Kaip laikotės, kaip Valentino diena, Vasario 16-toji prabėgo? Mes pasiilginom savaitgalį, nes kažkaip ir nuovargis kankina, ir šiaip reikia nepamiršti, kad gyvenimas yra ne tik prie darbo stalo. Savaitgalį teko smarkiai sušalti rankas, o vyras tai ir nušalo su visomis pasekmėmis, kas priminė, kaip mes jomis (rankomis) menkai rūpinamės ir kokios jos svarbios pasidaro, kai kažkas nutinka. Tad aprašyti labai įdomią lietuvių gamintojų „Lecler“ kaukę, atrodo, pats metas. 

Apie šią kompaniją, manau, daug kas girdėjo, nes jų lakštinės kaukės jau kultinės ir giriamos daugelio. Ateityje ir apie jas parašysiu savo įspūdžius. Užsiminsiu, kad patiko, nes aš turiu labai aiškius kriterijus, pagal kuriuos sprendžiu apie lakštines :). Yra tokių, kurių taip ir neužsidedu praplėšusi pakelį. Tačiau šį kartą dėmesys naujam produktui, kuris bent jau man skambėjo labai įdomiai. Daugkartinė? Rankų kaukė? Ok, bandom! 

Daugkartinė drėkinanti ir maitinanti „Lecler“ parafino rankų kaukė

Kaukės aprašymas:

Intensyviai drėkina, mikština sausą rankų odą. Ši – gaivinanti, maitinanti ir puoselėjanti sausą rankų odą parafino kaukė idealiai tinka šaltuoju metų laiku, kuomet rankoms reikia ypatingos priežiūros. Ypač naudinga šąlančiai ir linkusiai skilinėti rankų odai. Šiltas parafinas padeda naudingosios medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, lygina, ramina ją.

Parafino rankų kaukė sušildo odą ir atveria poras – gerėja kraujotaka, oda jaunėja. Kaukė palieką malonų rožių kvapą ant rankų odos. Po nuolatinio naudojimo rankų oda tampa šilkinė ir švelni.

Ši rankų kaukė yra daugkartinio naudojimo. Pakartotinai kaukę galima naudoti tol, kol yra parafino, minimaliai 4-5 kartus.

Naudojimo instrukcija:

  1. Pašildykite parafino rankų kaukę mikrobangų krosnelėje arba karštame vandenyje, kol vaškas suminkštės ir temperatūrai jautrios širdelės spalva pasikeis iš tamsiai pilkos į raudoną. Palaukite, kol temperatūrai jautri širdelė vėl taps tamsiai pilka ir nukirpkite kaukės angą, skirtą įkišti rankai.
  2. Nusiplovę rankas užsimaukite parafino rankų kaukę. Užtvirtinkite kaukės raištelį, kad pirštinė sandariai priglustų prie rankos ir švelniai išmasažuokite kaukę taip, kad rankų oda būtų apgaubta parafinu.
  3. Kai kaukės masė pilnai sustings (po 20–40 min.), ištraukite rankas, o produkto perteklių įmasažuokite į rankas tol, kol susigers.
    Po naudojimo užlenkite kaukės angą ir ją užspauskite spaustukais. Laikykite kaukę saugioje vietoje iki sekančio naudojimo.

Sudėtis: Paraffi Wax, Coconut Oil, Rosa Rugosa Oil.

Pakuotė. Iš nuotraukų, manau, gana aišku, kaip kas atrodo. Išorinės pakuotės viduje sandari sidabrinė. Joje dvi pirštinės su parafino mase. 

Pradėsiu nuo priminimo, kad kadangi kaukė daugkartinė, tai prieš ją naudodami būtinai gerai nusiplaukite rankas. Sterilumas čia svarbus. 

Dvejonės. Aš nežinojau kiek laiko „kepti“ mikrobangėje, tad iš pradžių įkišau į karštą vandenį. Masė ištirpo, širdelė spalvos nepakeitė, iš ko supratau, kad per karšta nebus ir sukišau rankas. 

Kitą kartą kaukę dėjau į mirkobangų krosnelę. Kaip jau sakiau, nebuvau tikra, kiek ją šildyti. Tad pradėjau nuo minutės. Netolygiai suminkštėjo, dar po minutės širdelė buvo raudona ir vėso kokias 3-4. 

Čia nufotografuota jau gerokai atvėsusi ir pradėjusi stingti. 

Pojūčiai ir kvapai. Buvau tikra, kad kišti ranką į pirštinę man bus nemaloniau, bet gi visai nebaisu. Forma turbūt sugalvota universali, tad ne visai tobulai tiko, bet ir diskomforto nekėlė. Kvapas rožių, kaukinantis per daug nesijaučia, po procedūros rankos dar ilgai tarsi rožių muiliukas kvepia.

Sunkiausia yra išsėdėti visą laiką be telefono. Knygos puslapius versti įsigudrinau. Rankoms buvo šilta, malonu, jauku. 

Rezultatai. Kai rankas ištraukiau jos liko padengtos tarsi kreminiu-vaškiniu sluoksneliu, kurį dar ilgai masažavau, tačiau iki galo taip ir neįsigėrė. Vieną kartą naudojau servetėles, kitą kartą tiesiog ėjau miegoti 🙂

Pats rezultatas pranoko lūkesčius, nes labai teigiamai paveikė mano amžinai suragėjusias nagų odeles. Ir pačios rankos liko pamaitintos geriau nei po bet kokio kremo. Poveikis išlieka ilgiau nei iki kito plovimo.

Taigi galutinės mintys:

Minusai: gana sunku nutaikyti, kiek tiksliai reikia šildyti mikrobangų krosnelėje, kad nebūtų per karšta arba nereiktų kartoti. Po procedūros likučiai labai ilgai nesusigeria. 

Pliusai: Juntamai pamaitina sausą odą ir teigiamai paveikia nagų odeles: jas suminkština, padeda suvaldyti odos suragėjimus. Maloniai kvepia. Priverčia pusvalandį pasėdėti be socialinių tinklų :). 


Naudinga: kaukę įsigyti galite leclermasks.eu. Kaina – 12.20 EUR už vieną pirštinių rinkinį. 

Dėmesio: aš kosmetikos produktų neparduodu. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).