“Catrice” šešėlių paletė “Absolute Rose” ir “Essence” šešėlių paletė “All about Nudes”

Taip taip, įrašas bus net apie dvi paletes. Ilgai galvojau ar rašyti atskirai apie kiekvieną, ar suplakti viską į vieną tekstą ir nusprendžiau plakti. Gi taip norisi jas lyginti, kad neišeina kitaip. Kaip žinia “Catrice” ir “Essence” gamintojas yra tas pats “Cosnova”. Pirmasis prekinis ženklas paprastai būna šiek tiek brangesnis, tačiau stendai pilni labai panašių gaminių. Panašiai kaip “Maybelline” su “L’oreal” :).

Šį sezoną abu prekiniai ženklai pristatė labai panašias šešėlių paletes. “Catrice” jos yra “Absolute…”

“Essence” pavadino saviškes “All about”.

Panašios, oi panašios šios paletės. Net akis kitoje pusėje yra ta pati.

Kurios geresnės, ką verta pirkti? Na iš savo varpinės paskalambysiu varpais.

Aš naudojau “Catrice Absolute Rose” ir “Essence All about Nudes”. Dar turiu ir “Catrice Chocolate Nude”. Gal būtų verta ir tikslingiau lyginti abi Nudes paletes, bet Rožes aš jau turiu seniai ir po jų tiesiog nenoriu pradėti Šokolado. Sužinosite kodėl.

Pradėkime nuo “Catrice Absolute Rose”.

Gamintojo nuotraukoje spalvos atrodo taip:

Na aš bandžiau atrasti šviesą ir kampą ir parodyti tikresnį vaizdą, tačiau tiesa yra kažkur tarp abiejų nuotraukų.

Paletėje yra šepetėlis, bet jau toks niekam tikęs, kad tik pasityčiojimas kažkoks. Dabar dėmesio! Ši paletė yra kažkoks nesusipratimas. Spalvos labai sunkiai dengiasi, šviesiųjų beveik nesimato. Vienintelė normali spalva yra matinė, ta, kuri antra iš dešinės. Dešiniausia spalva taip pat dar pusė bėdos, nes irgi yra matinė, tik su blizgučiais.

Štai kaip tos spalvos atrodo. Čia su makiažo pagrindu. Ir čia jų tiesiog nesimato, o ne nuotraukos kokybė prasta!

Sklaidosi sunkiai. LABAI byra. Nuo rankos aš dulkes nupučiau, bet nuo akių tą padaryti sunku. Štai kaip atrodo paletė paprasčiausiai bandant ja pasinaudoti:

Va taip žinokit ir ant akių tie miltai byra. Nerekomenduoju. Nes spalvos neįmanoma normaliai paiimti jokiu mano turimu šepetėliu ir visa nusibarstau. Nieko gero.

O kaip gi yra su “Essence All about Nudes”?

Šioje gamintojo nuotraukoje spalvos kiek tamsesnės nei realybė, bet jau gerokai artimesnės nei “Catrice”.

O tai yra absoliuti priešingybė! Prie ko galiu prikibti tai prie pigios pakuotės, kuri vos per kelias savaites gulėdama dėžutėje jau smarkokai apsitrynė.

Ši paletė jau geriau pigmentuota nors nėra tobula, nes šviesiausia spalva galėtų būti ryškesnė. O antroji viršutinėje eilutėje, bei antroji apatinėje eilutėje yra labai panašios.

Šie šešėliai lyginant su Catrice beveik nebyra, pasiima lengvai, dengiasi smagiai. Pirmą spalvą iš apatinės eilutės aš kartais naudoju ir kaip šviesą atspindinčią priemonę (highlighter) skruostams. O tamsiausia spalva man tarnauja ir tvarkant antakius. Apskritai aš visą šią paletę naudoju kiekvieną dieną. Gal ir nėra kažkokia super duper, bet kas dieną tikrai nieko geriau aš ir neieškau.

Koks gi verdiktas? “Catrice” paletė yra visai neverta dėmesio. Bent jau rožinė. O štai “Essence” kitas reikalas. Rekomenduoju jei nenorite nuskriausti piniginės.

Mano įvertinimas: “Catrice” – 1/3, “Essence” – 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Palečių ieškokite “Drogas” ir “Eurokos” parduotuvėse. “Catrice” kainuoja 5.19eu, o “Essence” – 4.49eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).