“Flormar” akių šešėliai “Pretty Compact Quartet”

Mano įvertinimas: 4/5

Mano komentarai: taip užsimaniau žalių spalvų šešėlių, kad Koslinos parduotuvėje nesusilaikiau ir nusipirkau “Flormar” kvartetą. Šį gamintoją jau pažįstu iš nagų lakų ir palieka tikrai gerą įspūdį. Parduotuvėje pačiupinėjusi šešėlius nesuabejojau ir jų kokybe.

Iš karto prieisiu prie minuso, nes po to seks tik pliusai. Taigi, minusas yra pigi pakuotė. Pažiūrėkit, aš net nufotografuoti nespėjau, nes nuplėšindėdama kainų lipdukus nutryniau dalį užrašo. Tiesiog šiaip, pirštais. Siaubas.

Su prasta pakuote minusai ir pasibaigia. Kaip jau sakiau, seks tik pliusai.

Kvartetą sudaro balta spalva ir trys skirtingo atspalvio žalios. Na, jos tokios labiau chaki, neryškios, tuo man ir patiko.

Visiškai matinės, jokių blizgučių, perlamutro, spindesio.

Pigmentuotos, kokybiškos, nebyra ir labai lengvai tepasi.

Nuotraukoje prastokai matosi balta ir šviesiausia žalia. Pagrindinė bėda ta, kad fotografuodama neturėau šepetėlio ir tas matosi padengiant dažus. Jei manimi patikėsite, tai patvirtinu, kad ant voko balta spalva užsitepa labai gerai, tinka kampučiams išryškinti.

Šešėliai retušuojasi idealiai. Laikosi nuostabiai tiek vieni, tiek su makiažo pagrindu (pastarasis paryškina spalvą).

Priemonė kainavo apie 3.5Eur.

Tikrai rekomenduoju šešėlių maniakėms, Flormar turi ir daugiau spalvų, bei kitokių palečių, net pavienių šešėliukų.

P.S. Sąžiningumo dėlei turiu paminėti, kad esu kadaise bandžiusi rudų spalvų kvartetą, pamenu, kad nelabai patiko, nes visos spalvos atrodė vienodos, bet lengvai tepėsi tik viena.

Visada laukiu jūsų nuomonių čia, Facebooke arba G+.