Atsiliepimas: "Melkior" trijų spalvų šešėlių paletė. Bricks Matt spalva

Estimated read time 3 min read

Žiū, pirmadienis, kuris daug kam turėjo būti sunku, nes taip visada būna po ilgojo savaitgalio, jau baiginėjasi :). Šiandien mano vestuvių metinės ir aš mąstau ką apie įrašus į kitą blogą ta tema… Bet ir čia norisi ką nors papasakoti, nes neaprašyti produktai ima stumdytis ir niukitni į šonus: mane mane mane! Šiandien garsiausiai rėkia “Melkior” akių šešėliai.

Prisipažinsiu, kad šiek tiek nepataikiau su spalva. Taip ir būna, kai ne gyvai, o ekrane. Man atrodė spalvos bus rožiškesnės, tačiau tikrovėje labiau oranžinės.

Plytinės… Ir kodėl, Salomėja, neatkreipei dėmesio į pavadinimą :). Na, bet tai, kad man spalvos per šiltos netrukdo išbandyti šešėlių kokybės.

Paletė atkeliavo supakuota į kartoninę dėžutę, turi veidrodėlį ir mini šepetėlį, kuris mano nuostabai nėra toks jau visai niekam tikęs, kokius prideda kiti gamintojai.

Sudėtis:

Spalvos:

Nuotraukoje dalis šešėlio (iš kairės) yra tiesiog ant rankos, o dalis ant šešėlių pagrindo, labai gerai matosi, kaip pastarasis sustiprina spalvą.

Jūs žinote, kad šešėlių ant akių nerodau, tiesiog dėl užkritusių vokų man nė karto nepavyko jų nufotografuoti. Susiraskite, bet kurią mano nuotrauką, visur aš būnu pasidažius, kartais net labai tamsiomis spalvomis, bet jei nedažyta po akimis, tai fotografijose to net neįžiūrėsite.

Na tai pakalbėkim apie “Melkior”. Ko jie verti, mat kaina nėra maža, už tiek galima gauti neblogą daugiaspalvę paletę.
Mano išsirinkti šešėliai yra matiniai. Labai pigmentuoti, kas yra rimtas pliusas matiniams produktams. Iš tiesų nereikia vargti nei spalvą paimant, nei ją dengiant. Sakyčiau, kad tekstūra tokia labiau sviestinė. Nebyra. Labai įdomus minusėlis tas, kad ant “Melkior” šešėlių pagrindo produktas sunkokai sklaidosi, tarsi veliasi. O štai be pagrindo, arba ant kitų gamintojų tam skirtų priemonių gi viskas einasi puikiai! Į raukšleles pradeda bėgti po kokių 6-7 valandų.

Gaila, kad dvi šviesesnės spalvos man tiesiog nelabai tinka. Iki tobulumo trūksta geresnės sudėties ir ilgesnio laikymosi, tačiau pigmentacija tikrai verta dėmesio, čia ne tas atvejis, kai tepi tepi ir nieko nesimato. Ateičiai esu nusižiūrėjusi “Spring Blossom”.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Melkior” kosmetikos galite įsigyti parduotuvėje Beautychemistry.eu. Šešėlių kaina – 11.50 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours