Kai kurie produktai yra iš anksto pasmerkti nekokiems atsiliepimams. Ir čia ne jų kaltė. Negi aš galiu kažką gero pasakyti apie lūpdažius, jei nemėgstu dažyti lūpų? Iš tiesų galiu! Jei atsirastų tokie, kurių ant lūpų nejausčiau, arba jausčiau tiek pat kiek eilinį balzamą, tokie, kurie neverstų galvoti ar neišsitepė, ar nenusitrynė, ar dėl blogo sąkandžio, kai lūpų kamputis užeina ant kito, neišsiterliojau?

Šiais inovatyviais laikais viskas įmanoma, o nepabandžiusi negaliu žinoti gi, ar čia dar ne tie :). Šį kartą bandžiau matinį lūpų kremą iš “Sleek”. Spalva – birthday suit – iš interneto supratau, kad viena geidžiamiausių bei populiariausių.

Aprašymas: Sleek Makeup Matte Me matinis lūpų kremas labai lengvai dengiasi, o dėl jo spalvos intensyvumo, užtenka vos vieno produkto sluoksnio. Šis puikios pigmentacijos lūpų kremas yra lengvos tekstūros, todėl nesukels Jūsų lūpoms jokio diskomforto, tačiau išliks tikrai ilgai. Sleek Makeup Matte Me lūpų kremas nesubėga į raukšleles, nedžiovina lūpų odos ir suteikia ilgalaikę matinę spalvą!

Sudėtis: Dimethicone, Hydrogenated styrene Isoprene copolymer, Ceresin, Silica, BHT, Propylparen May Contain: TITANIUM DIOXIDE/CI77891 RED,IRON OXIDE/CI77491 YELLOW,IRON OXIDE/CI77492 D&C Orange NO.5\CI45370:2 D&C Red NO.6\CI15850:2

Pakuotė gana patogi, jei čiupinėjote bent vieną “Sleek” gaminį tai galite numanyti koks plastikas naudojamas ir čia.

Pasižadėjau sau šiuo kremu dažytis savaitę. Nesvarbu ar patinka, ar nepatinka. Jaukinkis lūpdažius, Salomėja. Ir tai buvo mano kančių savaitė. Vos užtepus šį daiktą iš karto pajuntamas nemalonus sausumas (net prieš tai plonai teptelėjus balzamo). Ištisai norisi aplaižyti lūpas. NUOLATOS! Neįsivaizduoju kaip galima taip gyventi :). Turbūt panašiai, kaip su aukštakulniais – žiauriai nepatogu, bet kankiniesi, nes kažkas sugalvojo, kad tai gražu.

Šioks toks vaizdelis. Nuotraukoje be pieštuko, nors ir su juo naudojau (turiu tokį neutralios spalvos iš Rival de Loop). Pati spalva gana kasdieniška ir miela, tik jai nelabai tinka būti matine, internete mačiau tikrai baisių vaizdelių.

Dažai nelimpa. Tose vietose, kur glaudžiasi lūpos, neatsiranda balti gumuliukai, tačiau nusitrina jis negražiai – po valgymų bei gėrimų eina plėmukais. Žinoma, kad trinasi tos vietos, kurios labiau į lūpų vidurį, kraštai išlieka, o tada jau kai noriu viską nusitrinti vėl bėda, nes tą nėra lengva padaryti, vien sausa servetėle pasivalyti nepavyks.

Iš esmės aš negaliu duoti mažiausio įvertinimo, nes produktas nėra kaltas, kad aš taip kankinuosi, bet lūpų dažai tikras kankinimo įrankis, pvz., pudros, ar tušo, ar šešėlių aš iš vis nejaučiu, kol į veidrodį nepasižiūriu, o čia… Visgi “Sleek” pasižymi tobulu padengimu ir neblogu patvarumu (jei nelaižai ir retai valgai).

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šios spalvos neradau pirkti nė vienoje lietuviškoje parduotuvėje (saviškius radau grožio dėžutėje), o Sleek produktais prekiauja Topbeauty.lt, Parfumeria.lt, Bjuti.lt, Dijora.lt. Tačiau “Birthday Suit” galite parsisiųsti iš gamintojo www.sleekmakeup.com.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.