Pagaliau po gana ilgos pertraukos saulėta diena! Vietoje pietų pasivaikščiojau kelis kilometrus aplink rajoną. Fainai tas pavasaris ir tokiu metu, kažkaip norisi gražiai atrodyti. Gal todėl, kad smakras nebėra sukištas į didelį šaliką? Man gražus atrodymas sunkiai įsivaizduojamas be kokios nors veido spalvą lyginančios priemonės. Tad šiandien aš apkalbėsiu “Prestige” kreminę pudrą. Ją gavau tada, kai su Patricija iš www.ojeinoriudar.lt keitėmės pavasario rekomendacijomis.

Aprašymas teigia, kad priemonė yra praturtinta ženšeniu, alaviju bei vitaminu E ir mūsų oda atrodys natūraliai, spindinčiai bei sveikai.

Pastaruoju metu esu kiek pamišusi dėl priemonių, kurios nekemša porų. Nusileidžiu vienam kitam konservantui, bet piktinuosi visais kamšalais, tad nieko keisto – iš karto nulėkiau tikrinti sudėties į “KosmetikosDNR”. Be vidutinio saugumo ingridientų neapsieita, taip pat ir phenoxyethanolio gausu, tačiau pudra neturėtų kimšti porų. Man tinka.

Priemonė yra tirštoka, sakyčiau gal tirščiausia iš visų mano turimų pudrų. Dengiasi gana nesunkiai. Man patinka, kad neparyškina sausų vietų, tačiau yra kas ir nepatinka. Net ir šviesiausia spalva kiek per tamsi.

Internete produktą giria kaip lengvą ir nematomą, tačiau aš nesutikčiau, sakyčiau kaip tik sunkokas, o tokiu atveju galėtų netingėti bei labiau maskuoti, visgi maskavimas vidutinis. Lengvai sulygina odos spalvą.

Patvarumas vidutinis. Dienai įpusėjus pradeda lįsti blizgesys.

Bendras įspūdis: neblogos sudėties priemonė, kuri gražiai suvienodina veido spalvą, tačiau ypatingu maskavimu nepasižymi. Puikia tinka kasdienai. Dėl per tamsios spalvos tenka gudrauti ir naudoti šviesesnę birią pudrą ant viršaus. Manau, kad kada nors nesugalvodama ką dar išmėginti aš šią priemonę kartočiau.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”. 25 ml kaina yra apie 10 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką