Atsiliepimas: "Uoga Uoga" natūralūs akių vokų šešėliai su gintaru. Spalva "Aukso kasykla"

Estimated read time 3 min read

Gyvenimas banguotas ir tai pasireiškia visose srityse. Kadaise mane buvo pagavusi natūralumo banga. Atidžiai studijuodavau sudėtines dalis ir gink dieve nepirkdavau “naftos” (aaaa!) produktų. Nors visada galvodavau, kad nafta su natūralumu neprasilenkia. Vėliau supratau, kad kosmetikos pramonė, inovacijos šios srities chemijos laboratorijose ir kt. dalykai man įdomūs, o baubai ne tokie baisūs. Čia nekalbu apie parabenus, ar kitokius itin kenksmingus ingridientus. Labiau turiu omenyje silikonus, mineralinius aliejus ir kt.

Visgi man visada įdomu išmėginti ir kažką visai natūralaus, ypač jei tai yra dekoratyvinė kosmetika, mat šioje srityje natūralistams sunku vytis bei aplenkti. Dar įdomiau yra lietuviška dekoratyvinė kosmetika. “Uoga Uoga” ne taip ir seniai pradėjo pardavinėti natūralius šešėlius.

Štai koks ilgas ir skambus pristatymas: Tai pirmi natūralūs mineraliniai akių šešėliai, pagaminti Lietuvoje! Kruopščiai derinusios ir rinkusios spalvas sukūrėme nuostabią dvidešimties atspalvių paletę – nuo pačių šviesiausių, pastelinių iki tamsesnių violetinių, žemės tonų, įskaitant juodą bei šventinius sidabrinį ir auksinį. 

Šie birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus, gerai pasiskirsto ir išlieka. Tiesa, kad šešėliai dar geriau laikytųsi patariame prieš tepant juos akių vokus padengti šešėlių pagrindu.

Šie akių šešėliai pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! Dėl ypatingos sudėties šie mineraliniai akių šešėliai tinka net ir jautrioms akims.

Mano spalva yra “Aukso kasykla”.

Aš turiu mėginuką, kurį radau grožio dėžutėje. Tačiau kiekis tikrai nemenkas, neužteks gyvenimo sunaudoti :D.

SudėtisMica (žėrutis), Titanium Dioxide (titano dioksidas), Amber Powder (gintaras), +/- Iron Oxides (geležies oksidai): CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Užbėgdama už akių pasakysiu, kad šešėliai negaus pačio aukščiausio įvertinimo, todėl, kad šis blogas yra subjektyvus. Man nelabai patinka spalva, aš ją sunkiai pritaikau, todėl negaliu duoti maksimumo. Visais kitais aspektais gi šis produktas tikrai puikus.

Visų pirma reikia išmokti naudotis biriais šešėliais, nepribarstyti, neapsibarstyti, nepaimti nei per daug, nei per mažai. Man geriausiai sekasi kai aš pakratau užsuktą induką, tada jį normaliai atverčiu, kad miltukai subyrėtų atgal, atsuku ir gaunu tik šešėliais gana smarkiai dulkiną dangtuką. Tai va į tas dulkeles ir dažau šepetuką.

Bandžiau tiek su pagrindu, tiek be. Jis, žinoma, prailgina šešėlių laikymąsi, tačiau nepasakyčiau, kad ir be jo blogai. Spalva dengiasi gražiai. Sausu šepetuku blankesnė, šlapiu – gerokai intensyvesnė. Tamsesnes spalvas laisvai būtų galima naudoti ir kaip pravedimą.

Čia matote ir sausą, ir šlapią vaizdą.

Natūralius ir dar lietuviškus šešėlius vertinu tikrai teigiamai! Na, čia kas liečia kokybę, o štai spalva labai ne mano. Jei norite, tai galiu atiduoti, tik parašykit komentarą, ar laiškutį.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokit “Uoga Uoga” interneto parduotuvėje ir salelėse. 1 gramas kainuoja 8.95 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours