Ar galima rašyti atsiliepimą po vieno pabandymo? Aišku! Jei tik per tą pabandymą atsiskleidžia viskas ką nori sužinoti, o antro bandymo greitu laiku nenusimato. Tenka rinktis: papasakoti ar tiesiog pamiršti. Šį kartą papasakosiu.

Kaip žinia, šiandien visos pirkėjos gavo “Grožio draugas” dėžutes. Iš pradžių planavau rašyti apžvalgą, dabar jau nebežinau. Jausmai dvejopi. Toje dėžutėje ir radau šią “Fresh therapies” servetėlę skirtą nagų lakui valyti.

Štai ką pristatyme rašo pats “Grožio draugas”:

Na, drįstu paprieštarauti dėl malonaus kvapo. Taip, jis citrusinis, bet nei gaivus, nei ką.

Praplėšusi vienkartinę pakuotę randu servetėlę:

Taip ji atrodo panaudota (atsiprašau, kad dedu negražius vaizdus, bet tai svarbu):

Iš panaudotos servetėlės vaizdo matote, kad jos būtų užtekę dar keliems nagams. Tikrai liko švarių plotų. Valiau “Depend7” sistemą (bazė, lakas, lakas, topas). Tokią vidutinio intensyvumo spalvą nuvaliau gana lengvai, bet su tamsia ir ryškia tikrai turėčiau problemų. Su blizgučiais taip pat. Vienos servetėlės nepakaktų.

Valant nagai labai išriebaluojami. Net teka. Tai nėra labai malonus jausmas. Taip pat man atrodo, kad 1 euras už vos vieną valymą yra prabangoka. Droge būna pirkti pigesnių panašiai veikiančių servetėlių. Kaip privalumą aš matau tokios priemonės formą, tikrai patogu būtų įsimesti į kelionę. Taip pat džiugu, kad per daug neišsausina odelių.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šio valiklio Lietuvoje pirkti nėra. Gamintojo ir pardavėjo svetainė – www.freshtherapies.com. Pakuotė su 10 servetėlių kainuoja apie 10eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).