Aš suprantu, kad produktai garbanotiems plaukams tikrai labai specifiniai ir įrašai įdomūs ne visiems. Dar gi, ne kiekvienas supranta garbanių problemas. Aš tiesius plaukus rinkčiausi ne todėl, kad gražu, o todėl, kad patogu ir tvarkinga. Todėl daugelis garbanių tiesinasi. Tuo tarpu tiesiaplaukės, kai susigarbanoja, viso to, ką turi natūralūs garbaniai vistiek negauna. Turiu omenyje tos freezy tekstūros, to kad dalis plaukų krenta garbanomis, kita dalis tiesiog išsipučia, prigimtinio sausumo.

Aš nuolat dairausi į įdomesnes priemones. Mano svajonė yra produktai, kurie nesausina, padeda bangas užfiksuoti, nelimpa, neapvelia, nematizuoja, nelipina. Taip. Pageidavimu daug. O kadangi aš vis pagūglinėju, tai, ko gero, esu patekusi į tikslinę grupę, kuriai tiek google, tiek soc. tinklai rodo reklamas su priemonėmis. „Cocunat“ atsirado būtent iš nuolat kišamų banerių, sponsored IG įrašų ir t.t. Beje, man patinka tiek influenserių reklamos, tiek baneriai, jei ne popup. Ne todėl, kad jais tikiu, o todėl, kad tai kone vienintelis būdas sužinot, ko naujo atsirado pasaulyje. Vieną kartą tiesiog neatsilaikiau. Nutariau išmėginti. Užsisakiau. Kainą ir svetainę nurodysiu įrašo pabaigoje. Galiu pasakyti, kad iš Ispanijos per DHL kurjerį atkeliavo per vieną dieną (pirkau sekmadienį vakare, pirmadienį išsiuntė, antradienį jau turėjau). Siuntimas kainavo apie 6 EUR. 

Apie „Cocunat Curl Booster“ ir „Capillary serum“

Pardavėjo svetainėje daug patarimų, kaip naudoti priemones. Galima nusistatyti savo plaukų tipą (garbanotumą) ir pagal tai pamatyti, kokia rutina rekomenduojama. Maniškė – ištepti šlapius plaukus serumu, tada kremu. Dar galima dėti fiksuojančios priemonės. Geriausia būtų suteptus ir susuktus plaukus apvynioti dušo kepuraite ir bent pusvalandį taip pabūti, o tada tik paleisti ir džiovinti. 

„Curl booster“ sudėtis: Aqua/water , glycerin, xanthan gum, polyglyceryl-4 caprate, argania spinosa oil, cocos nucifera oil, aloe barbadensis leaf juice, cannabis sativa seed oil, punica granatum fruit extract, rosmarinus officinalis leaf oil, amyris balsamifera oil, pelargonium graveolens flower oil, citrus reticulata peel oil, mentha arvensis leaf oil, citrus aurantium dulcis peel oil, citrus paradisi peel oil, benzyl alcohol, dehydroacetic acid, sorbic acid, benzoic acid, limonene*, citral*, linalool*, citronellol*, geraniol*, sodium benzoate, potassium sorbate.

„Capillary serum“ sudėtis: Prunus amygdalus dulcis oil, helianthus annuus seed oil, cucurbita pepo seed oil*, sesamum indicum seed oil, argania spinosa oil, corylus avellana seed oil*, lavandula angustifolia oil, linalool**, tocopherol, squalene, beta-sitosterol, limonene**, geraniol**.

Pakuotė. Pradėsiu nuo to, kas pirmiausiai krenta į akis. Pakuotės. Dailios ir patogios. Aliejuko tėra vos 30 ml, jis su paprasta pipete. Ji veikia. Kaip ir kremo dozatorius. Etiketės ryškios, tikrai jokių priekaištų.

Kvapas. Antras dalykas – kvapas. Oi! Na nežinau, kažką panašaus gal uosčiau, kai bandžiau MANO aliejuką ir kaukę, tik šių priemonių kvapas dar stipresnis, dar labiau primena vaistus. Kas kartą vartau akis. Gerai, kad ilgai nejuntamas.

Naudojimas ir įspūdis. Serumas nėra labai tirštas, aš savo plaukams sunaudoju nuo vienos iki dviejų pipečių aliejaus. Ne per riebu. Tepu šlapius (nenusausintus) plaukus nuo vidurio. Tada taip pat nenusausinusi garbanu joms sumaitinu 3-4 paspaudimus kremo. Šio konsistencija gana lengva. Apvynioju rankšluosčiu kelioms minutėms. Tačiau tobula būtų dėtis dušo kepuraitę pusvalandžiui. Neturiu. Nemėgstu laukti.

Tad priemonėmis išteptus šlapius plaukus apvynioju rankšluosčiu vos kelioms minutėms, kad tiesiog jie nevarvėtų. Tada su fenu bei difuzerio antgaliu pradžiovinu šaknis. Ne iki galo. Visa kita natūraliai. 

Išvada. Ir ką. Patiko man tie produktai, nes suvaldo šiaušalą bei gaunasi gana gražios bangos. Tepti visiškai šlapius plaukus nenuplaunamomis priemonėmis mano atradimas iš knygos „Amerikana“. Pasiteisina. Tačiau antrą dieną plaukai atroso jau pavargę ir sunkiai atgaivinami, tad darau co-wash, tai yra plaunu specialiu kondicionieriumi. Beje, manau, kad aliejukas gali tikti ne tik garbanėms. Svarbu nepadauginti, bet mano akimis jis nėra sunkus. 


Naudinga: Įsigyti galima Cocunat.com. Šių produktų rinkinys (30ml serumas ir 250ml kremas) be nuolaidų kainuoja 47.90 EUR, tačiau kompanija aktyviai reklamuojasi ir nuolat siūlo visokių akcijų. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).