paskirstykite šveitiklį ant drėgnos kūno odos, įmasažuokite, nuplaukite vandeniu.

SudėtisAqua, Lauryl Glucoside, Carbomer, Potassium Hydroxide; Melissa Officinalis Leaf Powder, Rhodiola Rosea Root Extract, Panax Ginseng Root Powder, Sucrose, Organic Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Polyethylene, Tocopherol, Capsicum Annuum Extract, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Iron Oxides, Parfum.

Pradėsiu nuo pagyrų pakuotei. Patinka man ši serija. Pakuotės atrodo lyg vienkartinės, tačiau talpina net 100ml produkto. Jos užsukamos!

Labai patogu. Nes mane erzina, kad įprastus mėginukus nuplėšus labai sunku iškrapštyti produktą. Nepatogu saugoti jei nesunaudoji visko iš karto.

Kvapas nuostabus. Net sunku apibūdinti. Jis nėra labai saldus, ko tikiesi iš cukrinio gaminio. Jis rūgštelėjęs. Žinote, aš mėgstu kartais valgyti neprinokusius vaisius ar uogas. Tai vat kvapas panašus į nedanokusių uogų.

Grūdeliai stambūs:

Gal kiek ir mažoka šveičiamųjų dalelių, tačiau darbą dirba uoliai. Sakyčiau tiesiog malonus ritualas yra imti ir nusišveisti negyvas ląsteles. Paprastai aš tingiu terliotis su šveitikliais, todėl jų ir neturiu, tačiau va kai gaunu dovanų tai būtinai naudoju. Rekomenduoju, nes tai yra nebrangus ir kokybiškas produktas. Skaniai kvepia ir gerai šveičia. Patogiai supakuotas ir… viskas. Visas kompleksas pliusų.

Minusai? Nelabai yra, bet jei jau labai reikia rasti tai… mažas kiekis.

O kokie jūsų mėgstamiausi šveitikliai? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).