Šį kartą daug nesiplėsiu su įžanga. Nes tiesiog jei pradėčiau pasakoti, tai būtų visokie skundai. O to tikrai nereikia, ar ne? Todėl šį kartą tiesiog pradedu nuo labai įdomaus produkto. „Marbert“ enziminis veido šveitiklis mane patraukė savo formatu. Tokio dalyko dar nebandžiau. O juk esu smalsi!

„Marbert“ enziminis veido šveitiklis – šveičiamoji valomoji veido pudra

Aprašymas:

Švelni valomoji pudra virstanti kreminėmis putomis nušveičia ir giliai valo veido odą. Priemonė pašalina nešvarumus, negyvas odos ląsteles ir suteikia odai šilko švelnumo, skaistumo. Taip pat ji atgaivina odą, apsaugo ją nuo išsausėjimo ir paruošia tolesnėms grožio procedūroms. Šveičiamosios pudros naudojimas gali padėti vizualiai sumažinti porų matomumą.

Sudėtyje yra
Papajų vaisių ekstrakto, kuriame gausu papaino ir enzimų.

Naudojimas
Užberkite graikiško riešuto dydžio pudros kiekį ant sudrėkinto delno, sumaišykite su nedideliu kiekiu vandens, patrinkite delnus, kol atsiras putos ir tepkite veidą. Netepkite aplink akis. Švelniais judesiais masažuojant veido odą atsiras švelnios pieno spalvos putos, kurios padės pašalinti odos nešvarumus, riebalų perteklių, makiažą. Pudrą visada maišykite su nedideliu kiekiu vandens. Veidą masažuokite 1—2 minutes ir nuplaukite šiltu vandeniu. Šveičiamąją valomąją veido pudrą galima naudoti kiekvieną dieną.

Sudėtis

Mano įspūdžiai apie „Marbert“ šveitiklį

Priemonės pirminė konsistencija – smulkūs milteliai. 

Sekdama nurodytomis naudojimo instrukcijomis, aš jų įberiu į drėgną delną. Tada priemonę patrinu tarp delnų, kol milteliai ištirpsta ir lengvai suputoja. Masės konsistencija primena lengvą pienelį, kuriuo masažuoju veidą. 

Kvapas labai lengvas. Tas džiugina, nes šiaip „Marbert“ produktai per gausiai kvėpinami, čia papildomų aromatų nepridėta. 

Masažuodama veidą nejaučiu jokių ypatingų pojūčių. Nei graužia, nei oda tampa gurgždanti, nei sausėja. Tiesiog malonus kreminis slysčiojimas. 

Nuplovusi likučius kažkokių ypatingų rezultatų irgi nepastebėjau. Oda lyg švelnesnė, bet nieko kitaip, nei po kokio prausiklio. 

Ir visgi… Panaudojusi reguliariai – du kartus per savaitę, jau po kokio šešto naudojimo pradėjau pastebėti, kad oda tikrai švaresnė. Kadangi tuo metu nebuvau keitusi kitų priežiūros priemonių, kaltę verčiu tik šiam šveitikliui. Ypač rezultatas pasijuto ant nosies, kur pas mane visada yra tamsių taškelių. 

Taigi, faktas, kad po vieno naudojimo, skirtingai nei po kokių kaukių, ar mechaninių šveitiklių, kurie pašvelnina odą, efekto nepamačiau, bet reguliarus naudojimas įrodė, kad tie enzimai tikrai švelniai ir pamažu veidą valo. 

Jei bijote AHA rūgščių ir nenorite veido brozdinti grūdeliais – pamėginkit, gal patiks!


Naudinga: šveitiklį įsigyti galite „Eurokos“. Be akcijų jis kainuoja 16,90 EUR už 40g.

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).