Atsiliepimas: „Origins“ gaivinamasis paakių kremas pavargusioms akims „GinZing“

Estimated read time 4 min read

Štai, matot, kol kas laikausi plano trečiadieniais į pasaulį paleisti po naują įrašą. Nes tikrai nenoriu numarinti blogo, kuriam gruodžio pradžioje sukaks 10 metų. Kosmetika vis dar yra mano gyvenime, tik gal kitokia. Išnyko dekoratyvinė, padaugėjo veido priežiūros produktų. Mažiau PR, ilgesni bandymai, daugiau meilės. Lyg ir norėtųsi dar kažkokių lyrinių nukrypimų įžangoje, bet gi karantinas, lapkritis, tamsu, niūru, nėra net ką papasakoti. Ryte tamsu. Darbas darbas darbas. Vakare tamsu. Visą mėnesį toliausias žygis iki pašto. Džiaugiuosi, kad bent namus persitvarkėme taip, kad juose gera būti. Tad tiesiog šoku prie kosmetikos. 

Ir netyčia taip gavosi, kad antras atsiliepimas iš eilės skamba ne pačia linksmiausia gaida. Traukė mane „Origins“ paakių kremas. Ir atsiliepimai buvo geri. Gundžiausi gundžiausi, susigundžiau ir va, nesu labai jau patenkinta. 

„GinZing Refreshing Eye Cream“ aprašymas

Vėlyva naktis? Ilgas skrydis? Nuolat atrodote pavargę? Mūsų klinikiniais tyrimais patvirtintas rytinis paakių kremas iškart sumažina tamsius ratilus. Negražūs maišeliai po akimis ir paburkimas praktiškai išnyksta. Jo sudėtyje yra kavos pupelių, ženšenių, magnolijų ekstraktų ir natūralių optiškai šviesinančių medžiagų. Greitai pažadina, atgaivina pavargusias akis ir atkuria jų spindesį.

„GinZing Refreshing Eye Cream“ sudėtis

water\aqua\eau; methyl trimethicone; butylene glycol; peg-100 stearate; dimethicone; cetyl ricinoleate; silica; olea europaea (olive) fruit oil; glycerin; behenyl alcohol; cucumis sativus (cucumber) fruit extract; panax ginseng (ginseng) root extract; castanea sativa (chestnut) seed extract; camellia sinensis (green tea) leaf extract; cordyceps sinensis extract; magnolia officinalis bark extract; pyrus malus (apple) fruit extract; scutellaria baicalensis root extract; pantethine; panthenol; caprylic/capric triglyceride; butyrospermum parkii (shea butter); caffeine; coleus barbatus extract; yeast extract\faex\extrait de levure; folic acid; hydrogenated lecithin; jojoba wax peg-120 esters; biotin; tribehenin; myristyl alcohol; palmitoyl tetrapeptide-7; trehalose; sodium hyaluronate; ascorbyl tocopheryl maleate; hesperidin methyl chalcone; sodium sulfite; sodium metabisulfite; steareth-20; dipeptide-2; ethylhexylglycerin; carbomer; tromethamine; sorbic acid; chlorphenesin; phenoxyethanol; mica; titanium dioxide (ci 77891); iron oxides (ci 77491, ci 77492, ci 77499) <ILN40805>

Pradėsiu nuo to, kad pakuotė labiai miela akiai. Nežinau, kas man su ta oranžine spalva, bet visada atrodo patraukliau ir sukelia lūkestį, kad produktas bus geras. Naršydama interneto parduotuvėse visada stabteliu prie tų oranžinių. Ir ne, tai nėra mano mėgiama spalva.

Ir taip, aš labai mėgstu atsukamus indelius. Pvz., namų lūpų balzamus tik tokius perku, o išsukami slypi tik palto kišenėse. 

Paties kremo konsistencija įprasta, tiesiog kremas ir tiek. Jokių šokančių žirafų ar kitų inovacijų.

Pirmas nepatikęs dalykas – kvapas.

Jis alkoholinis. Fu. Kodėl aš norėjau ženšenio ir gal dar apelsinų? Dėl oranžinės spalvos turbūt. O alkoholiniai kvapai jau niekada neįkvepia, ar ne?

Sudėtyje irgi yra visko. Bet aš vis kartojuosi, kad man sudėtinių dalių sąrašas nieko nesako, nes tikiu formule ir ingredientų derme. Pavyzdžiui, rankų darbo muilo sudėtyje būna tik aliejai, ar ne? Nes šarmo gamybos metu nebelieka. Bet jis pakeičia riebalus taip, kad jie mus prausia, riebalus nuplauna ir net, kartais, sausina odą. Na, labai supaprastinau mintį, viskas sudėtingiau, bet turbūt pagavot, ką turiu omenyje. Sąrašas dar ne viskas.

Kaip matote susidūriau su prieštara. Patinkantis indelis sufleruoja, kad man patiks, bus gerai. Kyštelėjus nosį į vidų kvapas jau rėkia, kad ne ne, nieko gero čia nebus. 

Taigi, kvapas nepatiko, bet negi dėl to nebandysiu? Tepiau, bandžiau.

Ilgalaikis poveikis: joks. Momentinis poveikis: sausina paakius, dirgina, atrodo užtepus net niežti, mažai drėgmės, jokios įtakos paburkimams. 

Štai tiek to džiaugsmo už trisdešimt euriukų. Tačiau nesigailiu, nes išbandyti norėjau šimtą metų ir tas noras nuslopinamas tik galiausiai jį įgyvendinus. 

Verdiktas:
Minusai: 
kvapas, kaina, poveikis.
Pliusai: malonumas išbandyti kažką naujo.

O jums patiko? Žinau, kad kremas labai populiarus ir mylimas, ko gero yra už ką. Taip?

 


Naudinga: įsigyti galima Douglas.lt ir daugelyje užsienio interneto parduotuvų. Kaina – 20-30 EUR (priklauso nuo akcijų ir pardavimo vietų) už 15ml.

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).

4Comments

Add yours
  1. 1
    Vilija

    Gal ką patartum, kaip užmaskuoti juodulius paakiuose. Jeigu užepu krempudra, tai dar baisiau pasidaro, labai padaugėja/išryškėja raukšlės.

  2. 2
    Salomėja

    Vilija, aš nemėgstu maskuot paakių, nes iš tiesų tik blogiau atrodo. Geriausia gerai drėkinti, nes net ir tamsūs paakiai tada atrodo gerokai lengviau. O šiaip rekomenduojama rinktis lengvesnės konsistencijos paakių maskuoklius ir juos iš karto užfiksuoti lengvu sluoksniu birios pudros, kad nesubėgtų į raukšles.

  3. 3
    Gaivile

    Mano irgi pajuode tie paakiai. Tai gerai juos sudrekinu ir naudoju Clinique airbrush concealer. Po to nieko nepudruoju.

  4. 4
    Irma Sincera

    Man ir šitas kremas buvo so so. Labai norėjau dėl visų atsiliepimų, patiko man jo konsistencija, toks lengvas, šiek tiek spindi, kvapo tai nepamenu, kad būtų labai stiprus. Bet jei čiuuuuuut užtepsiu per aki akies (skamba juokingai, kai kalbama apie paakių kremą), tai grauždavo ir ašarodavo akys. Efekto aišku jokio nebuvo, man rodos išmečiau net pilnai nesunaudojus.

+ Leave a Comment