Nuspalvinkime kasdienybę! Ir tai lengvai padarysime vos su vienu buteliuku blizgučių. Nesu didelė nagų dekoravimo gerbėja, tačiau visada atkreipiu dėmesį į tokius produktus, kurie turi maskavimo savybių. Ką noriu užmaskuoti? Nelygią nagų plokštelę (ypač tam tinka visokie lakai su smėlio efektu), skirtingą formą ir kitas bėdas. Todėl vengiu matinių lakų, vengiu tamsių spalvų ir ieškau įvairių kamufliažo būdų, o smulkių margų detalių turintys lakai tam tinka.

“Rival de Loop YOUNG” lakas #03 Fireworks tapo vienu iš spontaninių pirkinių. Užsukau į “Drogą” ieškodama ko nors tokio tipo, bet ne per brangaus. Tai ir prisižaižaravo iki kasos. Buteliuke skaidrus lakas su įvairiausių spalvų blizgučiais.

Universalus, nes gerai atrodo ant bet kokios spalvos kito lako.

Prisipažinsiu, kad pirmą kartą mane jis kiek erzino, net blizgučiai aštroki. Kyla jausmas, kad užkabinsiu pėdkelnių akį, ar šiaip ką užkliudysiu, todėl ant viršaus užtepiau “Maybelline” viršutinio sluoksnio. Nagų paviršius tapo glotnesnis.

Nežinau kas per magija, bet manikiūras su blizgučiais visada laikosi ilgiau nei be jų.

Pagrindinis trūkumas tas, kurį visos turbūt žino – tokius lakus nuvalyti sunku. Mano triukas yra darbuotis ne tik valikliu, bet ir mediniu pagaliuku.

Verdiktas: kartais smagu sublizgėti ir puiku, kad tam nereikia smarkiai nuskriausti piniginės.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droguose”. Kaina apie 1.9 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką