Atsiliepimas: "Masterline" šampūnas garbanotiems plaukams "Frizz Control"

Estimated read time 2 min read

Šiandien tikras plaukadienis. Vėl buvau plaukų rojuje, sėdžiu pridrėkintomis garbanomis ir planuoju pasakoti apie šampūną. Vakar kaip tik pastebėjau, kad baigėsi, nešiau išmesti buteliuką ir pagalvojau “pala pala, taigi dar jo neaprašiau!”. Tad bus tokia rimta nuomonė apie 500 ml pabaigtuką.

Štai kaip šis šampūnas pristatomas:

Šampūnas garbanotiems plaukams prižiūrėti. Švelniai trenka sausus, nepaklusnius, garbanotis linkusius plaukus, apsaugo jų struktūrą, neleidžia veltis. Palengvina garbanotų plaukų priežiūrą ir šukavimą. Nedirgina galvos odos. Sudėtyje yra sericino – prabangios aktyviosios medžiagos išgautos iš Bombyx Mon rūšies šilkaverpių vikšrų, kuri susijungia su keratinu ir sukuria apsauginį nematomą sluoksnį, kuris drėkina plaukus. 

Ant butelliuko nurodoma, kad sudėtyje nėra SLES, SLS ir parabenų.

Štai ko yra:

Nesitikėkite, kad sudėtis bus šventa. Be alergijas galinčių sukelti konservantų tikrai neišsiversta, bet gi vistiek ji tokia gana nebloga.

Šampūnas buvo melsvos spalvos, maloniai kvepėjo, gerai putojo ir puikiai plovė.

Svarbiausia, kad tikrai buvo švelnus, nesausino plaukų, juos glotnino ir tikrai neleido veltis. Naudojau dažnai, bet kažkaip jis toks paprastas, tiesiog puikus ir darantis ką žada, kad buvo pamirštas ir tik dabar atsirado bloge. Geri, nešokiruojantys, paprasti dalykai kažkaip visada pasimiršta, ar ne?

Tikrai kartotinas.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Aš pirkau didesnėje “Eurokos”, kuri prekiauja ir profesionaliomis priemonėmis. Kiek kainavo nebepamenu, bet radau pirkti ir internete – Mastershop.lt. Šiuo metu 500ml šampūno kainuoja 7e (be akcijos – 12.75).

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

+ There are no comments

Add yours