Atsiliepimas: "Ecodenta" dantų pasta su hialurono rūgštimi ir mėtų aliejumi

Estimated read time 3 min read

Dantų pasta tikrai ne tas produktas apie kurį būtų labai įdomu rašyti bei skaityti. Tikrai niekada nesu ieškojusi atsiliepimo apie tokią priemonę. Nesu lyg šiol ir rašiusi, nors “Ecodentos” pastų tikrai išmėginau ne vieną. Kai ką gavau dovanų, kai ką pirkau. Sunaudojau, susidariau nuomonę ir tiek. Čia, kaip ir su tualetiniu popieriumi, išsirenkame kas mums patinka ir apie tai nekalbame.

Visgi ši pasta įtiko mano skoniui, todėl skirsiu visą įrašą.

“Ecodenta” giriasi, kad yra pirmoji lietuviška dantų pasta. Kitų nemačiau, tad reikia tikėti. Produktų išleista jau nemažai.

Bandžiau žalią skalavimo skystį. Patiko, bet “Listerine” mėgstu labiau. Bandžiau juodą dantų pastą. Įdomi, bet nervino, kad nudažo dantų šepetukus. Bandžiau cinamoninę pastą. Skonis užkniso po kelių naudojimų. Bandžiau pastas kraujuojančioms dantenoms bei daugiafunkcinę. Pastos kaip pastos.

Naujoji “Ecodenta” sidabriniame įpakavime pristatoma tikrai viliojančiai.

Aprašymas: Gaivi drėkinamoji dantų pasta su hialurono rūgštimi ir mėtų aliejumi skirta sveikai burnos gleivinei palaikyti. Tyrimais įrodyta, kad dėl pažangios veikliosios medžiagos hialurono rūgšties veikimo burnos ertmė yra efektyviai drėkinama bei labiau apsaugoma nuo įvairių sudirgimų. Dantų pasta šalina apnašas ir  suteikia ilgalaikį ypatingos gaivos pojūtį. Kalident stiprina dantų emalį ir užpildo jo mikroįtrūkius. Vaikams iki  6 metų naudoti žirnio dydžio kiekį, stebėti, kad nenurytų. Jeigu vartojami produktai, kurių sudėtyje yra fluorido, pasitarkite su odontologu arba savo gydytoju. Patikrinta odontologų.

Sudėtis: Aqua*, Hydrated silica*, Glycerin*, Sorbitol*, Calcium Hydroxyapatite*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma (Limonene), Titanium Dioxide, Xanthan Gum*, Hydrolyzed Hyaluronic Acid*, Cellulose Gum*, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Mint Oil*, Sodium Benzoate*, Potassium Sorbate*, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin. * – 97 % ekologiškų ar natūralios prigimties komponentų. Sudėtyje yra 0,25% natrio fluorido (1136 ppm F-)

Tad kuo gi man patiko ši pasta? Taigi skoniu! Aš nemėgstu švelnaus mėtų skonio. Visada renkuosi Frost mint, arba pepermint skonio kramtomą gumą, nes visos sweet mint verčia… na nesakysiu. Žodžiu, nepatinka. Tas pats ir su pastomis. Jei mėta silpna, tai aš iš pareigos tik prisiversdama tuos dantis valau. Su šia gi ta procedūra yra vienas malonumas, o gaivumas jaučiamas gana ilgai. Kitų žadamų dalykų, pvz, drėkinamos gleivinės aš nepastebėjau. Gal dėl to, kad čia ne kokia rankų oda, nesuprasi ten ar visada drėgnoje terpėje labiau drėgna, ar ne :).

Esu tikra, kad pastą kartosiu. Ir man ji pati pačiausia iš visų “Ecodentų”.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Pirkti pastą rasite ten, kur pardavinėjamos pastos :), pvz., Maximoje. Taip pat nusipirkti galite Biok.lt elektroninėje parduotuvėje. Kaina – 3.89eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours