Aš jau esu minėjus, kad nemėgstu “Lush” parduotuvės dėl įkyrių pardavėjų. Ir todėl, kad jos niekas nemėgsta, tai yra tu visada būni vienintelis pirkėjas ir pardavėja skirta visa tau.

Štai, kad ir paskutinį kartą. Mergina su kuria sutarėme keistis swapbox sakė nori ko nors iš Lush. Nusitrenkiau, sakiau pasidairysiu, parinksiu ką nors. Pardavėja iš karto prisistatė. Gal ką nors papasakoti. Ne ne, sakau, pirma apsidairysiu, tada pirksiu dovanų. Po pusės minutės ji man sako: turime šviežių kaukių su nuolaida. Uf. Viduje atsidūstu. Na gerai, rodykit kuri valomoji. Taip nusipirkau šią “Rosy Cheeks”. Galvoju, na jau dabar atsikabins, nes gi perku kažką ir leis žiūrinėt toliau. Bet ne, klausia, o ko ieškau dovanoms. Nežinau, sakau, pažiūrėsiu ir sugalvosiu. Tada pradėjo rodyt tą aną. Na galiausiai aš apsipirkau. Bet drąsiai galiu pasakyti, kad būčiau išleidusi daugiau pinigų jei ji būtų atstojusi ir leidusi man bent pasižiūrėti ką jie turi, kad kiek kainuoja, įvertint savo piniginės storį ir tiesiog ramiai nusipirkti. Bet gi ne! Suprantu, darbas toks. Nors ne, nesuprantu. Koks darbas? Baidyt pirkėjus?

Žodžiu, visgi mano šaldytuve atsidūrė ši šviežia kaukė. Pagyrų tokiems “Lush” produktams aš girdėjau daug.

Kaukė žada švelniai valyti odą ir ją nuraminti.

Sudėtis:

Paprastai “Lush” nepasižymi labai gera sudėtimi, bet kaukės atrodo visai nieko. Molio yra, tad tikiu, kad tikrai valys odą.

Kaukės spalva yra rožinė.

Gamintojo paveikslėliuose ji atrodo sausesnė.

Naudojimas paprastas. Reikia užtepti košės ant veido, o po 10-15 min nuplauti. Taip ir darau.

Džiūdama masė šiek tiek tempia odą, tačiau ne taip stipriai kaip grynos žalio molio kaukės. Po kiek laiko jos nebejaučiu, tad vos nepamirštu laiku nuplauti. Nepastebėjau, kad oda būtų bent kiek švaresnė, tačiau ji tikrai tapo švelnesnė ir nuraminta. Jaučiu nežymų tempimą ir norą veidą sudrėkinti.

Pagrindinis procedūros malonumas yra tepti šaltą (kaukę būtina laikyti šaldytuve) masę ant veido. Visgi, aš abejoju ar kartosiu būtent šią rūšį. Iš kaukės noriu matomesnio ir greitesnio rezultato.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Lush” parduotuvė yra prekybos centre “Panorama”. Kaukės kaina yra apie 10 eu už 75g. Galiojimo laikas trumpas. Per du kartus aš jos net neįpusėjau.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).