H&M tinklo atėjimas į Lietuvą sukėlė didelį ažiotažą. Na ir buvo ko. Ta parduotuvė tikrai turi neblogų dalykų, už kuriuos nereikia palikti visos savo algos. Kai šis tinklas ir į Lietuvą, pagaliau, atvežė kosmetikos, vėl per blogus nuvilnijo banga. Visos bandė ir rašė. Aš taip pat išbandžiau plaukų kremą, bei šešėlius, na o aprimus aistroms, apsipratus ir primiršus H&M kosmetiką aš smalsumo vedina įsigyjau kreminius šešėlius.

Mielas, sunkus, stiklinis indelis įpakuotas į kartoninę dėžutę, ant kurios nurodyta spalva, sudėtis ir kiti svarbūs dalykai.

Aš turiu dvi populiarių “Maybelline Color Tattoo” šešėlių spalvas ir savaime truputį H&M lyginu su jais. Maybelline konsistencija yra kietoka, primena sviestą, o štai H&M minkšta orinė piurė :).

Tepasi labai lengvai, sklaidosi taip pat. Spalvos intensyvumą galima reguliuoti sluosniuojant.

Turi šiek tiek pavienių blizgučių.

Ant vokų naudoju tik su šešėlių pagrindu, po 8 valandų jau pradeda subėginėti į raukšleles. Tačiau šie šešėliai man kur kas labiau patinka už “Maybelline”. Patvarumas panašus, bet H&M minkštesni ir jais tikrai lengviau dirbti. Manau, kad tikrai nusipirksiu dar kelias spalvas.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Šešėliai kainuoja 5.99 eurus.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).