Šis pirmadienis yra sunki diena dėl dviejų dalykų: išsibalansavo kėlimosi ritmas, nes miegodavom gal iki 11h ir prisnigo. Nemėgstu klampoti į darbą per pliurzes :). Tačiau ir atsikėliau ir atėjau, ir jau svarbiausias užduotis atlikau, tad noriu papasakoti apie įdomų produktą.

Prieš pat Kalėdas gavau iš “Gosh” kompanijos nuostabią dėžutę pilną kosmetikos. Tai kitų metų pavasario kolekcijos naujienos. Kai kurie produktai jau seniai yra prekyboje, pvz., pudra, o kai kurie visai nematyti. Tarp tokių nematytų yra ir lūpų aliejai. Truputį panaršiau internete ir jų dar neradau pirkti nei Gosh puslapyje, nei tuo labiau Kosmadoje.

Kaip žinia, aš nesu didelė blizgių mylėtoja, todėl pamačiusi dėžutėje du tokius produktus pagalvojau, kad štai ir dar! Kiek gi jų dar prisikaups? Tačiau apžiūrinėdama pamačiau, kad čia toks hibridas tarp blizgio ir priežiūros priemonės – lūpų aliejus. Gavau dvi spalvas. Rausvą ir geltoną.

Naudoju tik Rose. Juk dviem arkliais nepajosi, tad pradžiai išsirinkau 003 numerį, pasirodė gražesnė spalva.

Pažiūrėjus į spalvą tai atrodo, kad jis turi kvepėti braškėmis. Iš tiesų gal tokia užuomina kvape ir yra, bet šiaip jis tikrai lengvas ir jei tepant lūpas ir jaučiamas salstelėjęs dvelksmas, tai greitai išgaruoja.

Sudėtis vos įžiūrima, po lipduku.

Patikrinusi sudėti internete matau, kad tai tikrai neblogas produktas, nebaisu naudoti kiekvieną dieną.

Na ir pojūčiai. Man patinka tai, kad ši priemonė neturi tipinio blizgių lipnumo (fu fu fu). Šis gi toks tarsi tirštokas, klampokas aliejus (pvz., gryno ricinos aliejaus konsistencija yra panaši). Nuvalgau aš jį greitai, bet teptis ir vėl yra malonu. Spalvos suteikia taip vos vos. Visai nepastebimai. Ant rankos užteptas storas sluoksnis.

Na ir ant lūpų plonas sluoksnelis. (O nuotraukoje antakiai spalvinti Gosh šešėliais, veidas dengtas Gosh foundation drops pudra bei blakstienos dažytos nauju Gosh tušu, bet apie juos gi kitą kartą).

Tiesiog lengvai blizga.

Vertinu teigiamai, nes sudėtis gera, o jausmas daug malonesnis nei pasitepus lipniais blizgiais.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Kol kas dar nemačiau parduodamo šio aliejaus, tačiau kai jis pasirodys įsigyti galėsite Eurokos ir Kosmados parduotuvėse.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).