[2022 04 27] Šimtą metų nerašiau atsiliepimo apie kosmetiką. Ir patys žinot, kodėl. Aktualumas menkas, o mano pačios susidomėjimas šia sritimi irgi nuslopęs. Aš, ko gero, pati niekada nesu pirkusi tušo pagal rekomendacijas. Tačiau apimta nostalgijos nusprendžiau aptarti savo bene naujausius pirkinius iš grožinės kosmetikos srities.

Tai, kad visi produktai yra mineralinė kosmetika – atsitiktinumas. Tokios specialiai neieškau. Šį kartą dairiausi tiesiog įdomesnio vandeniui atsparaus tušo. Į akį krito IDUN. Tuo pačiu pričiupau priemonę antakiams. Taigi, šiuos produktus ir aptarsiu pirmiausiai.

„IDUN Minerals Vatn“ vandeniui atsparus tušas

Mano požiūris į vandeniui atsparius tušus yra dvejopas. Iš vienos pusės, tai visada patinka tai, kad nenuplauna lietus ir drėgmė, juk gyvename pilko lietingo cepelino zonoje, o aš dar mėgstu pažliumbti. Iš kitos pusės, gi jei toks tušas prastas ir tepa, tai labai sunku nusivalyti paakius. Atsparus būna ant odos, bet ne ant blakstienų :). Jei priemonė gera, tada vargas ją nuvalyti vakare. Aliejinių valiklių aš nemėgstu, o su kitais – iššūkis akims.

Konkrečiai šio tušo stebuklas tas, kad jis ir atsparus, ir lengvai nusiplauna. Be jokio valiklio. Tiesiog šiltu (nuo +38 laipsnių) vandeniu. Plaunamas nuo blakstienų nueina tarsi voro kojelėmis. Minusas tas, ka po kokių 10 valandų tušas pradeda šiek tiek byrėti gabaliukais, kas erzina.

O kaip dažo? Atsakymas – normaliai. Tepsit vieną sluoksnį – bus natūralu. Dar vieną – jau palipintos, ilgos blakstienos. Kas ką mėgsta. Štai mano vienos akies blakstienos prašukuotos, kitos palipintos :). Apatinės nedažytos.

Man patiko, vertas dėmesio. Pirkau Loverte.com, kaina – apie 18 EUR.

„IDUN MINERALS Perfect“ antakių gelis

Gelis su natūraliais pluošteliais žada antakius padaryti tankesnius. Na, tankumo man tikrai nereikia. Vienintelė priežastis, kodėl aš jį pirkau yra ta, kad mėgstu tušo formatą – greitai perbrauki ir baigta. Man reikia tokių dalykų: kad uždažytų vieną kitą šviečiantį plotelį bei žilus plaukus ir bent šiek tiek paformuotų antakius, nes kitaip vaikštau, kaip elektros nukrėsta su išdrikusiais į visas puses. Tai va, fiksuot šis tušas nieko nefiksuoja. Uždažyt uždažo. Tai nei patinka, nei nepatinka. Mano lūkesčių neatitiko.

Pirkau Loverte.com, kaina yra apie 15 EUR.

BELLAPIERRE mineralinė kompaktinė pudra

Jau kažkur minėjau, kad norėjau mineralinės kompaktinės pudros, nes mane labai erzina birių byrėjimas. Taigi, ši viena iš nedaugelio, kurias aptikau ir kurios nekainuoja kosmoso. Jau gerokai panaudojusi galiu paminėti pliusus ir minusus. Pliusas, kad tikrai mažiau byrėjimo, nors jo išvengti neįmanoma. Patogiau kelionėse. Puikiai fiksuoja makiažą ir šiaip kuriam laikui nuima blizgumą (bet reikia atnaujinti kas kelias valandas).

Minusas, kad pasiima mažiau ir jei mėgstate mineraline dengti veidą vietoje kreminės pudros, tai sunkiai pavyks, tad labiau tinkama kaip įprasta eilinė kompaktinė, tik, kad geresne sudėtimi. Mano poreikius tenkina, nes man svarbiausias yra blizgesio nuėmimas-skystų priemonių užtvirtinimas.

Pirkau Eurokos.lt. Reguliari kaina – apie 33 EUR, bet be akcijos man dar neteko jos matyti, o su akcija apie 22 EUR.

Tiek šį kartą. Jei galite parekomenduoti įdomesnių alternatyvų, tai mielai išklausysiu ir aš, ir kiti skaitytojai!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.