Mane apsėdo “Gosh” manija. Ir ne todėl, kad prieš Kalėdas gavau dėžutę kosmetikos bandymams, bet jau prieš tai buvo pradėję reikštis simptomai – įsigijau priemonę garbanotiems plaukams, bei dar kelias įsirašiau į norų sąrašą. Po dovanos mane taip viskas sužavėjo, kad aš gerokai patuštinau piniginę Kosmadoje. Net ir dabar sėdžiu, bei galvoju, kad man dar norisi BB kremo ir Boombastic tušo žalioje pakuotėje. Tai jau manijos požymiai, nes man regis, kad ir vėl pratuštės piniginė. O gal tai džiaugsmas atradus mėgiamą ir gana nesunkiai prieinamą gamintoją, nes kokiems L’Oreal ar Maxfactor esu abejinga.

Visa odė, ar ne? O juk atėjau papasakoti apie nagų aliejų. Jis buvo toje minėtoje dėžutėje, kuri pristatoma, kaip pavasario naujiena. Nesu tikra ar jau yra pirkti parduotuvėse, jei nėra – greitai atsiras.

Tad štai. Aliejus nagams ir odelėms.

Visiškai tipinis nagų lako buteliukas. Nuotrauka iš interneto, tad joje aliejus atrodo balkšvas. Iš tiesų yra geltonas. Šepetėlis iš pradžių buvo sulipęs ir kietas, tačiau panaudojus suminkštėjo ir tapo eiliniu nagų lako šepetėliu, kuriuo lengva padengti odeles. Aliejus nėra labai skystas, todėl neteka.

Mano nagų odelės šią žiemą labai nelaimingos. Aš net stengiuosi nebelakuoti nagų, nes vengiu lako valiklio, kuris tik dar labiau išsausina. Paprastai aš aliejukų nenaudoju, išsiverčiu su turimu rankų kremu, ar šiaip patepu grynu aliejumi. Bet kokiu, tiesiog tuo, kuris yra po ranka vonioje. Tačiau ant mano darbo stalo atsiradusi “Gosh” priemonė privertė kiek reguliariau prižiūrėti rankas. Aš negaliu teigti, kad padarė kažkokius stebuklus ir išgydė sausumą. Ne! Bet vaizdą pagražina, komforto suteikia, susigeria taip pat pakankamai greitai. O kokia gi sudėtis?

Čia aš pasakysiu kas mane labai nervina – o gi sudėtys po etikete. Ją reikia nuplėšti, apversti ir perskaityti. Nervina dėl tokių dalykų: a) parduotuvėje tikrai niekas nesidžiaugia jei pradedi lupinėti etiketę, tad tenka pirkti katę maiše. b) nulupus gi tą popieriuką, pakuotė lieka lipnoka ir greitai susigaudo dulkes ir kitą smulkmę bei pradeda atrodyti neestetiškai.
Sugalvokit ką nors! Ar bent jau QR kodą uždėkit, kad parduotuvėje būtų galima greitai nuskaityti ir pamatyti sudėtį.

O sudėtis tokia:

Vat tuo mane “Gosh” ir stebina, kad jų produktų sudėtys yra tikrai neblogos. Na taip, kvapai visada yra rizikingas sprendimas, o vitaminas E priskiriamas prie vidutiniškai saugių, nes GALI pasitaikyti pavojingų priemaišų, tačiau džiugina, kad priemonėje tikrai yra aliejų, o ne kažkoks silikoninis mineralinis neaišku koks baubas.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Nagų ir odelių aliejų bus galima įsigyti Kosmada, Kristiana ir Eurokos parduotuvėse. Orientacinė kaina yra 6-7 eurai.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).