Atsiliepimas: "Uoga Uoga" natūralus veido prausiklis su baltuoju moliu visų tipų odai "Gėlių laukai"

Estimated read time 3 min read

Man regis, kad kuo esi vyresnis, tuo tave labiau veikia pilnatis. Gal tampi jautresniu ir pastabesniu, daugiau visko matai? Šiandien dienužė irgi įdomi. Iš pradžių gavau darbinį laišką, kuriame prašoma atsiųsti dovanų, tai iš karto pagalvojau, kaip kosmetikos atstovams turėtų atrodyti tie blogerių kaulijimai. Aš tai gavau tik vieną laišką, o jie turbūt kas dieną gauna. Tada supratau, kad kažkur pamečiau dalį nuotraukų… Taip ir būna, kai fotografuoji keliais skirtingais įrenginiais, bet gyvenimas tęsiasi ir aš pasiruošusi papasakoti apie natūralų veido prausiklį iš “Uoga Uoga”.

Man labai patinka kompanijos priemonių apipavidalinimas bei pavadinimai. Aptariamas prausiklis yra birus ir supiltas į stiklinį buteliuką. Tokį miniatiūrinį, primenantį vaikystę ir pieną :). Peršviečiamas buteliukas nėra labai fotogeniškas, tad įkeliu ir gamintojo nuotrauką.

PristatymasNuvalyk dienos rūpesčius ir streso likučius švelniu levandų ir rožių prisilietimu! Avižos ir baltasis molis itin švelniai šveičia Tavo veidą, levandos garsėja antibakteriniu poveikiu. Kartu šios gamtos dovanos susilieja į nuostabų laukinį aromatą.

Galimi naudojimo būdai: Delne arba pasirinktame inde nedidelį kiekį priemonės sumaišykite su vandeniu arba pienu. Gautą mišinį švelniai įtrinkite į veido odą, paskui nuplaukite vėsiu vandeniu. Galite naudoti ir kaip veido kaukę – sumaišę su vandeniu (arba pienu), tepkite ant veido ir laikykite iki 10 minučių. Džiaukitės rezultatu! Laikykite sausoje vietoje.

Sudėtis: Kaolin (baltasis molis), Avena Sativa Kernel Meal (avižų miltai)*, Lavandula Angustifolia Flower Oil (levandų eterinis aliejus)*, Rosa Centifolia Flower Extract (rožių absoliutas), Linalool**, Geraniol**, Citronellol**. *Išauginta ekologiniame ūkyje. **Įeina į eterinių aliejų sudėtį.

Mano pojūčiai: pakuotę jau minėjau – man patinka. Nežinau net, kur būtų dar geriau suberti birų produktą. Iškrėsti gana patogu, o štai pati terlionė su vandeniu arba pienu nėra smagioji naudojimo dalis. Aš dažnai patingiu atsinešti indelį, tai šliukšteliu miltukų į delną, ten pat įlieju vandens, pirštu pamakaluoju ir prausiu veidą. Žinoma, kad sugebu pridrabstyti priemonės kur reikia ir kur nereikia :).

Prausiklis nėra grubus, tikrai negalėtų atstoti šveitiklio. Na, tai tiesiog molio ir avižų košelė. Labiau priimtina kaip kaukė. Šiuo būdu aš jį taip pat naudoju. Nepasakyčiau, kad veidą išvalo labai gerai, bet tikrai neblogiau negu daugelis molio kaukių, kurias galime rasti eilinėse parduotuvėse.

Tiesa, nors priemonės pavadinimas yra “Gėlių laukai”, o aprašyme akcentuojamas kvapas, visgi aš nelabai užuodžiau tas gėlės. Na, jaučiasi, kad įpilta eterinių aliejų, bet taip vos vos. Ne laukai, o tik gėlių kupstelis tolumoje.

Ar kartočiau šią priemonę? Manau, kad ne. Molio kaukes galima pasigaminti pačiam, ingridientai čia tokie 2×2. Va ir buteliukas liks, jei užsimanysiu eksperimentuoti ir kažkur susipilti. O ir kažkokio ypatingo poveikio nepajutau. Labai jau lengva pamiršti, kad turiu tokią priemonę.

Mano įvertinimas:

Naudinga: 100ml kainuoja 5.95eu. Uoga Uoga produkcijos ieškokite jų salelėse, internete ir RIMI parduotuvėse.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours