Atsiliepimas: "Deborah" veido modeliavimo paletė

Estimated read time 3 min read

Kremines ir kompaktines pudras, maskuoklius, kontūravimo paletes, skaitalus, bronztus ir kitas panašias priemones aš vadinu mažomis damų paslaptėlėmis. Tokie produktai labiau skirti apgauti akį (dažniausiai kitų žmonių). Tada atrodo, kad oda lygesnė, paakiai šviesesni, o skruostikauliai išraiškingesni. Bet mes žinome kaip ten yra iš tiesų. Šiandien papasakosiu apie vieną produktą, kuris ir kuria iliuzijas. Tai – “Deborah” veido kontūravimo paletė.

Ar pastebėjote, kad internete (blogeriai, jūtūberiai, forumiečiai juk kalba) vieni prekių ženklai matosi labiau nei kiti. Nežinau, ar tai susiję tik su įmonės marketingo skyriaus darbu, ar yra ir kitokių priežasčių (pvz., tušti stendai, tad nėra ką pirkti, nėra ir apie ką pasakoti). Retai matau kalbant apie kiekviename Droge randamas prekes iš “Lumene” (išskyrus CC), “Maxfactor” ir “Deborah”. Kodėl? Pati iš pastarosios kompanijos esu bandžiusi tik spalvotą lūpų balzamą. Patiko. Na, dabar mano rankose ir paletė.

Didelis plastikinis korpusas padalintas į 4 dalis.

Viršutinė spalva yra šviesi ir blizgi, skirta iššviesinimui. Kairėje tamsiausia spalva tamsiagymių veidui kontūruoti, o dešinėje – šviesiaodėms. Apatinė spalva yra bronzatas. Taigi čia universali paletė.

Ant dugno rasime ir schemą, kurioje pavaizduota kaip reiktų dengti spalvas.

Sudėtis:

Šios paletės kokybė man patinka. Spalvos pigmentuotos, lengvai kabinasi, tačiau lengvai ir sklaidosi. Šviesiausioji subtiliai švyti. Skruostikauliams pabrėžti aš naudoju maišytą spalvų nr.2 (kairė ir dešinė) miksą. nes tamsiaodėms man per tamsi, o šviesiaodžių kiek per geltona.

Kontūravimą darau labai kuklų, vos perbraukiu teptuku ir dar sklaidau sklaidau sklaidau, ne visada pati po to matau rezultatą. Šiandien truputį ryškiau pasistengiau, kad nors kažkas nuotraukose matytųsi. Kas dieną paletės nenaudoju. Nesu kokia žvaigždė, kurią kas nors gal nupaparacinti, nedirbu ir grožio industrijoje ar kokio mergaitės-lėlės darbo, tad nėra reikalo. Pažaidžiu tada, kai būna bloga nuotaika (tokiomis dienomis aš dažausi ryškiau ir rengiuosi spalvingiau).

Rekomenduoju šią paletę, ypač toms, kurios tikrai nėra dažymosi asės. Nes su ja gana paprasta. Tiesa, viena bėda, rasti priemonės neįmanoma. Pamenu aš apvažiavau 5 Drogus ir visur lentynoje žiojėjo tuštuma. Gali būti, kad į Vilnių kompanija atvežė po vieną į parduotuvę. Nes kas ten pirks… Pasitaisykit, Deborah!

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droguose”. Kaina apie 11-12 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours