Atsiliepimas: "Green Feel" micelinis vanduo su ekologišku moliūgų ekstraktu

Estimated read time 3 min read

Žinote, kada aš labiausiai pajaučiu tą ribą tarp vėstančios vasaros ir jau atėjusio rudens? Tada, kai rytais tampa vis sunkiau keltis, nes jau tamsu ir šalta. Mano rytai yra nuostabūs, nes prieš išeidamas į darbą mylimasis atneša kavos. Kol ją išgeriu, skaitinėju naujienas ir morališkai ruošiuosi darbo dienai. Jau turbūt esate girdėję, kad nors darbas namuose turi daugybę privalumų, tačiau esminis minusas yra blaškymasis tarp buities, tinginystės ir darbų. Reikia savidisciplinos. Man visai pavyksta, tačiau šaltuoju metų laiku daug sunkiau.

Dar gi ruduo turi vieną požymį. Daržus turintys giminaičiai pradeda siūlyti moliūgus. Ir juos pradedu matyti visur. Ne tik daržovių skyriuje, bet ir va, net ant kosmetikos pakuočių. Pažiūrėkime gi kuo ypatingas lietuviškas “Green Feel” micelinis vanduo su moliūgų ekstraktu.

AprašymasMicelinis vanduo valo veido odos nešvarumus ir makiažo likučius. Priemonė praturtinta ekologišku moliūgų ekstraktu, kuris drėkina, ramina sudirgusią odą. Micelinis vanduo nuo kitų valomųjų priemonių išsiskiria micelių veikimu, t. y. vandenyje esančios micelės, kurios pritraukia nešvarumus, yra itin artimos natūraliai odos struktūrai, taigi oda valoma itin švelniai. Tinka visų tipų odai.

Sudėtis:

Įdomu ar įmanoma rasti produktą, kuriame nebūtų kokio nors kenksmingo konservanto? O šiaip, visai neblogai. Meškos paslaugos neturėtume sau padaryti. Nors sausinančios ir poras kemšančios druskos (Sodium Cloride) taip pa galėtų čia nebūti.

Prisipažinsiu, kad aš nesu labai išranki miceliniams vandenims, tuo labiau tikrai nesu ištikima. Mėgstu vis ką nors atrasti. “Green Feel” buteliuką sunaudojau iki paskutinio lašo ir į jo vietą jau stojo naujoji “Rasa”. Tačiau tai tikrai yra kartotinas produktas. Vanduo turi savotišką kvapą, kuris lengvas, bet truputį primena vaistus. Ne toks stiprus, kad reiktų maskuoti kvepalais.

Aš micelinius vandenis naudoju taip: pilu ant vatos padelių ir kruopščiai valau akių makiažą. Tada imu dar vieną padelį ir jau nebe taip kruopščiai valau veidą ir kaklą. Po to griebiu konjak kempinę, mėgiamą prausiklį ir jau atidžiau nuprausiu viską, kas pasilikę. Taigi, man svarbiausia, kad micelinis vanduo nedirgintų akių, paakių bei gerai tirpintų tušus ir kitą kosmetiką.

Šiuo produktu jokių nusiskundimų neturiu. Gal ir neištirpdo tušų (vandeniui atsparių aš nenaudoju) taip žaibiškai, kaip tam specialiai skirtos priemonės, tačiau pusę valandos gramdyti taip pat netenka. Vandeniui atsparius akių kontūro pravedimus įveikia. Nepalieka lipnumo, negraužia akių. Lūkesčius atitiko.

Be kelių veido priežiūros priemonėse man nepatinkančių sudėties komponentų, aš matau tik vieną minusą – šis micelinis vanduo neskalsus. Aš net nespėjau pastebėti kada baigėsi. Gera žinia – kaina.

Pirmieji kompanijos “Green Feel” gaminiai man didelio pasitikėjimo nesukėlė, tad nesu bandžiusi nei šampūnų, nei kūno priežiūros priemonių. Tačiau naujieji veido priežiūros produktai mane vilioja. Būtų įdomu išmėginti daugiau.

Įvertinimas:

Naudinga: “Green Feel” priduktų rasite “Droge” bei “Maximoje”. 150 ml be akcijų kainuoja 3.99 EUR.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours